Skocz do zawartości

co mi powiecie o tym samuraju ??


santa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko w sprawie tego samuraja https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-samurai-4x4-suzuki-samurai-zmota-off-road-jeep-okazja-ID6z7Ka3.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

wart wg was zainteresowania? cena była wcześniej prawie 12 tys , teraz już poniżej 10, rozglądam się za pierwszym autem 4x4 i ciekawi mnie czy lepsza ladna seria czy raczej już cos trochę zrobione, jak np. to i akurat wpasowuje się w budżet. lepiej brac cos z LPG od razu? Na co zwracać uwagę przy ewentualnych oględzinach?? trochę ogarniam auta i mechanikę ale na dodatkach off roadowych jeszcze się nie znam aż tak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sama treść ogłoszenia

"Autko zostało profesjonalnie zbudowane z przeznaczeniem do Off Road
Nie było eksploatowane w terenie !!! Jest gotowe do zabawy ...."

 

kupując gotowca warto znać się na mechanice, wiedzieć które zmiany są porobione ok, które źle, jakie są przeszczepy itd

wrzuć go na forum samuraia może go ktoś zna

 

Czy brać lpg to od Ciebie zależy, ile tym będziesz latał i jak bardzo boli Cię różnica w kosztach paliwa.

 

osobiście wolałbym brać już coś zrobionego ale z głową i porządnie

ale

dużo ludzi czepie wiele przyjemności ze zmian serii do takiego etapu i po prostu ich to kręci, dłubanie przy furze, także pomyśl czy nie ominie Cię sporo przyjemności

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, santa napisał:

Witam, mam pytanko w sprawie tego samuraja https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-samurai-4x4-suzuki-samurai-zmota-off-road-jeep-okazja-ID6z7Ka3.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

wart wg was zainteresowania? cena była wcześniej prawie 12 tys , teraz już poniżej 10, rozglądam się za pierwszym autem 4x4 i ciekawi mnie czy lepsza ladna seria czy raczej już cos trochę zrobione, jak np. to i akurat wpasowuje się w budżet. lepiej brac cos z LPG od razu? Na co zwracać uwagę przy ewentualnych oględzinach?? trochę ogarniam auta i mechanikę ale na dodatkach off roadowych jeszcze się nie znam aż tak ;) 

Waskie mosty i najslynniejszy gaznik swiata :phi:  imo nie warto, szukaj wtryskowca i na szerokich mostach. edyta; doszukalem sie jednak szerokich mostow, w takim razie co tam robi gaznik :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2017 o 09:44, santa napisał:

Na co zwracać uwagę przy ewentualnych oględzinach?? 

 

Czy jest rama i blacha. Jak nie ma, to czy jest w ogóle do czego spawać czy całość trzyma się tylko na farbie.

Od dłuższego czasu szukam Samuraia. Teraz już bardziej z doskoku; kilka obejrzanych egzemplarzy skutecznie ostudziło mój zapał ;] 

Problem z tymi samochodami jest taki, że nawet stan dobry, oznacza w przypadku tego modelu druciarstwo i ogólną agonię.

 

I najważniejsze - przejedź się najpierw Samuraiem ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.