Skocz do zawartości

[125p] Hydrauliczne sprzęgło - brak płynu


PrezesAdam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

W moim 125p, który niestety nie jeździł od 1,5 roku wyciekł/wyparował/zniknął płyn z układu hydraulicznego sprzęgła - nie da rady wrzucić biegów podczas pracy silnika.

 

Auto stoi w garażu z ograniczonym dostępem, stąd pytanie, czy po nalaniu płynu będzie szansa na wrzucenie biegu? (konieczny wyjazd z garażu i dojechanie do warsztatu)

Wskazane by pewnie było odpowietrzenie, ale w garażu nie mam zbytnio do tego warunków, ani umiejętności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
 
W moim 125p, który niestety nie jeździł od 1,5 roku wyciekł/wyparował/zniknął płyn z układu hydraulicznego sprzęgła - nie da rady wrzucić biegów podczas pracy silnika.
 
Auto stoi w garażu z ograniczonym dostępem, stąd pytanie, czy po nalaniu płynu będzie szansa na wrzucenie biegu? (konieczny wyjazd z garażu i dojechanie do warsztatu)
Wskazane by pewnie było odpowietrzenie, ale w garażu nie mam zbytnio do tego warunków, ani umiejętności
Nalej i się przekonaj, jak nie ma wielkiej dziury to powinienieneś móc wbić jedynkę (podpompować pedałem jak przy zapowietrzonych hamulcach) i ruszyć, a dalej możesz bez sprzęgła zmieniać biegi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.