Skocz do zawartości

Ostrzegam - Alfa Mito 1.4T 155 2009 Jastrzębię Zdrój


Owcen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Byłem dzisiaj oglądać:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-mito-max-opcja-72-000-km-bezwypadkowa-1-4-t-150km-ID6zaJSE.html#487a99a0da

 

OPIS:

 

"

Opis pojazdu

ALFA ROMEO MITO z silnikiem 1.4 TURBO o mocy 150 km

Samochód sprowadzona z Niemiec, od pierwszego właściciela.
PO OPŁATACH, komplet dokumentów do rejestracji, KOSZT REJESTRACJI OK 260ZŁ.
Auto ubezpieczone można wracać na kołach do domu.

PEŁNA MAKSYMALNA OPCJA WYPOSAŻENIA
Bardzo ładny kolor ciemny wiśniowy perłowy.

Auto BEZWYPADKOWE.
Fabryczne wszystkie szyby.
Przebieg 72000 km
Wszystkie naprawy były robione na bieżąco.

Przed zakupem jest możliwość sprawdzenia auta w serwisie FIATA.
Stan techniczny i wizualny IDEALNY, bez nakładu finansowego.

MOŻLIWA ZAMIANA

"

 

 

 

Auto stoi w komisie Signum, Jastrzębie Zdrój, Pszczyńska 434

 

Uderzony prawy tył (slady po łapach od maszyny wyciągającej w bagażniku) + szpachlowany/klepany prawy bok + kawałki szkła po szybach które dzisiaj wyciągałem spod siedzeń ku zdziwieniu pana handlarza.

 

Brakuje suba, plastikowej obudowy trzymającej sub + koło zapasowe + narzędzia (narzędzi też brak). Generalnie wszystko, co dało się z auta wyjąć, brakuje.

 

Brak karty z mapami, brak kart kodowych do auta jak i nawigacji, jeden kluczyk.

 

Nie działa prawy reflektor + spryskiwacz nie daje znaku życia.

 

Lewy spryskiwacz działa na 50% moim zdaniem i nie chowa się (źle poskładany zderzak).

 

W tylnej klapie brakuje elementu odpowiedzialnego za "odskoczenie" klapy po naciśnięciu znaczka. Trzeba "pazurami"  ciągnąć za rant.

 

Auto miało robiony cały prawy bok, wyciągane wnętrze, uszkodzony zamek tylnego oparcia, grzanie foteli w ciągu 5 minut nie ruszyło.

 

Zderzaki malowane.

 

Przebieg raczej autentyczny (są papiery z Francji, ostatni przegląd 2015r przy 70kkm).

 

Wszystko to zauważyłem nawet nie wyciągając miernika.... szkoda słów.

 

Nie podjąłem się jazdy próbnej....

 

Pozdrawiam.

 

ps. mam foty szkła, certificat d'immatriculation, tablic, papierka z ostatniego przeglądu.

 

Rejestracja francuska to: aa 027 hw dystrykt 68

 

vin: zar95500001040004

 

ps. szyby są "fabryczne", ale daty już nie są...szyby mają różne daty, 2009r, 2011r, itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, vnv_nation napisał:

Albo właściciel komisu albo auta innej opcji nie ma ;)

Jest trzecia opcja. Kolega nowego właściciela :) Finalnie auto po uzdrowieniu w odpowiednim miejscu i po obfitym oblaniu na sobotnim grillu. Teraz mu tylko bezawaryjności bo takiej wersji nie ma nigdzie. Z mojej strony miałem cos napisać na temat tego tematu ale sie wstrzymam. Jedynie co moge dać do myślenia to ze taki schemat narzekań powtarza sie bardzo często wśród kupujacych. A co to daję??? No hmmmm pomysleć .... i sprawdzic samemu czy sie potwierdza z opisem dane auto. Pozdrawiam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.