Skocz do zawartości

Tucson czy Sportage


bruno

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, subArek napisał:

ile? bo siostra zdecydowana w zasadzie i teraz tylko szuka i się zastanawia ile może urwać

11% dla grup zawodowych. Ale z tego co słyszałem, to i normalnie można negocjować obniżki po kilkanaście procent. Kwestia na które modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
1 godzinę temu, beast napisał:

mi na tucsona dali 18%. Kupilem 2.0 Crdi 184km. Swietne auto. 20 000 nabite przez rok. 0 problemow

 

Mi tylko 11 %

Ale w 2017 był duży popyt ba SUVy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko 11 %
Ale w 2017 był duży popyt ba SUVy
Ja brałem w 2016. I brałem 2 tucsony i 2 x i30 więc musieli spodnie ściagac

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, rwIcIk napisał:

Nowy promocyjny cennik.

http://www.hyundai.pl/fileadmin/user_upload/cenniki/Cennik_Tucson_2018_GO.pdf

Ciekawe ile jest jeszcze do urwania w salonie ...

Srodek to troche traca myszka ale moze na zywo jest lepiej. Werjsa GO ma wszystko co trzeba. Silnikowo bez szalu albo powolna benzyna albo zadziwiajaco kiepskie osiagi jak na 180KM. W sumie dobrze, ze wybrales diesela. Troche mi tu brakuje innych silnikow ja bym wsadzal 1.0T 120KM / 1.4 140KM i zostawil 1.6 bo to u nas sie bardzo dobrze sprzedaje. Pytanie czy ceny by nie byly za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Srodek to troche traca myszka ale moze na zywo jest lepiej. Werjsa GO ma wszystko co trzeba. Silnikowo bez szalu albo powolna benzyna albo zadziwiajaco kiepskie osiagi jak na 180KM. W sumie dobrze, ze wybrales diesela. Troche mi tu brakuje innych silnikow ja bym wsadzal 1.0T 120KM / 1.4 140KM i zostawil 1.6 bo to u nas sie bardzo dobrze sprzedaje. Pytanie czy ceny by nie byly za wysokie.

W tym roku wejdzie wersja po faceliftingu z tabletem na desce - więc będzie trendy ;]

Ma być też silnik 1,4T. Ale podobno mają wycofać wolnossący 1,6 - a to IMO błąd - ludzie kupowali proste i tanie rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rwIcIk napisał:

W tym roku wejdzie wersja po faceliftingu z tabletem na desce - więc będzie trendy ;]

Ma być też silnik 1,4T. Ale podobno mają wycofać wolnossący 1,6 - a to IMO błąd - ludzie kupowali proste i tanie rozwiązania.

Ciekawe jak z cena tego 1.4T jak niewiele drozej to i tak kupia jak wystrzela w kosmos to poleca do Kily bo oprocz Vitary to juz wolnych ssakow w SUV brak. No moze jeszcze Juke ale to schodzacy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2018 o 23:17, rwIcIk napisał:

Mi tylko 11 %

Ale w 2017 był duży popyt ba SUVy

Ja wybrałem w leasingu konsumenckim i dostałem 14% (salon Piła).

Fakt było to w 2017 i wszyscy walczyli o słupki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RedDevil69 napisał:

Ja wybrałem w leasingu konsumenckim i dostałem 14% (salon Piła).

Fakt było to w 2017 i wszyscy walczyli o słupki :D

Z tego co czytam, w leasingu 14% upust był popularny do ugrania w zeszłym roku :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.