Skocz do zawartości

Mata grzejna w łazience


4thelement

Rekomendowane odpowiedzi

z racji tego że w łazience nie mogę zastosować standardowego ogrzewania podłogowego ze względów technicznych to na podłogę pójdzie elektryczna mata grzewcza...w związku z czym mam pytanie ...klasc ja na surową wylewkę i na matę nakładać folię w płynie czy tez można ją położyć na folię w płynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka ogromna :hehe:

1,2 x 2,7

matę zakupiłem w komplecie z termostatem i sondą za 340zł z Devi o wymiarach 0,5m na 2m

 

będzie kładziona jakieś 15-20 cm od ściany po długości łazienki tak aby część maty znalazła się pod prysznicem z odpływem liniowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 4thelement napisał:

łazienka ogromna :hehe:

1,2 x 2,7

matę zakupiłem w komplecie z termostatem i sondą za 340zł z Devi o wymiarach 0,5m na 2m

 

będzie kładziona jakieś 15-20 cm od ściany po długości łazienki tak aby część maty znalazła się pod prysznicem z odpływem liniowym

 

kładąc to zwróć uwagę na takie szczegóły, które mogą wyjść przy codziennym użytkowaniu. Np. ja mam matę położoną tak, że siedząc na kiblu jedną stopę mam na ciepłej podłodze, drugą na zimnej :facepalm: To są take drobne rzeczy, które by się poprawiło, jakbym jeszcze raz budował dom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.