Skocz do zawartości

Doblo po modach


mulez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zakładam temat dość nie typowy.

Od pewnego czasu z przypadku stałem się właścicielem właśnie takiego ŻÓŁWIA.  Autko zakupiłem mogę śmiało napisać w agoni.

Silnik seryjny 1.2 8V zmarł zaraz po dojeździe do domu i zaszczepiłem mu 1.2 16V 86KM. Autko odżyło. Otrzymał Sportowe wzmacniane hamulce. Nowe elementy zawieszenie i tak naprawdę to chyba kasta została stara. Miałem się z zamiarem sprzedania go chyba z nienawiści, że los wybrał jego, a nie inne auto ale jakoś się mnie bidak trzyma i nadal BRNE w jego modyfikacje już chyba z miłości do niego i nienawiści za brzydotę jednocześnie :)

 

Moją obecną zmora jest obniżenie zawieszenia. Niestety do tego modelu fiata nie ma nic poza bagażnikiem i hakiem ewentualnie dywaniki.

Pytanie do was koledzy może ktoś z was ma dojście lub wiedze od czego można przeszczepić sprężyny przednie tak żeby przód obniżyć na seryjnych amorkach max -30/-40 nie więcej bo nie wiedze sensu. I szkoda miski olejowej :). Nie chciał bym obcinać sprężyn gdyż to trochę nie normalne i mam nadzieje że znajdę odpowiednik pasujący. Wiem że doblo to tak naprawdę Punto 2. Ale nie znalazłem niestety info odnośnie niczego co mogło by połączyć te dwa modele.

Koledzy gdyby ktoś z was posiadał informacje lub ma dostęp do takich mam prośbę o rzut nadziei może z waszą pomocą uda się zmodować chyba jedyne takie doblo w PL.

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.