Skocz do zawartości

Nokian WR D4 vs Goodyear UG9


PiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Astra H. Kierowczyni jeżdżąca dynamicznie zwłaszcza jak rano za późno wyjdzie.....

Obecne zimówki Goodyear UG8 w stanie......... "panie jeszcze sezon pojeżdżą" czyli do wymiany. Do tej pory spisywały się dobrze ale nadszedł na nie pora.

Wstępnie sobie wybrałem dwa modele oba w rozmiarze 195/65/15 Kryterium była głośność opony oraz klasy (z etykietki o ile to jest coś warte) no i cena w miarę OK

Mój wstępny wybór to Nokian WR D4 vs Goodyear UG9

Ktoś na obu jeździł i ma porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2017 o 00:27, PiQ napisał:

Mój wstępny wybór to Nokian WR D4 vs Goodyear UG9

Ktoś na obu jeździł i ma porównanie?

Rok temu miałem identyczny dylemat. Wybrałem UG9, ale o nokianach też mówią dobrze. Co do GY to jestem zadowolony, są bardzo ciche (gdzieś słyszałem, że jak bieżnik trochę się zetrze to będą głośniejsze :nie_wiem:) ale co mam napisać jak na oponach przejeździłem sezon. Bierz, które bardziej Ci się podobają :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, futrzak napisał:

 

Ja mam Giugiaro Design - muszą być piękne i ponadczasowe :oki:

Jak nie wiedział które kupić, to gust ma bardzo duże znaczenie :phi:. Podobnie z dziewczynami: masz do wyboru dwie; mądre, inteligentne, z poczuciem humoru, umiejące parkować* itp. Jedna ładna a druga ładniejsza. Którą wybierzesz? :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tilok napisał:

Jak nie wiedział które kupić, to gust ma bardzo duże znaczenie :phi:. Podobnie z dziewczynami: masz do wyboru dwie; mądre, inteligentne, z poczuciem humoru, umiejące parkować* itp. Jedna ładna a druga ładniejsza. Którą wybierzesz? :oki:

 

Tę z ładniejszym biustem, to chyba oczywiste ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2017 o 12:52, PiQ napisał:

Kupione GY UG9 :)

Jedyne zimówki które szczerze nienawidziłem ;] Przez nie auto dostało całe nowe zawieszenie łącznie z tylną belką :ogien:  Zbieżność  chyba z 5x w 5 warsztatach sprawdzana wszystko na tip top a auto i tak uciekało do rowu :ogien: Zmiana na letnie auto jak po sznurku zamiana na UG9 na te same felgi i cyrk :facepalm: 

Co do trakcji to zastrzeżeń nie mam a jak widać okolicę mam trudną ;] Przemęczyłem 2 sezony :facepalm: W tym roku komplet WR D4 ........ zobaczymy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.