Skocz do zawartości

Światła przednie w Tipo


klaudio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak Waszym zdaniem i w porównaniu do innych samochodów, które użytkowaliście świecą przednie reflektory w Tipo? Mam na myśli te wersje, gdzie jest coś jakby soczewka, np. jakieś lepiej wyposażone Tipo 5 drzwiowe.

Interesuje mnie jaka jest jakość oświetlenia drogi w całkowitej ciemności oraz na mokrym asfalcie. Jest dramat, czy jest przyzwoicie? A może ktoś ma doświadczenie z bixenonami w Tipo? Rozważam zakup tego auta, w tym również wersję z xenonami, choć wiem, że są one nieco słabsze niż u konkurencji w wersjach ze spryskiwaczami i autopoziomowaniem wiązki światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
 
Jak Waszym zdaniem i w porównaniu do innych samochodów, które użytkowaliście świecą przednie reflektory w Tipo? Mam na myśli te wersje, gdzie jest coś jakby soczewka, np. jakieś lepiej wyposażone Tipo 5 drzwiowe.
Interesuje mnie jaka jest jakość oświetlenia drogi w całkowitej ciemności oraz na mokrym asfalcie. Jest dramat, czy jest przyzwoicie? A może ktoś ma doświadczenie z bixenonami w Tipo? Rozważam zakup tego auta, w tym również wersję z xenonami, choć wiem, że są one nieco słabsze niż u konkurencji w wersjach ze spryskiwaczami i autopoziomowaniem wiązki światła.
mam tipo ze zwyklymi reflektorami fabryczne żarówki i dramatu nie ma...rewelacji ani tyle.

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.