Skocz do zawartości

Combo urwana śruba i brak tylnej wycieraczki


stepien2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie chciałem zakładać dwóch oddzielnych tematów na dwie "błahe" sprawy.

 

Zakładałem teraz hak i regenerowałem silnik tylnej wycieraczki co w obu przypadkach zakończyło się urwaniem łebków śrub przy demontażu, zderzaka(ostała się tylko jedna) oraz urwaniem jednej w plastiku klapy. Znacie jakiś patent na ich wykręcenie? Szukałem trochę po necie ale głównie są rozwiązania dla większych śrub.

 

Czyściłem również trzpień silniczka od tylnej wycieraczki z racji że już nie miał siły obrócić wycieraczką. po czyszczeniu przy pierwszym uruchomieniu szła z lekkim oporem ale później już chodziła bardzo dobrze. Po montażu haka przestała działać. Instalacja była podłączana bezpośrednio pod tylne lampy bez modułu. I powstaje pytanie czy wiązka do silnika wycieraczki idzie przez lampy, czy podłączając instalację haka mechanik mógł coś spaprać? Ewentualnie w jaki sposób mogę sprawdzić wtyczkę wchodzącą do silnika tylnej wycieraczki, może się okazać że jednak silnik już wyzionął ducha.

 

Pzd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

do wycieraczki idzie osobna instalacja, pierwszy raz słyszę aby podłączać się do tylnego oświetlenia :no:, do haka też powinieneś mieć  moduł - sieć CAN, obyś tym podłączeniem nie sfajczył BSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.