Skocz do zawartości

Felgi Abarth R14 - problem z oponami


Baca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ;)

Takjak w temacie , posiadam fele abarth R14 z dedykowanymi oponami 175/50 . Przychodzi sezon zimowy i mamy problem ! :| Przeszperałem caly net i nigdzie nie ma dostepnej opony zimowej w tym rozmiarze ,nawet szukałem na 185 i wynik końcowy LIPA. CO ROBIĆ ?? 

Czy ktoś się już uporał z tym przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myślałem nad tym rozwiązaniem...ale nie wiem czy być przekonany do 13... nie wiem czy tego nie olać i zalozyc zwykle 13 i przejezdzic ten sezon zimowy a przygotować kozaka na sezon letni który rozjebie innym gały ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2017 o 19:35, bolekatepl napisał:

opona 145/80/13

a to z kolei bardziej do Pandy podchodzi:hmm:, u mnie z racji obniżenia max 145/70, ew. 155/65. 145/80 za wysokie. Na zimę posiadam 155/65 ale nie sądzę bym korzystał z seja zmią;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 16:38, Baca napisał:

zajebałem R13 155/80

:) kurcze toż to balony są, tzn. może inaczej, do Pandy w sam raz, ale Panda jest wysoka - inny ciężar, no inne auto zupełnie, do seja będą po prostu za duże. 155/65, max. 155/70. Z takim kołem mogą być problemy niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale  na zimówkach to norma że auto inaczej sie zachowuje niżna alu i niskim profilu Ja tam u siebie mam 145/80/13 przód i 155/80/13 tyłale to tylko dla tego ze dostałem 2 szt za darmo od kolegi nówki sztuki z cyckami wiec szkoda było wyrzucic jak sie zetrą to tylko 145/80/13  chyba najlepsza opcja w miare wysoko i nic nie ociera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bolekatepl napisał:

ale  na zimówkach to norma że auto inaczej sie zachowuje niżna alu i niskim profilu Ja tam u siebie mam 145/80/13 przód i 155/80/13 tyłale to tylko dla tego ze dostałem 2 szt za darmo od kolegi nówki sztuki z cyckami wiec szkoda było wyrzucic jak sie zetrą to tylko 145/80/13  chyba najlepsza opcja w miare wysoko i nic nie ociera 

A o ile masz bolid obniżony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.