Skocz do zawartości

Reklamacja kabli zapłonowych


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kable zaplonowe musi montować warsztat żeby uznali reklamację? Auto mi szarpało więc kupiłem nowe świece i kable BERU takie jak oryginalne. Po wymianie auto pyrkało na 3 cylindry, jak założyłem spowrotem stare kable to chodzi idealnie. Wygląda na to, że któryś przewód jest uszkodzony. Ze strony sprzedawcy ściągłem formularz reklamacji i jest tam punkt "nazwa i adres warsztatu w ktorym część była montowana". Co robić, wziąć kable i jechać na warsztat zeby je niby wymienili czy wysłać ot tak że nie działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kable zaplonowe musi montować warsztat żeby uznali reklamację? Auto mi szarpało więc kupiłem nowe świece i kable BERU takie jak oryginalne. Po wymianie auto pyrkało na 3 cylindry, jak założyłem spowrotem stare kable to chodzi idealnie. Wygląda na to, że któryś przewód jest uszkodzony. Ze strony sprzedawcy ściągłem formularz reklamacji i jest tam punkt "nazwa i adres warsztatu w ktorym część była montowana". Co robić, wziąć kable i jechać na warsztat zeby je niby wymienili czy wysłać ot tak że nie działają?

kilka lat temu reklamowałem NGK w IC bez problemu po 2 tygodniach zwrot kasy. nikt nie pytał kto montował.

 

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Prozaq napisał:

Spokojnie,przewody zapłonowe to taka część,że przy wymianie nie ma większej filozofii.

i tak i nie, ktoś niemający wprawy bardzo szybko pourywa fajki. Sporo zależy też od dostępu i samych przewodów.

9 godzin temu, Prozaq napisał:

Napisz zgodnie z prawdą montaż we własnym zakresie.

Jeśli rzeczywiście są wadliwe reklamacja będzie rozpatrzona pozytywnie na 100%.

Jak to jest jakiś niewielki sklep netowy to wcale się nie zdziwię odpowiedzią w stylu 'uszkodzenie mechaniczne, reklamacja odrzucona'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.