Skocz do zawartości

Szeroka stal 7,5 i 9 cali


Baca

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Baca napisał:

właśnie na miasto :D wpierdalam siena rondo - bieg 2 , 6 tyś obrtów i jazde robie haha :D , na miasto by była idealna

skrzynia do świrowania idealna, tylko nie jest tak precyzyjna jak by się chciało, może dlatego, że mam nowe i wymagające sprzęgło;] w mieście ruszam z dwójki, trzeba sporo przyzwyczajenia i zrywu żeby szybko zmieniać biegi ale jak już się to uda i jest max. skupienie to można odjechać o ok. 1,5-2 długości golfowi 4 1.8t 150 ps. Absolutnie się nie chwalę bo auto wymaga turbiny - przegrywa nieco z X5 4.4 szwagra.

 

Jak dobrze ruszysz do 3 biegu jesteś mistrz, jak kijowo to zonk. Muszę wyrzucić te 8j i 195 z tyłu , dać wszędzie 175 i 7j, wywalić trochę gratów z bagażnika wtedy zobaczę. Przed zakupem SC jeździłem Astrą 2.0 T więc jeszcze sporo brakuje;] mimo wszystko fajne autka i cieszę się, że nie jestem sam, pozdro

 

Ad. felg spróbuj zrobić jakiś VT i zobacz co będzie najbardziej Ci cieszyło oko, moim zdaniem te złote byly git:piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe sprzeglo trzeba troszkę przypalić :D hehe wrzuciles jakies lepsze czy seria ? Wierzę Ci i tez marzy mi się turbina ,ale mówisz o turbinie max do 1 bara czy powyzek i robić już sprężenia ? no troszkę Cie lacie chamuja... dlatego tez będę robił naciąg max. z 175 na tych 6,5J Barchetta ^^mysle ze będzie ok. Sam nie jesteś , tkwpimy w tym razem ;p SZACUN
Te zlote sa z.......e wlasnie ,ale rozmyślam jeszcze...co to jest VT ??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło lepsze;] turbina na początek nie za duża. Tak okolice 150km byłoby ok. Teraz jest niskie 8 sek jak dobrze wystartuję, jak źle to nawet w okolicach wysokich 9:ogien:  dlatego ta skrzynia 6 biegowa wymaga dobrego zgrania z kierownikiem załogi. Jak się namachasz jest dobrze. Do kolegi Ahamay jednak przepaść - zobacz sobie jak jego auta lata. On ma 1.4 t-jet pomodzony i jest moc. Powyżej 150km/h idzie jak wariat - chyba najszybsze SC w Polsce.

 

 VT to tzw. virtual tuning - możesz sobie oblukać w programie jak będą felgi na Twoim aucie przed zamontowaniem, możesz dobrać kolor itp. dobrze kombinujesz z felami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ;) 150 to już jest moc hehe. Musze oblukac jego S.C. ,ale 1.4 t-jet to już rozmyślam rok czasu nad tym ,kiedyś go na pewno wsadze, ale poczekam az troszkę potanieje hehe :D będę czekal na ZLOTA AUKCJE . O Dzieki za info o programie, oblukam bo nie wiedziałem^^ fele przyszly musze je oddac do do sprawdzenia czy prostowac i oddac do piaskowania bo nie chce się znowu p.......c z szlifowaniem...mozolna robota. 
 

Message_1509359210596.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎30‎.‎10‎.‎2017 o 02:08, jacob24 napisał:

Sprzęgło lepsze;] turbina na początek nie za duża. Tak okolice 150km byłoby ok. Teraz jest niskie 8 sek jak dobrze wystartuję, jak źle to nawet w okolicach wysokich 9:ogien:  dlatego ta skrzynia 6 biegowa wymaga dobrego zgrania z kierownikiem załogi. Jak się namachasz jest dobrze. Do kolegi Ahamay jednak przepaść - zobacz sobie jak jego auta lata. On ma 1.4 t-jet pomodzony i jest moc. Powyżej 150km/h idzie jak wariat - chyba najszybsze SC w Polsce.

 

 VT to tzw. virtual tuning - możesz sobie oblukać w programie jak będą felgi na Twoim aucie przed zamontowaniem, możesz dobrać kolor itp. dobrze kombinujesz z felami

mysle tez nad ostrymi wałkami ,ale [kurza twarz] cenia się za nie ...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baca napisał:

Jacob jakie to sprzeglo sobie wrzuciłeś :)? jak bys ogarnol te turbine - podkuwał bys tloki itp. ? 

Sprzęgło może już nie takie nowe bo ma ok 3 miesiące a zakładał je kumpel w dniu mojego zakupu - poprzedni właściciel auta - musiałbym go zapytać - jest dosyć twarde i wymaga "mocniejszej" nogi;] wałki też już były - on robi auta to ma dojście do części.  Jeżeli chodzi o Turbo to chyba jakaś wersja soft także najpierw uderzę do Przema i skonsultuję temat a później będę myślał - ale to dopiero na wiosnę.. Fele spoko:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...to spoko :) zazdroszczę Ci tych wałków !! chyba ze znasz jakies wyjście sytuacji , bo kupno tych nowych wałków na stronie to przepasc finansowa :|... no to musisz się dowiedzieć co i jak z tym turbo i czekam na info bo mnie temat strasznie kreci...czytałem od niego posta na temat " turbo zrób samemu "...:Dnie wychodzi kolokwialnie dużo , ale zastanawia mnie jak silnik dużo wytrzymie..? Kombinujesz cos z ta tylna kanapa ? Ja ogarniam aktualnie ,ale powoli montaż tableta w naszym S.C. :D pomysl jest chyba dobry , zamontuje go nad głowa przed swiatłem wew. auta na zawiasach z matrycy laptopa cos w tym stylu:
b36a1754161ab5dc9bc89f7bb17f734e.jpg
tablecik 10 cali by mi pasowal z 3G :)
Co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baca napisał:

:Dnie wychodzi kolokwialnie dużo , ale zastanawia mnie jak silnik dużo wytrzymie..? Kombinujesz cos z ta tylna kanapa ?

Na razie robiłem wydech, gdzieś za pół godz. Ci prześlę i ocenisz jak chodzi:) z kanapą może na weekend powalczę jak mi tapicer skończy - musiał ją deko zwężyć;] z tabletem fajny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nastepna niespodzianka :D czekam i mile ocenie ^^ potem mi napisz co wsadziłeś, ok przeróbka tapicera kanapy z alfy 147 :D ? Mysle ze będzie będzie OK , male centrum sterowania , YOUTUBE i NAVI - tego mi brakuje jak jasna cholera ! + podgląd parametrow silnika ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baca napisał:

o kurde nastepna niespodzianka :D czekam i mile ocenie ^^

poszło na priv:oki: fotel jak widziałeś już są, grzanie tyłka również, teraz kanapa zostanie - wszystko z Alfy 147 - fotele są arcywygodne:)  pomysł z tabletem git - tylko turbo by się przydało żeby było co monitorować. Aha gadałem chwilę ze szpecem - tłoki będą kute - jak będę chciał później bawić w dalsze przyrosty mocy to rzecz obowiązkowa. No i koła szerokie będą mogły zostać - opony już są nówki. Przednie felgi już są odrestaurowane - brakuje opon i czasu

20171004_152136.jpg

20170829_195048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.