Skocz do zawartości

Wentylacja foteli z czarną skórą ??


Łukasz___F

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Piotrus napisał:

Od zawsze w BMW tak jest, pamiętam że w starym Civicu z 95r też można było przestawić środkowe kratki na dopływ bezpośrednio z zewnątrz.

W jeszcze starszym  Civicu jest taka mozliwosc na kratce po lewej stronie, wpuszcza powietrze bezposrednio z zewnatrz (mimo ze ogrzewanie mam wlaczone), ale nie wiem czy to dziala na srodkowe kratki, nawiew na szybe. Raczej nie.

W BMW tez tak dziala, na zasadzie przez jakies kratki leci powietrze z zewnatrz a reszta przez system wentylacji?

 

To co ja chce to wyobrazam sobie ze mogloby byc do ustawienia w jakims wypasionym climatronicu, bo w zwyklej wentylacji to trzebaby zdublowac przynajmniej pokretlo cieplo/zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bizz napisał:

Zakładasz majtki? Ja nie wiem co za baran je wymyślił. Od zawsze chodziło się w suknach, człowiek mógł srać pod siebie praktycznie się nie zatrzymując. 

A zmywarki używasz? Spisek marketingowców, ja szoruję piaskiem i wszystko pięknie schodzi. 

Lodówka? Co za bezsens na dwa miesiące lata, ja zakopuję w jamie i jak trzeba to wyciągam. 

 

Myślenie nie boli - jeśli ktoś wymyślił coś co ułatwia moje życie, to niekorzystanie z tego jest zwykłym wręcz obrazą dla kogoś, kto poświęcił swój czas aby Tobie było lepiej.

Chyba myslenie boli. Bombe atomowa, bron biologiczna tez wymyslili ludzie. Obraza byloby z tego  nie korzystac przy kazdej nadajacej sie okazji ??? Nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gregoryj napisał:

Do tego wystarczy mi zwykle pokretlo cieplo/zimno, i mam w dupie jaka to temperatura, bo po prostu chce albo cieplej troche albo zimniej ..... nie wiem ile to stopni

O ile dla mnie klimatyzacja musi być - nawet przez te kilka miesięcy (na pewno więcej niż rzeczone dwa) - o tyle zgodzę się z powyższym.

Wolę ręcznie ustawić INTENSYWNOŚĆ grzania/chłodzenia i to regulować, a nie temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gregoryj napisał:

 

W BMW tez tak dziala, na zasadzie przez jakies kratki leci powietrze z zewnatrz a reszta przez system wentylacji?

 

To co ja chce to wyobrazam sobie ze mogloby byc do ustawienia w jakims wypasionym climatronicu, bo w zwyklej wentylacji to trzebaby zdublowac przynajmniej pokretlo cieplo/zimno

Na środku pomiędzy kratkami masz pokrętło którym regulujesz czy ma być cieplej czy zimniej niż reszta, w nawiewie na tył też jest takie pokrętło.

 

BMW-3-series-GT-320d-interior-16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎27 o 12:35, Piotrus napisał:

Na środku pomiędzy kratkami masz pokrętło którym regulujesz czy ma być cieplej czy zimniej niż reszta, w nawiewie na tył też jest takie pokrętło.

 

 

No nawet mysla cos Ci inzynierowie z BMWu :) Od ktorego roku takie cos zaczeli montowac? Bo cos mi sie nie przypomina zeby w starych BMW (powiedzmy 15 letnich i wzwyz) cos takiego bylo. Chociaz jezdzilem nimi tylko okazjonalnie wiec moglem nie zauwazyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, gregoryj napisał:

No nawet mysla cos Ci inzynierowie z BMWu :) Od ktorego roku takie cos zaczeli montowac? Bo cos mi sie nie przypomina zeby w starych BMW (powiedzmy 15 letnich i wzwyz) cos takiego bylo. Chociaz jezdzilem nimi tylko okazjonalnie wiec moglem nie zauwazyc ...

 

BMW E39

after_installation.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bergerac napisał:

nieźle ten tucson doposażony :ok: 

I cenowo (stosunkowo) przystępny :ok:

Średnia wersja Comfort.

Panel nie mój (ze strony Hyundaia), ale jest wszystko co na zdjęciu oprócz wentylacji foteli.

Wczoraj włączyłem grzanie zydli i kiery - super sprawa :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.