Skocz do zawartości

205/50/16


futrzak

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam (tak, już, a dopiero październik, wystarczy V, zużywać się mogą szybko, nie szukam eco) :) 

Muszą być ciche i sensowne na mokrym, dobrze by były z rantem. Od razu mówię nie na Uniroyal Rainsport 3. 

Sava Intensa UHP, Fulda SportControl, GY Efficientgrip? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gregs0N napisał:

kleber HP3 są całkiem dobre na mokrym i cichsze od UR3. Niestety nie mają rantu ochronnego i mają dość miękkie boki ale nie tak miękkie jak uniroyal

 

Właśnie, rant, by się przydał. Znaczy ja do samych Kleberów nic nie mam, ale wiesz, ten bieżnik jakiś taki... no oka nie przyciąga ;l ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
ja do samych Kleberów nic nie mam, ale wiesz, ten bieżnik jakiś taki... no oka nie przyciąga ;l 


Wygląda strasznie ale działa jak należy ;) opony chyba są niedoceniane właśnie z powodu wyglądu.

Wysłane z mojego Moto X Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregs0N napisał:

Wygląda strasznie ale działa jak należy ;) opony chyba są niedoceniane właśnie z powodu wyglądu.

 

 

Ja tam nie wygląd nie patrzę, chociaż przy URS3 czy Giugiaro Design tak mało agresywnie ;l (takie tam żarciki o teoriach tworzonych na podstawie wyglądu bieżnika :hehe:)

A tak poważniej - sensowna propozycja, cenowo wygląda bardzo dobrze, parametry też. Wołałbym jednak coś rantem - przydał się już :skromny::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam (tak, już, a dopiero październik, wystarczy V, zużywać się mogą szybko, nie szukam eco)  
Muszą być ciche i sensowne na mokrym, dobrze by były z rantem. Od razu mówię nie na Uniroyal Rainsport 3. 
Sava Intensa UHP, Fulda SportControl, GY Efficientgrip? 
Zerknij jeszcze na Dunlop sport blueresponce. Mają bardzo dobre parametry. Miałem w poprzednim Audi. Na wiosne wezmę je pod uwagę.
GY efficintgrip są fantastyczne ale mi biły przy 140 ewentualnie wina felg lub suma tych dwóch.

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Parę propozycji było, czas pokaże
Kiedy najtaniej można kupić letnie? Teraz szukać, czy np. w marcu?
Już sobie czasami zerkaj ma jakieś sklepy i allegro.
Wspomniane Dunlop też mogę polecić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, caliber2001 napisał:

Czemu nie? Ja jestem zadowolony, chociaż fakt, że są glośniejsze od Michelin Primacy 3 i Avon ZV5/7.

 

Już pisałem. Szybko znikają (co nie jest może specjalnym problemem), ale są głośne i to nawet bardzo. 

Warunki brzegowe było jasno określone: "Muszą być ciche" . Nie spełniają tego warunku, dziękuję, do widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.