Skocz do zawartości

Nowe auto z 2016 roku


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaruga napisał:

Kupili byście nowe auto z salonu z rocznika 2016? :hmm: Cena atrakcyjna, ale auto stało rok na placu... :nie_wiem:

Jak cena atrakcyjna to czemu nie? Swojego kupilem koniec czerwca, a produkcja chyba grudzien. Prawie 30 % od cennika mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jaruga napisał:

Kupili byście nowe auto z salonu z rocznika 2016? :hmm: Cena atrakcyjna, ale auto stało rok na placu... :nie_wiem:

Czasem i 3letnie nowe sie trafiają. Cena atrakcyjna, to brać. Gwarancja biegnie od daty na fakturze sprzedaży. A nie od wyjazdu z fabryki. Vide hyundai grandeur z 2006r. Sprzedane w 2009r za 55% ceny cennikowej z gwarancją pełną 3 lata od daty sprzedaży. 2 sztuki 2.2Crdi i jedna 3.3 v6 :)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaruga napisał:

Kupili byście nowe auto z salonu z rocznika 2016? :hmm: Cena atrakcyjna, ale auto stało rok na placu... :nie_wiem:

Jednak Pulsar? ;]

 

Mam do czynienia z autem 2016/08 odebranym w 2017/04 i nic się nie dzieje. Swoje też kupiłem z poprzedniego roku. Jedyne co 1000km schodziła korozja z tarczy hamulcowej, no i akumulator padł po niecałym roku, ale to akurat nie od stania na placu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blue_ napisał:

mój sąsiad ma polo kupione w pazdzierniku, a produkcja styczeń roku poprzedniego. 45 % rabatu dostał

Nie pomylił się czasem? Gdyby dobrze się targował to by dostał co najmniej 145% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rado_ napisał:


 

 


Nie zawsze. Zależy jak diler zakombinował. Mojemu gwara leciała juz od 3 mcy, bo wykazali go miby w planach sprzedaży, ze sprzedany. Cos w ten deseń, a auto nie było zarejestrowane

 

Czyli przykozaczyli, a klient był stratny o 3 miesiące. U nas szło normalnie, bo na wszystkie 3 znalazłem kupców i dokumenty były normalnie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blue_ napisał:

czemu nie wierzysz? Pipper wyżej tez pisze o 55% ceny katalogowej.

nie wiem, czy to istotne, ale ta akcja nie była w tym roku, lecz w 2010

Zgadza się , na rynku w Polsce to wynalazek był. Ale wszyscy nabywcy wcześniej jeździli hyudaiami xg 30. Byli zadowoleni z zakupu. Dokładnie to czerwiec i lipiec 2009r. Pojazdy produkcja grudzień 2006r. Stały na placu importera pod Warszawą przez ten czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby ktoś widział 2 letnie nowe np tipo za 25 koła pln, to dajcie znać :ok:
Bo z tego co widze, to tyle trzeba zapłacić za wypierdziane 5 letnie punto.
Będzie jak zejdzie z produkcji. Ale nie najtansza wersja tylko diesel z automatem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rado_ napisał:
4 godziny temu, Pipper napisał:
Czyli przykozaczyli, a klient był stratny o 3 miesiące. U nas szło normalnie, bo na wszystkie 3 znalazłem kupców i dokumenty były normalnie. 
Pozdrawiam 

No byłem ale i tak dokupilem do 5 lat, a cennikowo z 112 do 81 zjechali wiec i tak ok

Najważniejsze, że Tobie odpowiadały warunki i miałeś pełną informację w dniu zakupu :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bielaPL napisał:

Będzie jak zejdzie z produkcji. Ale nie najtansza wersja tylko diesel z automatem

Za pół ceny rynkowej, czy tam katalogowej?

Ja to nie mam takich zdolności negocjacyjnych, ale o czymś takim nawet nie słyszałem.

 

Pamiętam jak kiedyś byłem z kumplem kilkuletnią fabię (ale nie nową) oglądać, jaka była walka żeby chociaż z 5 stów urwać z tych chyba 22900.

Po długich męczarniach stanęło na tym, że opuścili 2 stówy ostatecznie i zimówki dorzucą gratis.

Jak zobaczyłem te opony, to powiedziałem koleżce, żeby im 23000 zostawił, ale broń boże nie dał se tego gówna wcisnąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sebaM25 napisał:

To jakby ktoś widział 2 letnie nowe np tipo za 25 koła pln, to dajcie znać :ok:

Bo z tego co widze, to tyle trzeba zapłacić za wypierdziane 5 letnie punto.

Poczekaj aż spadnie z lawety, może być wtedy nawet 2 dniowe :phi: :piwko:

Widzisz różnicę pomiędzy pojazdem niszowym klasy wyższej niż kompakt,

który zalegał importerowi na placu w momencie kryzysu gospodarczego (2009r.),

a pojazdem, który teraz bryluje w rankingach sprzedaży obecnie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pipper napisał:

 

Widzisz różnicę pomiędzy pojazdem niszowym klasy wyższej niż kompakt,

......

a pojazdem, który teraz bryluje w rankingach sprzedaży obecnie? :facepalm:

Ja to raczej tą polówkę z 45% rabatem miałem na myśli.

Chociaż w nowe auto warte ze 200tyś, a sprzedane za 110 też nie zabardzo chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sebaM25 napisał:

Ja to raczej tą polówkę z 45% rabatem miałem na myśli.

Chociaż w nowe auto warte ze 200tyś, a sprzedane za 110 też nie zabardzo chce mi się wierzyć.

Jedna poszła do Pomorskiego z blachami G0 SMILE, kolor szampański i wnętrze szampańskie, 108kpln za pojazd + koła zimowe (opony+felgi alu) w cenie :phi:

Pamiętam co podpisywałem z klientem i pamiętam jakie było pole manewru przy tych 3 sztukach :oki:

Za Polo 45% jest możliwe, jakaś biedna wersja wersja bez klimy, lub totalnie niemodny kolor/wnętrze i brak klimy :hmm:

I dodatkowo uszkodzone w transporcie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sebaM25 napisał:

Ja to raczej tą polówkę z 45% rabatem miałem na myśli.

 

cóż takiego w tym polo jest/było, ze taki szał? w momencie zakupu, był to ostatni egzemplarz na placu z wersji przedliftowej, kiedy od dawna sprzedawały się już polifty. na dodatek biały i bez klimy. 

co jeszcze chciałbyś wiedzieć? mam iść do sąsiada i poprosić o skan faktury? a może chcesz odkupić? sam bym kupił, bo igła niebita i pomimo 12 lat ma na liczniku 50 tys, na dodatek zimą nie jeżdżone, ale sąsiad nie chce sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2017 o 14:40, Rado_ napisał:


 

 


Nie zawsze. Zależy jak diler zakombinował. Mojemu gwara leciała juz od 3 mcy, bo wykazali go miby w planach sprzedaży, ze sprzedany. Cos w ten deseń, a auto nie było zarejestrowane

 

 

 

Tyle, ze klienta nic to nie obchodzi, chyba ze bylo to trescia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.