Skocz do zawartości

GP USA


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig fajny, ale jak widzialem koncowy manewr VES podczas wyprzedzania RAI to sie tak wlasnie zastanawialem czy sedziowie cos zrobia bo faktycznie mocno scial zakret i sie nie zawiodlem. Podobala mi sie wspolpraca ferrari na koniec, moim zdaniem VET specjalnie jechal woloniej te 2 ostatnie kolka, aby RAI na mocno zuzytych oponach mogl sie go trzymac blizej na prostych i nadrabiac delikatnie straty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtala napisał:

Podobala mi sie wspolpraca ferrari na koniec, moim zdaniem VET specjalnie jechal woloniej te 2 ostatnie kolka, aby RAI na mocno zuzytych oponach mogl sie go trzymac blizej na prostych i nadrabiac delikatnie straty 

wiesz to działa w dwie strony, zresztą gadali o tym VET i RAI przed dekoracją, że mu się nie udało w okno DRS zmieścić.

Mnie wkurzają coraz bardziej komentatorzy Eleven, szczególnie jak nie ma Sokoła w kabinie. Zupełnie nie patrzą na obraz jak zaczną gadać i pierniczą 3po3 od rzeczy (a się ludzie Borowczyka czepiali ;] )

Sam fakt utrzymywanie się RAI przed VER na tak starych oponach przez tyle kółek to jest już spory wyczyn. VER na ''tylnej prostej'' bez DRS odrabiał czas, czyli był szybszy, a mimo wszystko nie był w stanie wyprzedzić. Choć trzeba szczerze przyznać, że Ferrari nie miało prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rwIcIk napisał:

fajnie widać jak RAI odbił i go nie zamykał, zupełnie nie było powodu ciąć po poboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trochę tekstów przez radio.

https://www.formula1.com/en/video/2017/10/Say_What__The_best_of_team_radio_in_USA.html

Widać, że czasem się gubią w strategii, często narzekają na innych na torze albo na problemy z autem. Najciekawsze jest to, że nawijają przy pełnej prędkości dbając jednocześnie o poprawny tor jazdy 8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.