Skocz do zawartości

Gaśnica


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.10.2017 o 10:23, lucash napisał:

No właśnie...co w tym temacie? Kupujecie co roku nową? Dajecie do legalizacji? Wiem że to tylko 40 zł i nie powinno być pytania ;)

Tam gdzie robię badanie techniczne w gratisie mogę wymienić na taką po przeglądzie z właściwą wlepką ppoż.

 

PS. Spamerzy-spokój!:kara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując...nikt nie kupuje nowej gaśnicy co rok, mało kto robi badanie aktualnej gasnicy co rok, niektórzy z Was dostają w gratisie starą zalegalizowaną gaśnicę podczas przeglądu :)

 

Czyli chyba ja zostawię ten temat w spokoju. Jest gaśnica? Jest. 

Bardziej mnie nurtował temat kontroli zagranicznych no ale chyba tego nikt nie ćwiczył. A jak już zdarzy się pożar w samochodzie to lepiej mieć większą i sprawną. Czyli albo zostawiamy temat w spokoju albo kupujemy konkretną gaśnicę i bawimy się w strażaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucash napisał:

A jak już zdarzy się pożar w samochodzie to lepiej mieć większą i sprawną.

 

Jak się zdarzy pożar w samochodzie, to trzeba szybko wyprowadzić pasażerów i siebie na bezpieczną odległość. Zadzwonić na 112 i najwyżej nagrać ciekawy filmik komórką. Tyle. Jakiekolwiek próby gaszenia samochodu bez specjalistycznego sprzętu i umiejętności to niebezpieczna głupota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucash napisał:

 jak już zdarzy się pożar w samochodzie to lepiej mieć większą i sprawną. Czyli albo zostawiamy temat w spokoju albo kupujemy konkretną gaśnicę i bawimy się w strażaka. 

 

Konkretną, czyli jaką? Proszkową 6kg? Może być mało, więc lepiej dwie, albo trzy...

W temacie - sam gaśnicy w bolidzie nie dotykam, mam ją w miejscu łatwo dostępnym w bagażniku :phi: nie legalizuję i nie zamierzam używać. Pożar pojazdu to nie jest częste zjawisko, żeby przekształcać bagażnik swojego bolidu w w amatorską JRG. A jeśli ktoś chce, to lepiej mieć "szybkie natarcie" z pianą średnią i dla równowagi torbę R1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.