Skocz do zawartości

Sterownik centralnego zamka a immo.


Baca

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Centomaniacy ,

Mam pewien problem na który nie umie znaleźć odpowiedzi na necie. Planuje zakupić sobie sterownik do aktualnego centralnego zamka żeby otwierać bolida z pilota tylko sęk w tym ze nie chce dodatkowego gówna w kluczach żeby mi zajmowało miejsce w kieszeni w spodniach :) i chciałbym dorobić pilota z tzw " scyzyrykiem " żeby był z kluczykiem . cf243dd04e34808bd961cd5a59ee

Sęk w tym ze istnieje w tym wypadku jeden problem IMMO. Jeżeli auto ma pominięte immo to by była bajka i wystarczy ze grot z kluczyka dorobie u ślusarza, gorzej jak immo jest oryginalne , wtedy zabawa mi się nie opłaca. Mam seja z 2000r. sporting / 2 - klucze niebieskie ( na kluczykach jest napisane 2 ) wiec fabrycznie był immo. Ale przy wlaczaniu zapłonu nie zapala mi się kontrolka code i teraz nie wiem czy w aucie jest te immo czy tak czasem jest pominięte już. Nie wiem jak to sprawdzić ,a roboty i wydatku dodatkowego nie chce sobie narobić. 
Liczę na mała podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli code sie nie zapala (o ile kontrolka jest sprawna) to nie ma immo. Sciagnij dolna obudowe i sprawdz czy wokół stacyjki jest petla immo. Jezeli jest ona to sciagnij ja na bok i sprobuj odpalic. Jezeli odpali to plus dla Ciebie. Jezeli nie odpali to musisz poswiecic jeden kluczyk niebieski i rozciac ta niebieska gume, to pozwoli Ci wyciagnac pastylke immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.