Skocz do zawartości

Wybór wiertarki


hudrza

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje porządnej wiertarki w budżecie do 500 zł. Po przejrzeniu oferty z Allegro

wstępnie wybrałem Makita HP1631
Link do Allegro

Czy to dobry wybór?

Może ktoś ma inne propozycje?

 

Pytanie dodatkowe: brać z uchwytem na kluczyk, czy szybkomocującym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje porządnej wiertarki w budżecie do 500 zł. Po przejrzeniu oferty z Allegro
wstępnie wybrałem Makita HP1631
Link do Allegro
Czy to dobry wybór?
Może ktoś ma inne propozycje?
 
Pytanie dodatkowe: brać z uchwytem na kluczyk, czy szybkomocującym ?
Porządna do 500?
Ja bym brał coś co ma najdłuższa gwarancję i jakąkolwiek markę. Ta makita chyba spełnia te wymagania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hudrza napisał:

Poszukuje porządnej wiertarki w budżecie do 500 zł. Po przejrzeniu oferty z Allegro

wstępnie wybrałem Makita HP1631
Link do Allegro

Czy to dobry wybór?

Może ktoś ma inne propozycje?

 

Pytanie dodatkowe: brać z uchwytem na kluczyk, czy szybkomocującym ?

 

Jeśli chcesz wiertarkę do metalu, drewna, to pewnie dobra będzie, tylko po co przepłacać.

Jak do betonu, to odpuść i kup młot z SDSem. Nawet taki za 200 zł będzie lepszy od najlepszej wiertarki udarowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maras77 napisał:

 

Jeśli chcesz wiertarkę do metalu, drewna, to pewnie dobra będzie, tylko po co przepłacać.

Jak do betonu, to odpuść i kup młot z SDSem. Nawet taki za 200 zł będzie lepszy od najlepszej wiertarki udarowej.

 

:oki:

Np parkiside z lidla za 222PLN - akurat jest w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam młot do betonu za 200 zł z SDS, mam też dwubiegowego BOSCHa z udarem i kilka wkrętarek akumulatorowych.

Chcę dodatkową wiertarkę do lżejszych prac, (ale o nieco wiekszej mocy i obrotach niż wkrętarki)

i żebym np mógł wiercić dwoma średnicami wiertła bez przekładania co chwilę.

 

Do tej pory w roli dodatkowej wiertarki służyła najtańsza marketowa wiertarka kupiona naście lat temu za 30 zł.

Przy ostrożnym używaniu wystarczyła na lata. Teraz chcę coś solidniejszego, żebym nie musiał liczyć na gwarancję,

albo na szczęście...

Ale może 400 zł to już przepłacanie za markę i w niższej cenie też polecicie coś solidnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2017 o 11:24, hudrza napisał:

Poszukuje porządnej wiertarki w budżecie do 500 zł. Po przejrzeniu oferty z Allegro

wstępnie wybrałem Makita HP1631
Link do Allegro

Czy to dobry wybór?

Może ktoś ma inne propozycje?

 

Pytanie dodatkowe: brać z uchwytem na kluczyk, czy szybkomocującym ?

 

a może :hmm:

 

 

lidl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką tylko wcześniej kupiona. Działa ale jako pierwsze narzędzie z Lidla zaczyna siadać. Szlifowałem nią trochę drewno. Miałem tarczę na papier ścierny z uchwytem do wiertarki i niestety po tym szlifowaniu pojawił się luz na główce oraz problemy z wyłączeniem udaru co do precyzyjnego wiercenia już ją dyskwalifikuje. Muszę ją kiedys oddać jak będę

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.