Skocz do zawartości

yaris II - lewe lusterko od strony kierowcy, a anglik?


00Tom00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
tak się składa, że lewe lusterko w moim Yarisie II uległo uszkodzeniu i muszę kupić "nowe"...
Są nowe zamienniki po 150zł, ale ich jakość jest tragiczna.
Szukam zatem oryginalnej używki, ale wersji europejskich (nielakierowanych) prawie nie ma... a jak coś się pojawiło i dzwoniłem do ogłaszających się handlarzy to już było nieaktualne.
Sporo ofert jest natomiast z lusterkami pochodzącymi z wersji agneilskich... i są dwie opinie - jedna że lusterka się nie różnią (tylko szklane wkłady są inne) i druga, że mają inne kąty nachylenia...
I tutaj jest moje pytanie do Was - może ktoś spotkał się z podobnym dylematem i podpowie mi czy lusterko z anglika można brać czy nie? Znalazłem też opinię (dotyczącą co prawda hondy), że wystarczy przełożyć trójkąt mocujący ze starego lusterka i kąty już będą ok... więc jak to jest? Przerabiał ktoś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o cenę, tylko o fakt, że od 2 tygodni próbuję znaleźć nielakierowane lusterko lewe w wersji europejskiej i jest nielada problem... stąd moje pytanie.

Angieslkich jest na pęczki, więc bym coś sobie wybrał :)

Za oryginał w ASO krzyczą 800zł, biorąc pod uwagę wartości auta  to trochę średnio mi się to widzi :) Nowe zamienniki po 150zł - tragedia z jakością, więc szukam oryginalnej używki. Będzie droższa niż nowy zamiennik, ale przynajmniej wiem że nie odpadnie podczas jazdy i będzie stabilne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.