Skocz do zawartości

Auta z Libii - gdzie jest haczyk?


00Tom00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

powoli rozglądam się za "nowym" autem i... na mobile.de spotykam auta sprowadzone z Libii przeznaczone na export w baaaardzo (zdecydowanie za bardzo) atrakcyjnych cenach. Młode roczniki, niwielkie przebiegi i cena 2/3 rynkowej... pytanie gdzie jest haczyk?

Gdyby go nie było, to aut dawno by nie było w ogłoszeniach :) dlatego temat mnie zaciekawił - może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Na chłopski rozum, jeśli auto byłoby po odprawie celnej, to powinno wszystko byc ok, ale... no właśnie, coś musi być na rzeczy, że tych egzemplarzy jeszce nie ma w polskich komisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to już śmierdzi: 

przez niemiecko-tureckich-libijskich handlarzy

 

 

jaki papier dostajesz przy kupnie tego auta?

 

poczytaj:

 

http://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/porady/news-tak-oszukuja-handlarze-samochodow,nId,1387609

 

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/2033-Jak-nie-dać-się-oszukać-na-podatku-VAT-przy-kupnie-sprowadzanego-auta

 

daj linka do ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 51cent napisał:

Samo to już śmierdzi: 

przez niemiecko-tureckich-libijskich handlarzy

 

daj linka do ogłoszenia

 

Tak wiem, dlatego założyłem ten temat. Tak jak pisałem gdyby było wszystko ok, to tych aut by już dawno nie było :) Osobiście nie odważyłbym się kupić takiego auta, tym bardziej, że jak sprowadzałem moje obecne auto od prywatnego właściciela z DE, to pojeździłem też trochę po komisach w niemcowni i widziałem co wyprawiają z samochodami Turcy/Polacy etc... chyba gorzej jest niż u nas :) Tylko właśnie zaciekawiło mnie co może być nie tak z tymi "okazjami" - stąd ten temat.

Ogłoszeń jest mnóstwo, od kompaktów po terenówki, pierwszy lepszy przykład:
kia optima
 

Pomijam zapisy na dole ogłoszenia o odpowiedzialności heh... bo to już o czmyś świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.