Skocz do zawartości

Dziwne wycie spod maski - raz jest raz nie


Bartez194

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z dziwnymi dźwiękami wydobywającymi się spod maski. Dzieje się to sporadycznie raz na tydzień, raz po deszczu a raz nie, jednym słowem loteria. Nikt nie umie postawić diagnozy, ja też już zgłupiałem. 

 

Myślałem o alternatorze ale wg warsztatu jest ok. Więc co? Przerabiał już ktoś ten temat?

Udało mi się nagrać ten moment, minutę później ucichło. Silnik zimny. Dzień później wył po 40 minutach jazdy i ponownym jego odpaleniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kwestia znalezienia innego warsztatu chyba. W jednym sprawdzali i podobno alternator ok. 

A zacierająca sie pompa wody mogłaby dawać podobne objawy?

W sumie dźwięk trudno zlokalizować bo rozrząd i alternator jest po tej samej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz kawał metalowego pręta albo rury, przyciskasz mocno do obudowy alternatora, drugi koniec do ucha i usłyszysz. Tylko sobie w ucho nie wsadź:phi:. Kiedy był rozrząd wymieniany? Ja tak mam z alternatorem. Raz wjechałem w wodę i teraz okresami piszczy albo wyje. Tak już od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.