Skocz do zawartości

Skrzynia m32


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, saper1985 napisał:

Olej zmieniony i zalany na Maxa przy okazji wymiany koła dwumasowego... Nie katuje auta i skrzyni mimo iż jest z czego... Zero problemów z autem... A do tego wiele innych mniej ważnych rzeczy... Proszę bardzo 

 

Olej OE Fiat czy jakaś inna marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2017 o 13:01, saper1985 napisał:

Olej zmieniony i zalany na Maxa przy okazji wymiany koła dwumasowego... Nie katuje auta i skrzyni mimo iż jest z czego... Zero problemów z autem... A do tego wiele innych mniej ważnych rzeczy... Proszę bardzo 

 

fiat bravo 1.4 T-Jet: olej w skrzyni wymieniony przy przebiegu 60 tys. km. Przy przebiegu 90 tys. km padły łożyska. Koszt naprawy 2 tys. pln, potem jeździł bezawaryjnie do sprzedaży czyli do 186 tys. km. Oleju już po naprawie nie wymieniałem. To nie ma nic wspólnego z dbaniem, te skrzynie to po prostu loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 24.10.2017 o 07:53, Cezarek napisał:

Witam myślałem o kupnie samochodu z taka skrzynia ,ale ma opinię że często pada.  Czy ktoś z was naprawial,czy naprawdę często padają, jakie koszta naprawy? A może da się wsadzić jakaś inna skrzynie wrazie  gdy m32padnie ?

 

Padają łożyska. Ja wymieniłem przy okazji wymiany sprzęgła i dwumasy, płaciłem 500 lub 600zł.

Generalnie słychać, że coś jest nie tak, nie pada z dnia na dzień :oki: U mnie przy 120kkm ;] (VC z22yh)

 

 

Trochę odkopałem, sory ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.