Skocz do zawartości

225/45/17/ 1500ZŁ


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Dołączam sie do pytania co wybrac. Ja na chwile obecna rozwazam Sava Hp2 o wspolczynnikach CC przy indeksie H lub Nexena Winguarda 2 calkiem dobrze wychodzi w testach lepiej niz Sava, Debica i porownywalne marki. Ma ktos doswiadczenia z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trzepol napisał:

Dołączam sie do pytania co wybrac. Ja na chwile obecna rozwazam Sava Hp2 o wspolczynnikach CC przy indeksie H lub Nexena Winguarda 2 calkiem dobrze wychodzi w testach lepiej niz Sava, Debica i porownywalne marki. Ma ktos doswiadczenia z nimi ?

Sprawdź czy ta Sava HP2 nie jest bliźniakiem Dębicy Drogo HP2, jak jest to jej nie bierz.

Na @HanYsowym Black ice 5 letnie Sava S3+ są o niebo lepsze od nowek opon wspomnianej wyżej Dębicy Frigo hp 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie to samo bo patrzac na wspolczynniki z etykiety to sava przy indeksie H ma CC a Debica EB, Sava z indeksem V ma  CB. Kwestia czy te wspolczynniki cos w rzeczywistosci znaczą.....

Debica patrzac na testy jest dobra na duzym sniegu ale na mokry slabiutka, a takie reczej mamy zimy.....Nexen wypada lepiej i jak narazie ide w jego kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trzepol napisał:

Raczej nie to samo bo patrzac na wspolczynniki z etykiety to sava przy indeksie H ma CC a Debica EB, Sava z indeksem V ma  CB. Kwestia czy te wspolczynniki cos w rzeczywistosci znaczą.....

Debica patrzac na testy jest dobra na duzym sniegu ale na mokry slabiutka, a takie reczej mamy zimy.....Nexen wypada lepiej i jak narazie ide w jego kierunku.

Na szybkiego, w telefonie, bieżniki wydają się takie same.

Ja właśnie liczyłem na ten śnieg i się przeliczyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.