Skocz do zawartości

Mata grzewcza na fotel


skrzatekMK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Planuję ojcu kupić matę grzewczą na siedzenie. Coś jak to

 

mata_02.jpg

 

Ojciec autko ma już trochę wiekowe i nie ma do nich grzanych foteli. Możecie coś polecić wartego uwagi. Na alledrogo są od 40 do 170 zł a wyglądają podobnie.

 

Ktoś, coś może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Planuję ojcu kupić matę grzewczą na siedzenie. Coś jak to

 

www.ecaf06428fa39da2ec5df4745fe4b993dad4fb0e345bee4421

 

Ojciec autko ma już trochę wiekowe i nie ma do nich grzanych foteli. Możecie coś polecić wartego uwagi. Na alledrogo są od 40 do 170 zł a wyglądają podobnie.

 

Ktoś, coś może polecić?

Do D.... Generalnie. Wszystkie w tej kwocie rozpadaja sie po roku (jezeli uzywasz normalnie samochodu a nie tylko w weekend do kosciola). U mnie najdluzej wytrzymala taka mata ale tylko pod sam tylek bez plecow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skrzatekMK napisał:

Cześć,

 

Planuję ojcu kupić matę grzewczą na siedzenie. Coś jak to

 

 

 

Ojciec autko ma już trochę wiekowe i nie ma do nich grzanych foteli. Możecie coś polecić wartego uwagi. Na alledrogo są od 40 do 170 zł a wyglądają podobnie.

 

Ktoś, coś może polecić?

a nie można do tego samochodu dokupić fabrycznego grzania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to chyba wyjdzie kupić całe fotele z grzaniem na jakimś szrocie.

 

Jak ktoś ma smykałkę to można kupić specjalne maty grzewcze które montuje się pod oryginalną tapicerką. Kwestia rozbiórki fotela tak aby dało się go spowrotem poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotrus napisał:

Najtaniej to chyba wyjdzie kupić całe fotele z grzaniem na jakimś szrocie.

 

Jak ktoś ma smykałkę to można kupić specjalne maty grzewcze które montuje się pod oryginalną tapicerką. Kwestia rozbiórki fotela tak aby dało się go spowrotem poskładać.

A polecisz jakieś maty? W Yarisie I żonie bym założył, ale nie wiem,co wybrać, fabryczne nie do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kysior napisał:

A polecisz jakieś maty? W Yarisie I żonie bym założył, ale nie wiem,co wybrać, fabryczne nie do dostania.

Do merca kupowałem tutaj :

www.carboluxe.com

 

Ale ostatnio na aliexpress widziałem analogiczne maty dużo taniej, na oko wyglądały bardzo podobnie więc chyba bym zaryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bergerac napisał:

a nie można do tego samochodu dokupić fabrycznego grzania

Może i można ale do 25 letniego auta nie będę wydawał majątku

 

14 godzin temu, Piotrus napisał:

Najtaniej to chyba wyjdzie kupić całe fotele z grzaniem na jakimś szrocie

Pytanie czy nie wyjdą drożej niż auto?

14 godzin temu, Fili_P napisał:

Wszystkie w tej kwocie rozpadaja sie po roku

Co masz na myśli rozpadają? Tym bardziej, że będą używane przez max 4 miesiące w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 19:16, skrzatekMK napisał:

Cześć,

 

Planuję ojcu kupić matę grzewczą na siedzenie. Coś jak to

 

 

 

Ojciec autko ma już trochę wiekowe i nie ma do nich grzanych foteli. Możecie coś polecić wartego uwagi. Na alledrogo są od 40 do 170 zł a wyglądają podobnie.

 

Ktoś, coś może polecić?

 

Kupłem w Tesco w promocji za 30zł .Dobrze grzeje 1 sezon zaliczony i działa dalej. 100zł bym nie dał bo wolał bym kupić te z Alliexpres 

.

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 19:16, skrzatekMK napisał:

Cześć,

 

Planuję ojcu kupić matę grzewczą na siedzenie. Coś jak to

Kupiłem kiedyś w lidlu.. poużywałem przez zimę i oddałem ojcu. On też trochę pojeździł i rzucił w kąt.

Owszem grzeje (ja miałem z funkcją masażu).. ale dość szybko potrafi posadzić akumulator. Poza tym jest niewygodna (te przyczłapy od masażu wbijały się w uda i plecy). Ciągle się podwijała i gniotła. Generalnie szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2017 o 13:45, skrzatekMK napisał:

Może i można ale do 25 letniego auta nie będę wydawał majątku

 

Pytanie czy nie wyjdą drożej niż auto?

Co masz na myśli rozpadają? Tym bardziej, że będą używane przez max 4 miesiące w roku.

Kwestia czy obecne fotele sa warte wymiany- wygoda, poduszki powietrzne.

Do stareńkiej Xantii w miejsce polamanych foteli przednich  zamontowalem fotele od mondeo 3. O niebo wygodniejsze. Kupilem dwa za 150 zl. Fotel kierowcy był grzany i wysokość regulowana elektrycznie. Prawy byl grzany. Pod fotelami był sterownik. Wystarczylo tylko zasilanie podłączyć. Tylko próby robilem. Instalacji w aucie nie robiłem. 

Więc da się.

Tylko czy się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli rozpadają? Tym bardziej, że będą używane przez max 4 miesiące w roku.
Druty oporowe sa przekroju szpilki - przy puszczaniu wiekszego bąka rozsuniecie miesni posladkow je zrywa.... a nie daj Boze zebys za bardzo sie krecilbprzy wsiadaniu i wysiadaniu. Pol biedy jesli jest to jakos podzielone na sekcje to czesc nie grzeje , gorzej jak calosc jest polaczona szeregowo-masz zimny sliski bpokrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 23:04, Piotrus napisał:

Najtaniej to chyba wyjdzie kupić całe fotele z grzaniem na jakimś szrocie.

 

Jak ktoś ma smykałkę to można kupić specjalne maty grzewcze które montuje się pod oryginalną tapicerką. Kwestia rozbiórki fotela tak aby dało się go spowrotem poskładać.

 

Ja mam takie w woldze z tylu i przodu - firmy Waeco. Polecam sa dobrze zrobione i dzialaja super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.