Skocz do zawartości

jak odświeżyć naklejki na lakierze?


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mam przyczepę, która długo stała na słońcu i trochę jej to zaszkodziło. Chociaż nie mam pewności czy to jest główna przyczyna, bo naklejki miejscami są matowe i jasne a gdzie indziej bez zastrzeżeń. Chciałbym przywrócić żywy kolor naklejek, co o tym myślicie i co polecacie ?

 

WP_20171026_035.jpg

WP_20171026_036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Igorek napisał:

Mam przyczepę, Chciałbym przywrócić żywy kolor naklejek, co o tym myślicie i co polecacie ?

 

1. zrobić próbę z pastą polerską - nie zaszkodzi, a czy pomoże - to się okaże :phi:

2. zerwać obecne lub na nie nakleić nowe paski :hmm:

3. olać to i zostawić, jak jest - opcja najtańsza, najszybsza i najmniej pracochłonna :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/27/2017 o 06:10, romano11 napisał:

 

1. zrobić próbę z pastą polerską - nie zaszkodzi, a czy pomoże - to się okaże :phi:

2. zerwać obecne lub na nie nakleić nowe paski :hmm:

3. olać to i zostawić, jak jest - opcja najtańsza, najszybsza i najmniej pracochłonna :hehe:

Nowe naklejki są bardzo drogą opcją, to co na zdjęciu to proste paski a są jeszcze inne elementy. Ponowne oklejanie odpada. Spróbuję polerki,w eumie kto wie, może i to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.