Skocz do zawartości

VW Bora - woda tylne drzwi.


551030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów.

Jakiś czas temu zauważyłem, że na gumowych tylnych dywanikach stoi woda. Pierwsze spostrzeżenie, że mogło się coś wylać - ale niestety nie.

Postanowiłem zaobserwować skąd się ona bierze i udało się ustalić - ale jaka jest tego przyczyna nie wiem. Prawdopodobnie zatkały się jakieś otwory odprowadzające wodę. Otóż przy intensywnych opadach woda wypływa spod środkowej dolnej części drzwi, dalej po progu i na dywanik, który w miarę szczelnie przylega do wykładziny. Na pewno znaczna część leje się pod dywanik ale tego nie widać, poza mokrą wykładziną. Gdzie leży przyczyna takiego stanu? Proszę o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

JS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.10.2017 o 13:33, 551030 napisał:

Witam Szanownych Kolegów.

Jakiś czas temu zauważyłem, że na gumowych tylnych dywanikach stoi woda. Pierwsze spostrzeżenie, że mogło się coś wylać - ale niestety nie.

Postanowiłem zaobserwować skąd się ona bierze i udało się ustalić - ale jaka jest tego przyczyna nie wiem. Prawdopodobnie zatkały się jakieś otwory odprowadzające wodę. Otóż przy intensywnych opadach woda wypływa spod środkowej dolnej części drzwi, dalej po progu i na dywanik, który w miarę szczelnie przylega do wykładziny. Na pewno znaczna część leje się pod dywanik ale tego nie widać, poza mokrą wykładziną. Gdzie leży przyczyna takiego stanu? Proszę o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

JS

 

Jeśli to nowa Bora to może to ten sam problem co w Golfie VII. Na gwarancji wymieniają w tylnych drzwiach głośniki wraz z uszczelnieniami i problem znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.