Skocz do zawartości

kia Picanto 09 podświetlenie zegarów


Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłam wczoraj kia Picanto taty,  bo w moim wołku roboczym padło ogrzewanie i wkurzył mnie brak podświetlenia deski,  przy włączonych światłach drogowych.  Jak wyłączyłam światła to zegary zaświecily. Zgłupiałam. Tata twierdzi że ma tak od nowości ale mu to nie przeszkadza bo jeździ nim okazjonalnie i tylko w dzień.  Powinnam poszukać elektryka czy jest jakiś magiczny przełącznik którego nie umiem znaleźć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie ma włączonych świateł uznaje że jest dzień i włącza podświetlenie.

Na noc (przy włączonych światłach) jest pewnie regulacja jasności podświetlenia i ta jest pewnie skręcona na minimum ;]

Poszukaj pokrętła/przycisku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rwIcIk napisał:

Gdy nie ma włączonych świateł uznaje że jest dzień i włącza podświetlenie.

Na noc (przy włączonych światłach) jest pewnie regulacja jasności podświetlenia i ta jest pewnie skręcona na minimum ;]

Poszukaj pokrętła/przycisku :)

 

Wiesz,  w leonie przy skręceniu podświetlenia na minimum jednak coś tam świeci,  natomiast tutaj zero na całej desce - ani zegary, ani diody z nawiewów,  nic. Rozglądałam się za czymś w rodzaju pokrętła regulacji ale w tym oświetleniu mogłam niezauważyć... Dzięki za wskazówki,  poszukam w dziennym świetle 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie zagadki brzmi: wajcha kierunkowskazów, przełącznik świateł mijania na postojowe. Nie ma ściemniania podświetlenia,  jest opcja działa ze światłami mijania, działa bez świateł mijania lub brak podświetlenia.

Doradca techniczny w serwisie kia też nie wiedział... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.