Skocz do zawartości

Galeria [ALLEGRO]


calavera

Rekomendowane odpowiedzi

> Tylko dla ludzi o mocnych nerwach:

> http://allegro.pl/item412371996_porsche_928s4_v8_jedyny_egzemplarz_na_swiecie_.html

Znam to Porsche jak i jego własciciela. Jednym samochod sie podoba innym nie. Mi akurat sie podoba a w szczegolnosci srodek. Ale to jest moje zdanie i kazdy moze miec inne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko dla ludzi o mocnych nerwach:

> http://allegro.pl/item412371996_porsche_928s4_v8_jedyny_egzemplarz_na_swiecie_.html

Fakt że gust jakis dziwny ale w jakis sposob nie jest taki zly

widac ze zadbany jest i sporo gosciu wlozyl kasy by auto bylo jakie jest-ten styl mi nie pasuje ale gen do wieś tuningu ja bym go nie kwalifikował palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko dla ludzi o mocnych nerwach:

> http://allegro.pl/item412371996_porsche_928s4_v8_jedyny_egzemplarz_na_swiecie_.html

Coś od dosyć dawna wisi na allegro, dla mnie to patrząc na sam wygląd nie na markę to sick.gif ja bym zdecydowanie w czymś takim się nie pokazał, ale patrząc na model auta 928 to mi dodatkowo szkoda takiego Porsche'a oslabiony.gif Przerobione 924 jeszcze nie bolą, ale 928 już trochę tak. U mnie do szerokiego pojęcia jakim jest 'wieś tuning' czy 'rice' zdecydowanie się kwalifikuje. Na ulicy wzbudziłby u mnie więcej śmiechu i żalu niż podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj jest niejaki "kmieć"... wie ktoś może coś więcej o kmieciach?

> Był jeszcze L1 KMIEĆ i był to Mercedes W124 przerobiony na

> W210... lubi ktoś chyba przerabiać klasyczne auta na nowsze

> wersje...

Haha, nie wiedziałem że Robercik (Kmieć) jest taki sławny hahaha.gif

Mieszka 10km ode mnie, znam go osobiście od lat, ma w Lublinie salon, serwis, komi i hurtownię telefonów GSM itp...

Jego auta mówią same za siebie grinser006.gif jakie ma gusta spineyes.gif

Oprócz tym modów widziałem u niego jeszcze jakieś przedwojenne autko w odnowie, chyba już ukończył hmm.gif

Kolo w ogóle ma szerokie zainteresowania, widziałem go też w tv jak użyczał swego super-hiper-mega wykrywacza metali do jakiegoś programu gdzie szukają śladów wojny spineyes.gif

Pewnie tu nie zagląda, ale jeśli tak to pozdro Robert grinser006.gif

l1_kmiec.jpg

To jego ML - uniakiem 899 na gazie go śmigałem pod górę hahaha.gif

l3_kmiec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poszę

piękny debiut na allegro hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Quote:

witam wszystkich allegrowiczów na aukcji o renault po tuningu{pól subaru pól renault}.Autko ciekawie zrobione ,jedyne tak zrobione.Szyby przyciemnione{typ lustro}.Siedzenia oryginalne subaru wrx,swydech sti wrx,tez orginal,spojler +lotka +wloty powietrza takrze oryginalne subaru wrx{koszt samych czesci tuningowych pochodzacych z wrx okolo 5000zl{ZA UZYWKI NA ALLEGRO},w tylnych szybkach fiolet neony,z przodu maski czerwony{night rider},ciekawy klakson,nakladki na lusterka.Jest to rok 2000,automat +sport,klimatronik,system antyposlizgowy,pelny kompóter pokladowy,na autostradzie pali 8l/100,autko ma przejechane 120000mil{glównie po autostradach}.Autem przyjechalem na kolach,przeglad do 30-10-2008,polskie oc wazne miesiac,oc mozna wykupis w pzu za 99zl/mc,KOSZT PRZEKLADKI 2800ZL WRAZ ZCZESCIAMI {OFEROWANY NA ALLEGRO PO WPISANIU PRZEKLADKA RENAULT LAGUNA}.autko po wymianie oleju,koncówek drazków ,paska alternatora ,filtrów,pasek rozzadu wymieniany w kwietniu{kiedy kupilem auto ,przejechalem 20000km}PRZY OPCJI KUP TERAZ MOGE WYMIENIC NA NOWY NA ZYCZENIE KLIJENTA,czyste ,zadbane,posiadam v5{do rejestracji}..NAPRAWDE WARTO{AUTO FABRYCZNIE PRZYSTOSOWANE DO PRZEKLADKI}AUTKO MOZNA OGLADAC CODZIENNIE W LADEK-ZDRÓJ,KONTAKT:0048721265887

WZWIAZKU Z OFERTAMI SKLADANYMI PRZEZ ALLEGROWICZoW OSWIADCZAM ZE OFERTY PONIZEJ 6000 MNIE NIE INTERESUJA ,MOGE ZAKCEPTOWAC POWYZEJ 6500{KTO PIERWSZY TEN LEPSZY}{PONAD 50 OFERT POZA ALLEGRO}

ZYCZE POWODZENIA


pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.