Skocz do zawartości

Hamulce na przód wieksze niż 257 do Seicento ( 284 )


Astyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przystawiam się do 15' na przyszły sezon i szukam informacji czy ktoś montował większe heble niż 257 ?
Wiem że Grande Punto 1.3, 1.6, 1.9MJ i 1.4 T-Jet miały 284 ale pytanie czy podejdą pod zwrotnice SC.

I jeżeli pasują to z czego tacze bo GP ma rozstaw 4x100.

 

Jak widać TRS już montowało taki zestaw 284 przód i 240 tył ale brak info z czego.

http://trs-racing.pl/fiat-seicento-1-4-t-jet-180km-modyfikacja-do-300km/


Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw adapterów od nich + większe serwo i pompa + zaciski abarth 500.
Wtedy masz 284mm na przodzie wraz z dystansem 15mm, więc mądrze felgę trzeba dobrać.
Pokaz mi jak ten adapter zamontowales?
Pokazywalem go w innym wątku niedawno

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pinin napisał:

Zestaw adapterów od nich + większe serwo i pompa + zaciski abarth 500.

Wtedy masz 284mm na przodzie wraz z dystansem 15mm, więc mądrze felgę trzeba dobrać.

Dzięki za info :)
Pytanie czy adaptery ktoś dorabia z forum czy TRS? Oraz czy zaciski z Grande Punto też podejdą pod tarcze 284?
Co z tarczami rozumiem że z 500 Abarth? Jakieś dystanse pod tarcze są konieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kooboosh napisał:

Pokaz mi jak ten adapter zamontowales?
Pokazywalem go w innym wątku niedawno

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 


 

Foto na początku przyszłęgo tygodnia wrzucę, bo teraz leżą jarzma u tokarza na modyfikacji. Trzeba zebrać nadlew, dodatkowo dotknąć szlifierką zwrotnicę (do zdjęcia 1mm). TRS mi sporo fotek podesłał na messengerze, więc można dość dokładnie zobaczyć ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto na początku przyszłęgo tygodnia wrzucę, bo teraz leżą jarzma u tokarza na modyfikacji. Trzeba zebrać nadlew, dodatkowo dotknąć szlifierką zwrotnicę (do zdjęcia 1mm). TRS mi sporo fotek podesłał na messengerze, więc można dość dokładnie zobaczyć ocb.
Czyli przerobki :/
Podeślij, chetnie zerkne

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.11.2017 o 22:35, pinin napisał:

Foto na początku przyszłęgo tygodnia wrzucę, bo teraz leżą jarzma u tokarza na modyfikacji. Trzeba zebrać nadlew, dodatkowo dotknąć szlifierką zwrotnicę (do zdjęcia 1mm). TRS mi sporo fotek podesłał na messengerze, więc można dość dokładnie zobaczyć ocb.

 

i jak? dasz radę wrzucić te foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.