Skocz do zawartości

Do zdjęciowych oglądaczy -Opel Corsa D


Lukass186

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szukam auta dla żony. Dzisiaj bylem oglądać Corsę z poniższego linka. Wnętrze wręcz ideał choć lewy dolny róg na pedale hamulca i sprzęgła przetarty aż do metalu ( na rancie).

Robiony był prawy tył błotnik + drzwi pasażera - ponoć obcierka choć próg malowany i brak naklejki z logiem opla na progu - u kierowcy jest. Będę musiał wybrać się z miernikiem.

Może ktoś coś jeszcze zauważy? Może ktoś ma dostęp do historii serwisowej?

Sprzedawca się pomylił co do silnika, tam siedzi A14XER

Corsa

 

 

Vin: W0L0SDL08A6087758

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

książka chyba podrobiona?

nie polecam kupować z tym silnikiem z takim przebiegiem, bez wiarygodnej historii serwisowej i od handlarza

proponuje szukać z silnikiem bez zmiennych faz rozrządu - w 2010 były jeszcze Z!4XEP 1.4 90KM

nie wiem czy wiesz ale w Corsie D 3D drzwi są ciężkie i kobiecie może to stwarzać jakiś problem przy zamykaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lukass186 napisał:

Hej,

 

Szukam auta dla żony. Dzisiaj bylem oglądać Corsę z poniższego linka. Wnętrze wręcz ideał choć lewy dolny róg na pedale hamulca i sprzęgła przetarty aż do metalu ( na rancie).

Robiony był prawy tył błotnik + drzwi pasażera - ponoć obcierka choć próg malowany i brak naklejki z logiem opla na progu - u kierowcy jest. Będę musiał wybrać się z miernikiem.

Może ktoś coś jeszcze zauważy? Może ktoś ma dostęp do historii serwisowej?

Sprzedawca się pomylił co do silnika, tam siedzi A14XER

Corsa

 

 

Vin: W0L0SDL08A6087758

 

Z góry dzięki za pomoc :)

W innych ogłoszeniach śruby mocujące błotniki przednie są srebrne (widoczne pod maską). Tutaj są czarne albo ich nie ma :] (nie widać dokładnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukaszek1207 napisał:

Co do opisu:

  nie licz że to auto ma "komputer pokładowy"

 

a dlaczego ma nie mieć? VIN mówi co innego:

 

 

CE1    Wycieraczki przednie sterowane czujnikiem deszczu

DD8    Światłoczułe lusterko wewnętrzne (automatycznie przyciemniane)

U68    Komputer pokładowy/informacyjny z układem kontrolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rostex napisał:

Mnie zastanawia, dlaczego to auto posiada czujnik nasłonecznienia, skoro ma ręczną klimatyzację.

 

 

może połączone to jest z :

 

T2Q System automatycznego włączania/wyłączania reflektorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rostex napisał:

Mnie zastanawia, dlaczego to auto posiada czujnik nasłonecznienia, skoro ma ręczną klimatyzację.

 

1 godzinę temu, 51cent napisał:

 

 

może połączone to jest z :

 

T2Q System automatycznego włączania/wyłączania reflektorów

Które to jest?

To nad  środkowym wyświetlaczem, pod samą szybą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 51cent napisał:

 

a dlaczego ma nie mieć? VIN mówi co innego:

 

 

CE1    Wycieraczki przednie sterowane czujnikiem deszczu

DD8    Światłoczułe lusterko wewnętrzne (automatycznie przyciemniane)

U68    Komputer pokładowy/informacyjny z układem kontrolnym

Bo z tego co mi sie wydaje to zamiast TIDa powinien mieć GIDa ( duży wyświetlacz na środku). Tzn taki komputer z prawdziwego zdarzenia z wyświetlaniem spalania, średniej prędkości itp a nie temperaturę, date i czas.

 

No chyba ze sie zmienilo cos w stosunku do mojej Corsy 2009.

 

Edycja:

Dokształciłem się - widzę przycisk na końcu prawej manetki do sterowania komputerkiem znajdującym się na wyświetlaczu miedzy zegarami

Sypię głowę popiołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rostex napisał:

Mnie zastanawia, dlaczego to auto posiada czujnik nasłonecznienia, skoro ma ręczną klimatyzację.

Nie ma czujnika, to tylko zaślepka. W bliźniaku GP jest identycznie - grzybek jest i w autach z automatyczną klimą, jak i manualną. Jak ktoś chce się przekonać, to łatwo ten kapturek zdjąć ;) Z autoklimą ciekawski zobaczy czujnik "słoneczko". Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość :swinka:

Ps. Co do tego czujnika to różne historie czytałem, łącznie z bzdurami, które pracownicy ASO rozpowszechniali (według relacji forumowiczów, osobiście nie usłyszałem) - nawet nie pamiętam co to było, szkoda pamięci na coś takiego :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam tę Corsę i widzę, że to jedno z niewielu aut, gdzie poprzednia generacja była ładniejsza od aktualnej. Bo aktualna nie zachwyca a ta pod linkiem fajnie się prezentuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał do sprzedania swoją prywatną Corse D z 2011 roku. Wersja Cosmo z automatyczną klimą + Pół skórzane fotele + jeszcze pare gadżetów. Kupiłem to auto jako nówkę w salonie. Obecnie ma delikatnie przetarty prawy bok (Żona wjechała w ścianę w garażu) ale w przyszłym tygoniu oddaje auto do ASO na naprewę tego uszkodzenia. Auto z pełną książką serwisową z przebiegiem na chwilę obecną 134 000 km. Auto będzie na sprzedaż w okolicy stycznia jak odbiorę następcę Cena będzie oscylować w granicach 23 000 zł. A color to pepper dust :-).

Jakby co to zapraszam bo daleko nie masz do mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.