Skocz do zawartości

Mata grzewcza fotela - warto?


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem na zimę maty grzewczej fotela. Patrząc na allegro (https://allegro.pl/listing?string=mata grzewcza fotela&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-3-1003) nie są one takie drogie. Pytanie czy ktoś ma taką matę i może powiedzieć jak się spisuje, ewentualnie jeśli ktoś ma jakąś inną, również proszę o uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zuraw napisał:

Zastanawiam się nad kupnem na zimę maty grzewczej fotela. 

 

Kalesony kup na zimę, taniej cię to wyjdzie. I będzie bardziej praktyczne. Przy zmianie auta jak nie zapomnisz ich założyć to będzie w 4litery ciepło

😀😀😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 51cent napisał:

 

Kalesony kup na zimę, taniej cię to wyjdzie. I będzie bardziej praktyczne. Przy zmianie auta jak nie zapomnisz ich założyć to będzie w 4litery ciepło

😀😀😀😀😀😀

Goń się! Kiedy ty spoważniejesz? :hehe: Jak sprzedałeś mi ubogą furę to co się teraz dziwisz, że pytam o podstawowe rzeczy? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zuraw napisał:

 Jak sprzedałeś mi ubogą furę 

 

Jaka uboga? Klima, abs, centralny, wspomaganie, szyby w pradzie. Sam wtedy mówiłeś ze takiego wypasu jeszcze nie miałeś, i że nie wiesz czy ogarniesz obsługę 😀😀😀😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuraw napisał:

...ewentualnie jeśli ktoś ma jakąś inną, również proszę o uwagi.

 

Kupiłem maty pod tapicerkę. Koszt, to ok. 300zł na dwa fotele. Roboty niewiele, a zajefajna sprawa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackdriver1978 napisał:

W biedronce po 29zł ;)

 

Ło matko, a ja zapłaciłem prawie 300 zł. Fakt, że na stałe pod  tapicerką, ale różnica kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Zuraw napisał:

Chciałem właśnie napisać, że na allegro są po 45, ale Biedronkowa oferta i mnie zwaliła z nóg... Jutro w takim razie jadę do Biedry.

Ja mam z biedrony i działa.  Nawet jak jeden sezon wytrzyma to za tą cenę będzie ok. W tamtym roku kupiłem z lidla i też sezon wytrzymała..... Ale je średnio wsiadam i wsiadam z busa ok 60 razy dziennie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup maty poda tapicerkę. Oryginalne lub prostokątne z ali. Te ostatnie kosztują 10-12UER na fotel (same maty) lub 35-40EUR za komplet na 2 fotele, ale już z włącznikami, wiązkami etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2017 o 23:51, Zuraw napisał:

Zastanawiam się nad kupnem na zimę maty grzewczej fotela. Patrząc na allegro (https://allegro.pl/listing?string=mata grzewcza fotela&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-3-1003) nie są one takie drogie. Pytanie czy ktoś ma taką matę i może powiedzieć jak się spisuje, ewentualnie jeśli ktoś ma jakąś inną, również proszę o uwagi.

Kurcze mam podgrzewane fotele,ale przez dwa lata z pare razy użyłem może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rwIcIk napisał:

Moje stare kości często podgrzewam :ok:

 

Ja podgrzewam chudy tyłek, bo nie mam dużo "wartwy izolacyjnej". 

 

A w przypadku foteli "w świni" grzanie jak najbardziej jest przydatne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.