Skocz do zawartości

Daszek przeciwsłoneczny


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, bielaPL napisał:

Cześć, kolejny duperel który wyskoczył. Daszek przeciwsłoneczny kierowcy zaczął trochę opadać i nie trzyma się sufitu.. co trzeba zrobić żeby to naprawić?

 

Wiele z tym nie zrobisz, możesz sobie kupić metalowy klips za... 15 zł!!! Kawałek wygiętej blaszki, nie wiem czy to coś daje. Też mam ten problem i szukam jakiejś używki, ale ciężko coś znaleźć. Na allegro były nowe daszki po 90 zł. jak nie znajdę używki, to pewnie kupię, jak zacznie bardziej opadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
27 minut temu, bielaPL napisał:

Doszedł ten klips. Jak to zacisnąć dobrze?

Pewnie tak jak jest pokazane na zdjęciach z aukcji.

Nie kupowałem tego, bo wydaje mi się, że to wyrzucanie pieniędzy. Nie wydaje mi się, żeby kawałek blaszki mógł utrzymać daszek w odpowiedniej pozycji.

Ale daj znać, czy pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak jest pokazane na zdjęciach z aukcji.
Nie kupowałem tego, bo wydaje mi się, że to wyrzucanie pieniędzy. Nie wydaje mi się, żeby kawałek blaszki mógł utrzymać daszek w odpowiedniej pozycji.
Ale daj znać, czy pomógł.
Na aukcji nie ma nic o zaciskaniu. Zginajac blaszkę ona wraca do pierwotnej pozycji. Kupiłem z ciekawości. Używanych daszkow nie chcialem bo znowu zaraz może paść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.