Skocz do zawartości

rabat w suzuki


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Aaron napisał:

Ile mozna dostac  rabatu na zakup suzuki vitara. 1.6.     2wd.   Manual?

Podstawa wersja z metalik.

Jak dywaniki dadza to bedzie dobrze, moze zimowki. Ida jak cieple buleczki wiec nie ma co na rabat liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aaron napisał:

Ile mozna dostac  rabatu na zakup suzuki vitara. 1.6.     2wd.   Manual?

Podstawa wersja z metalik.

 

W Suzuki nie ma wyprzedaży rocznika bo nie ma co wyprzedawać. Ostatnio oglądałem Swifta. Z tego roku są dwie ostatnie sztuki, kolejne w marcu. Rabat  postaci dywaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, spad napisał:

 

W Suzuki nie ma wyprzedaży rocznika bo nie ma co wyprzedawać. Ostatnio oglądałem Swifta. Z tego roku są dwie ostatnie sztuki, kolejne w marcu. Rabat  postaci dywaników.

 

Potwierdzam.  Do tego różnic cenowych pomiędzy dealerami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciepłe bułeczki? Mało tego widac na drogach.

Najlepiej sprzedający się model Suzuki ja na każdym kroku widzę :phi: zreszta jak swifta brałem tez rabatów nie było dorzucili dywaniki zimówki i dzienne. A i tak 1k dopłaciłem :phi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zinger napisał:

Potwierdzam, rozmawialem niedawno nt SX4 i rabatow nie ma, ale chetnie dorzucaja zimowki i jakies inne gadzety jak np. przednie czujniki, cos do navi itp. Tak przynajmniej mnie proponowano.

Podobnie jest w Mazdzie - prawie nie dają rabatów, za to trochę gratisów mogą dorzucić pod koniec roku.

Gdy ja jeździłem we wrześniu po różnych salonach, to o największych rabatach można było rozmawiać w Hyundaiu i mieli nawet jakieś samochody dostępne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabatów w gotówce Suzuki nie daje ale diler bardzo często dodaje od siebie różnego rodzaju dodatki np hak holowniczy i podłokietnik + dywaniki lub np koła zimowe z felgami  i czujnikami o wartości ponad 3000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aaron napisał:

Ile mozna dostac  rabatu na zakup suzuki vitara. 1.6.     2wd.   Manual?

Podstawa wersja z metalik.

0.      jak dostaniesz wiecej   jestes mistrzem negocjacji :skromny: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mokrii napisał:

0.      jak dostaniesz wiecej   jestes mistrzem negocjacji :skromny: 

 

 

Bez przesady, dostałem 1000zł ale od dilera bo za nic nie chciałem dopłacać do lakieru metalicznego. Uważam dopłatę do lakieru za oszustwo, bo samochód musi być jakoś pomalowany. Jaki będzie kolor to mnie już nie interere... jeżeli za jakiś kolor nie trzeba płacić to nie rozumiem skąd nagle dodatkowa opłata za inny... Koszty producent ma takie same niezależnie od koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziolo napisał:

...Koszty producent ma takie same niezależnie od koloru.

 

Myślisz, że lakier metalizowany kosztuje producenta tyle samo co zwykły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Myślisz, że lakier metalizowany kosztuje producenta tyle samo co zwykły?
Przy takich ilościach jakie producent zamawia to tak, cena będzie podobna. A to, że klient końcowy ma dopłaty to tylko miejsca na dodatkowy zarobek.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spad napisał:

Przy takich ilościach jakie producent zamawia to tak, cena będzie podobna. A to, że klient końcowy ma dopłaty to tylko miejsca na dodatkowy zarobek.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Koszty materiałów to jedno, ale metalizowany ma więcej warstw, czyli procesów malowania jest 2 lub 3 (zależnie od koloru). Podstawowy kolor malują raz i heja. 

Zgodzę się - na opcjonalnych lakierach sobie najzwyczajniej podwyższają dochody i kwota dopłaty do metalika ma niewiele wspólnego z rzeczywistym kosztem. Ostatnio kuriozum jest to, że w prawie każdej marce jest dopłata za biały zwykły... bez dopłaty chyba tylko kolor granatowy drelich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Manx napisał:

Koszty materiałów to jedno, ale metalizowany ma więcej warstw, czyli procesów malowania jest 2 lub 3 (zależnie od koloru). Podstawowy kolor malują raz i heja. 

Zgodzę się - na opcjonalnych lakierach sobie najzwyczajniej podwyższają dochody i kwota dopłaty do metalika ma niewiele wspólnego z rzeczywistym kosztem. Ostatnio kuriozum jest to, że w prawie każdej marce jest dopłata za biały zwykły... bez dopłaty chyba tylko kolor granatowy drelich

Ze dwa lata temu oglądalem cennik Dacii Sandero [w UK].

Wersja totalny golas w kolorze bialym-5995G BP

 Wersja w innym kolorze-8495 GBP :hehe:

Czyli koszt lakieru to było 40 % ceny auta.Po prostu nie dalo się kupić golasa w innym kolorze.

Teraz widzę jest lepiej-inny lakier zaczyna się od 7395 GBP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MARS napisał:

 

Myślisz, że lakier metalizowany kosztuje producenta tyle samo co zwykły?

myślę, że lecą w kulki, do wyboru z niemetalików są zazwyczaj 1,2 kolory... reszta za $, to powoduje że trzeba jednak zapłacić żeby mieć wybór, powinien być dużo większy wybór niemetalików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wlad napisał:

Ze dwa lata temu oglądalem cennik Dacii Sandero [w UK].

Wersja totalny golas w kolorze bialym-5995G BP

 Wersja w innym kolorze-8495 GBP :hehe:

Czyli koszt lakieru to było 40 % ceny auta.Po prostu nie dalo się kupić golasa w innym kolorze.

Teraz widzę jest lepiej-inny lakier zaczyna się od 7395 GBP.

A ile w UK kosztuje pomalowanie całego auta? Może taniej bedzie kupić białe i pomalować niz placic za kolor u dealera? :hehe:

Albo jeszcze lepiej, kupic tam i przyjechac na malowanie do PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Manx napisał:

Koszty materiałów to jedno, ale metalizowany ma więcej warstw, czyli procesów malowania jest 2 lub 3 (zależnie od koloru). Podstawowy kolor malują raz i heja. 

Zgodzę się - na opcjonalnych lakierach sobie najzwyczajniej podwyższają dochody i kwota dopłaty do metalika ma niewiele wspólnego z rzeczywistym kosztem. Ostatnio kuriozum jest to, że w prawie każdej marce jest dopłata za biały zwykły... bez dopłaty chyba tylko kolor granatowy drelich

 

Ostatnio widziałem cennik nie pamiętam już której marki, że każdy kolor był za dopłatą. A przecież nie można kupić niepomalowanego. To już kuriozum. Biorąc pod uwagę, że skorupy aut lakierują roboty, bez ograniczeń jak mają tryskać, to pewnie różnica w cenie tego lakieru oscyluje w okolicy 10 dolców jako koszt całkowity w fabryce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zinger napisał:

A ile w UK kosztuje pomalowanie całego auta? Może taniej bedzie kupić białe i pomalować niz placic za kolor u dealera? :hehe:

Albo jeszcze lepiej, kupic tam i przyjechac na malowanie do PL ;)

Ale to chyba sprowadzało się do tego że wybierając inny kolor godzileś się na wyższą wersję wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcindzieg napisał:

A potem spróbujesz sprzedać i się dowiesz że był po dachowaniu bo cały malowany  ;]

Ja sie ostatnio na myjni dowiedzialem, ze auto bylo skasowane z przodu bo na blotnikach sa jakies przebarwienia i to na pewno przez blad w malowaniu. Zdziwilem sie, bo auto (Scenic) w koncu na AK kupilem i mnie zapewniano, ze zadnych przygod nie bylo, no to nie moze byc inaczej :hmm:. Ale tak sobie cos skojarzylem, ze Scenici to chyba plastikowe blotniki maja no i obstukalem je, potem drzwi i ewidentnie slychac, ze to inny material. Mowie do speca, ze te blotniki to chyba plastikowe i tu nic nie bylo kasowane czy szpachlowane. Oczy wywalil i nie dal wiary, wiec polecial po miernik. No i wyszlo, ze sie pomylil... nizly ubaw mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok lub dwa lata temu widziałem relację z jakiejś fabryki samochodów. W lakierni mówili, że obecnie nie ma różnicy w sposobie malowania metalic/niemetalic technologia jest taka sama łącznie z klarem jako ostatnia warstwa. Lakiery kosztują producenta tyle samo a klient płaci jedynie za prace marketingowców.Znalezione obrazy dla zapytania schodzący klar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BoRuCh napisał:

nie wiem czy to przekłamanie czy to ten kolor dokładnie, bo na drodze prezentuje się rewelacyjnie !

1,7 diesel ?

Żona wybrała - piaskowy, a w słońcu w sumie nie wiadomo jaki ;]

1,7 crdi, a co najważniejsze 7dct - skrzynia dwusprzęgłowa :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BoRuCh napisał:

kup lepiej

 

 

imho najfajniejszy skośnooki suv

Fakycznie jest ładny i to koniec jego zalet przy moich założeniach.

Auto ma służyc 6-7lat !

 

minusy

cena 79tys po rabacie

suzuki 64.

silnik gdi  po 150 tys km bedą odczuwalne  efekty osiadania gniazd zaworowych, naparawa od 2000tyś zł w górę.

wtrysk bezposredni , instalacja lpg koło 6000tys zł  i to beta tester...

 

suzuki 1.6 - ponoć to ten sam silnik  od 2007r z niewielkimi zmianami, wtrysk posredni. LPG kosztuje 2300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2017 o 21:29, BoRuCh napisał:

002.jpg

 

To jest tak brzydkie, że już brzydszy jest chyba tylko outlander

 

Ja uważam, że to jeden z lepiej wyglądających samochodów w swojej klasie i na szczęście nie ma w swojej stylistyce niczego modnego.

5a12f9f78758b_SuzukiVitaraS.jpg.7a83a21239f9fcd86954e97f5a4d378c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BoRuCh napisał:

podobny zupełnie do niczego

To tak jak z kobietami. Połowa facetów nie tknęła by Twojej nawet kijem od miotły, a połowa by się na nią rzuciła z jęzorem na wierzchu. O gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.