Skocz do zawartości

Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki 2017


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jedzie?

 

Cytuj

Kochani, serdeczni, sympatyczni, mili!
I tak zleciał kolejny rok i już niedługo obędzie się XV EDYCJA Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla Choinki" !!!
Impreza pozwoli poszaleć na próbach, pogadać ze znajomymi, pointegrować z obcymi, pokonać roadbook i wesprzeć akcję pomocy domom dziecka i domom samotnej matki „Choinka na Gwiazdkę”.
Wszystkie prezenty jakie zakupimy ze zbiórki rozwieziemy na kilka dni przed Wigilią by ich Święta były prawdziwymi Świętami, z choinką, prezentami i uśmiechem na buziach!!
To dzięki Wam przez kilkanaście już lat wspólnie pokazaliśmy, że można bawić się w off-road, a przy okazji dawać coś od siebie innym
Trasa imprezy będzie w typowo widokowo-turystycznym stylu dostępna dla każdego samochodu 4x4. Na trasie obędzie się kilka lżejszych i trudniejszych prób terenowych i oczywiście w roadbooku będą fotozagadki.

SZCZEGÓŁY:
Baza imprezy:
Wielka stacja Gold Petrol na obwodnicy Serocka – planujcie przyjazd na oparach gdyż na każdego uczestnika będzie czekał specjalny rabat na paliwo przed startem – zaoszczędzone pieniądze możecie przekazać nam 😊 A w doskonałej restauracji jak kto chce będzie mógł się posilić przed walką w terenie.

Termin:
02 grudnia 2017r
Plan imprezy:
8:00-9:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
9:00 odprawa uczestników.
9:15 wyjazd na trasę imprezy
9:30 otwarcie odcinków czasowych
15:30 zamknięcie odcinków czasowych 
14:00-16:30 zdawanie roadbooków
17:00 – 19:00 - gar kuchnia poleca – gorący żur i kiełbasa z ognia
17:00 - Konkursy, licytacje ze sceny i ogłoszenie wyników
19:00 zakończenie imprezy.

Pamiętajcie:
Zdawanie kart rajdowych zamykamy o godzinie 16:00 Warto, więc najpóźniej o godz. 11 wyruszyć na trasę. By uniknąć tłoku na próbach przewidujemy przynajmniej 3 starty. Wyboru startu dokonujemy w momencie zapisu.
Warunki uczestnictwa:
Wpisowe na imprezę: 250 PLN za samochód (dwie osoby) .
Osoby dodatkowe: 70PLN.
W cenie wpisowego dla załogi: uczestnictwo w imprezie, naklejki, dwa ciepłe posiłki, herbata, koszulki pamiątkowe oraz dobra zabawa.
Pojazdy:
Do udziału dopuszczone będą pojazdy posiadające ważny przegląd oraz ubezpieczenie OC. UWAGA NIEDOPUSZCZONE BĘDĄ SAMOCHODY NA OPONACH TYPU MaxiCross i podobne o bieżniku kołkowym. (uwarunkowanie wynika z poszanowania lokalnych dróg).
W tym roku lista załóg będzie ograniczona do tylko 120 samochodów.
ZAPISY na 
image.png.52572f68e00f730d23889a60582753e8.pngwww.otidlachoinki.pl
Przypominamy:
Każdy kierowca musi posiadać ważne, aktualne prawo jazdy.
A samochód ważne ubezpieczenie i przegląd techniczny.

Organizator zastrzega sobie prawo do poddania badaniu trzeźwości kierowców podczas trwania imprezy.
Na trasie imprezy oraz podczas prób każda osoba w samochodzie ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.
Odmowa zapięcia pasów przed wjazdem na próbę czasową równoznaczna będzie z zakazem wjazdu. Każdy uczestnik zobowiązany jest nakleić wszystkie dostarczone od organizatora naklejki sponsorów. Brak naklejek na autach oznacza automatyczny zakaz wjazdu na próby. Każdy uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych organizatorów.
Szczegółowy regulamin będzie do wglądu na Bazie rajdu.
Zapisz się już dziś... żebyś znów nie marudził, że zabrakło dla Ciebie miejsca.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _sky_ napisał:

Blazerem przyjedziesz? Chętnie się przymierzę :D


Si, Senior :)

 

9 godzin temu, _sky_ napisał:

Jak są jeszcze wolne miejsca to tak. Jakoś zaspałem z zapisem :(


Mi potwierdzenie przyszło po około godzinie, znalazłem je w spamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2017 o 08:48, Bravus napisał:


Si, Senior :)

 


Mi potwierdzenie przyszło po około godzinie, znalazłem je w spamie.

 

Dobra, zgłosiłem się potwierdzenie przyszło po 5 min : D

Tylko nie wiem, czy nie będę musiał pilota szukać... Braciak jeszcze nie wie czy w sobotę pracuje czy nie :(

A skubany dobrze nawiguje i ma oko do fotozagadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, _sky_ napisał:

Dobra, zgłosiłem się potwierdzenie przyszło po 5 min : D


No to do zobaczyska :piwko:
 

 

11 godzin temu, _sky_ napisał:

Tylko nie wiem, czy nie będę musiał pilota szukać... Braciak jeszcze nie wie czy w sobotę pracuje czy nie :(

A skubany dobrze nawiguje i ma oko do fotozagadek...


Ja jadę z moją :piekna:, jeszcze jedną koleżanką oraz prawdopodobnie Kuciorem, który wiecznie :fly:

Wujek @mati1.6dohc to będzie ? Wywołuję szanownego Pana do odpowiedzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, _sky_ napisał:

 

Dobra, zgłosiłem się potwierdzenie przyszło po 5 min : D

Tylko nie wiem, czy nie będę musiał pilota szukać... Braciak jeszcze nie wie czy w sobotę pracuje czy nie :(

A skubany dobrze nawiguje i ma oko do fotozagadek...

mam ten sam problem brak pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szyman napisał:

mam ten sam problem brak pilota.

W ostateczności wystarczy wrzucić post o poszukiwaniu takowego na swoją tablicę, na FB, tak pozyskałem osobę @_sky_`a na pilota bodajże 3 lata wstecz.
Jak nie to, info na grupę lokalną, np. warszawskie wyjazdy offroadowe itp. Chyba że Ty nie Fejsbukowy :spy:
Może ktoś z AK chciałby Ci potowarzyszyć, pisz śmiało nowy wątek tutaj lub na GW.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hy...

Właśnie rozmawiałem z kolegą, który będzie stał na jednym z oesów.

Powiem tak... Już wiem, że nie będę się pchał na wszystkie odcinki ;] :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _sky_ napisał:

Właśnie rozmawiałem z kolegą, który będzie stał na jednym z oesów.

Powiem tak... Już wiem, że nie będę się pchał na wszystkie odcinki ;] :lol:


Ja się zastanawiam czy RB przejadę na szosówkach :)  Do oesów nawet nie staję w kolejcę :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mati1.6dohc napisał:

w tym roku nie wezmę udziału.

 

W zeszłym pod koniec dnia trudno było DOJECHAĆ do niektórych OS :phi:

Zapinałem blokadę na dojeździe :hehe:

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to teraz nawet jak pierwszy przyjedziesz to i tak może być wesoło 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2017 o 18:38, _sky_ napisał:

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to teraz nawet jak pierwszy przyjedziesz to i tak może być wesoło 😂

 

To szkoda, bo mnóstwo osób przyjeżdża wyprawówkami, z dziećmi etc. 

Organizacja takiej imprezy jest napewno trudna. 

Zwłaszcza w tak mokrym roku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć lub nie...

Ale "SUV" na letnich zużytych laczkach nie potrzebował ani razu pomocy z zewnątrz. Przejechał nawet cały RB oraz kilka OEs`ów. Momentami nie byłem pewien czy jest sens się pchać w te drogi pomiędzy "spływającymi"polami...
Zwłaszcza, jak w pewnym momencie, w lżejszej części RB zrobił się korek z powodu wklejonego zmotanego XJ`ta.
Okazało się, że nie mam jak zawrócić :mlot:
Było fajnie, bardzo fajnie. Zacznę chyba jeździć w pełni seryjnymi autami. Łechce to trochę EGO :swinka:24321989_1517623261625978_947461134_o.jpg.697f855fa4b628e52b73555c514b0d3c.jpg24209842_1517623264959311_25574450_o.jpg.7f74438765d8db0b076ef51fbe1a5a23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szyman napisał:

zazdroszczę i ubolewam że mnie nie było :(


Obstawiam, że będzie też organizowana impreza WOŚP`owa. Będziesz mógł nadrobić, formuła imprezy jest bliźniacza do "choinki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, było rewelacyjnie, na trasie widziałem też duster'a i xtraila, które jednak do prób nie podchodziły. 

 

Trochę żałuję, że po pierwszej wklejce, zrezygnowaliśmy z dwóch kolejnych, bo potem całkiem nieźle jak na nasze standardy nam szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - było bardzo zacnie. Woda, błoto, śnieg - wszystkiego pod dostatkiem.

Niestety po 6 OS-ach alternator rzucił współpracę i musiałem do bazy zjechać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zaurusek napisał:

Potwierdzam, było rewelacyjnie, na trasie widziałem też duster'a i xtraila, które jednak do prób nie podchodziły.


Czym jechałeś ?

 

21 godzin temu, bielaPL napisał:

To znaczy że doświadczenie dużo dało


Przez skromność nie zaprzeczę :hehe: Aczkolwiek, auto zaskoczyło mnie na +. Rzadko kiedy blokowałem napęd 4x4, większość trasy zrobiłem w trybie A4WD, czyli przy uślizgu tyłu dołączało przód. Reduktora nawet nie dotykałem, przy letnich butach i 280KM nie miało to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zaurusek napisał:

Defenderem, o dziwo nic się nie zwaliło, a brak ładowania dało się rozwiązać paroma ciosami w zabłocony alternator :)


Witamy serdecznie autora "Śladem wierzb" :piwko: Robisz kawał dobrej roboty :ok:
Fajnie, że odwiedziłeś AK po dwóch latach absencji. Miło nam :)
Jak wreszcie wrócę do jakiegoś auta, które będzie się nadawało do czegoś więcej niż podjechanie pod krawężnik, to mam w planie przejazd przez kilka Twoich tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2017 o 22:22, Bravus napisał:


Witamy serdecznie autora "Śladem wierzb" :piwko: Robisz kawał dobrej roboty :ok:
Fajnie, że odwiedziłeś AK po dwóch latach absencji. Miło nam :)
Jak wreszcie wrócę do jakiegoś auta, które będzie się nadawało do czegoś więcej niż podjechanie pod krawężnik, to mam w planie przejazd przez kilka Twoich tras.

Dzięki, dawno mnie nie było bo jakoś tak się składa, że obecnie posiadam mało awaryjne samochody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.12.2017 o 13:46, Bravus napisał:


Obstawiam, że będzie też organizowana impreza WOŚP`owa. Będziesz mógł nadrobić, formuła imprezy jest bliźniacza do "choinki".

 

No właśnie, słyszeliście coś o jakiejś imprezie z okazji WOŚP w wawie? W sumie to już niedługo, a jakoś nic mi się nie obiło o uszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.12.2017 o 13:23, dellti napisał:

 

No właśnie, słyszeliście coś o jakiejś imprezie z okazji WOŚP w wawie? W sumie to już niedługo, a jakoś nic mi się nie obiło o uszy ...

 

Mam info "z pierwszej ręki", że Przemek robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/4/2018 o 11:35, _sky_ napisał:

Mam info "z pierwszej ręki", że Przemek robi. 


Dziś pojawiło się oficjalne info.

https://www.facebook.com/events/321592964914306/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1515179492271661

@dellti

Poziom trudności zapewne na bulwarówkę, ale przecież nie o to w tym chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bravus napisał:


Dziś pojawiło się oficjalne info.

https://www.facebook.com/events/321592964914306/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1515179492271661

@dellti

Poziom trudności zapewne na bulwarówkę, ale przecież nie o to w tym chodzi :)

 

Dokładnie. Powiem więcej. Bulwarówka na szybkich OSach będzie miała większe szanse ;) Jeszcze z taką ilością patatajków jaką tam masz :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bravus napisał:


Dziś pojawiło się oficjalne info.

https://www.facebook.com/events/321592964914306/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1515179492271661

@dellti

Poziom trudności zapewne na bulwarówkę, ale przecież nie o to w tym chodzi :)

jak nic nie wyskoczy to stawiamy się całą familią tylko jeszcze nie wiem którą przyjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bravus napisał:



Poziom trudności zapewne na bulwarówkę, ale przecież nie o to w tym chodzi :)

 

Jeżeli pojadę, to rozważę przejażdżkę MINI.

w końcu to wieśniak z nazwy :phi:

śmiesznie będzie wyglądał pomiędzy parchami :hehe:

Na simexach nie chce mi się ryć asfaltu 8]

 

i naklejkę wklejka4x4 mu powieszę :oki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bravus napisał:

@_sky_ Nie zawiedź AK, bo bana dam ;l
Mnie niestety nie będzie, muszę odpuścić.
Bawcie się dobrze i dużo licytujcie :piwko:

 

Spoko, ja już sobie profilaktycznie zaklepałem u jednego takiego, co to tam pomaga przy organizacji, żeby zapewnił miejsce startowe :hehe:

No i do tego @szyman też się turla :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati1.6dohc napisał:

 

ciekawe ile boków będzie na drift-torze :hehe:

 

Boków, boków... A nie łaska od razu rolkę? Co, ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati1.6dohc napisał:

Ja też się starzeję


Ejjjj... Wujek, jak to Ty też... ;l   :piwko:
Nikt tu nie narzekał, ze nie jedzie, bo PESEL nie oszukuje :hehe:
 

6 minut temu, _sky_ napisał:

Spoko, ja już sobie profilaktycznie zaklepałem u jednego takiego, co to tam pomaga przy organizacji, żeby zapewnił miejsce startowe :hehe:


Tym bardziej na Twojej osobie ciąży presja zwycięstwa. No wiesz, skoro ja nie mogę :oki:

Jak się uda, to pojawię się na samej licytacji, no i chciałbym przy okazji zobaczyć jak @_sky_ odbiera nagrody za pierwsze miejsce.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bravus napisał:

Jak się uda, to pojawię się na samej licytacji, no i chciałbym przy okazji zobaczyć jak @_sky_ odbiera nagrody za pierwsze miejsce.

 

Dyplom, psze Pana, dyplom :P Zrobim z braciakiem wszystko co w naszej mocy, żeby znów być w pierwszej 3 ;) 

Zobaczymy jak to będzie na OSach, bo mi sworznie tak napindalają, że trochę się boję o ich rozpięcie w trakcie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _sky_ napisał:

Zobaczymy jak to będzie na OSach, bo mi sworznie tak napindalają, że trochę się boję o ich rozpięcie w trakcie :/ 


Radio głośniej, pasy mocniej ściągnąć i nie dziewczynkować :)
Mam nadzieję, ze do zobaczenia :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bravus napisał:


Radio głośniej, pasy mocniej ściągnąć i nie dziewczynkować :)
Mam nadzieję, ze do zobaczenia :piwko:

 

Radio i tak muszę głośniej, bo od wymiany mostu inne odgłosy za bardzo słyszę ;l

 

Do zobaczenia :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bravus Było zajefajnie (jak zawsze). Na pudle nie stanęliśmy mimo dużych chęci - jednak byli szybsi od nas. Kucior jak to Kucior ;l
Ale że na ostatnim OSie byłem szybszy od Niego, to w szoku jestem. Jakoś bardzo zachowawczo pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.