Skocz do zawartości

Samochód pokazuje błąd na kompie go nie ma


Darek_mat

Rekomendowane odpowiedzi

Taka dziwna sytuacja wystąpiła dwa dni z rzędu. Pacjent moja VC Z19DTH. Poranne pierwsze odpalenie zapala się kontrolka autko z kluczem odcina turbinę. Gaszę odpalam ponownie kontrolka gaśnie i jest cały dzień OK. Podłączam kompa nie ma błędów chociaż auto przy odpalaniu pokazuje że ma coś w pamięci. Robię kasuj błędy w ECU silnika błąd znika. Na drugi dzień to samo. Trzeciego dnia zasuwam z kompem od razu myślę:"złapię dziada na gorącym".....a tu dupa odpalił i jest OK. Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie EGR......dorwałem dziada P1125-61 Usterka siłownik przepustnicy.

Ponieważ 2 miechy temu ją czyściłem bo mi szarpał samochód przy równej jeździe 90km/h, elektronika była zalana w oleju. Ośka przepustnicy ma już za duży luz. Nie ma się co bawić w czyszczenie, w poniedziałek jedzie do regeneracji :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po zabiegu przepustnica uszczelniona wyczyszczona czyli po profesjonalnej regeneracji gwarancja na 24 miechy koszt 300 zeta. Robiłem w autoelektronika.tnb.pl Muszę trochę pojeździć to zobaczę na co jeszcze ma to draństwo wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.