Skocz do zawartości

Adaptacja przepływiomierza


setor

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy problemów z Cromą tym razem (prawie) rozwiązany

Po wymianie przepływomierza na zamiennik powróciła dynamika auta, Croma zbiera się wreszcie jak po zakupie, poszarpywanie ustało po wymianie zaworu EGR na nowy-czyszczenie starego zaworu jak widać nie pomogło,

Poszarpywanie ustało praktycznie całkowicie, dla pewności chciałem dokonać adaptacji przepływomierza którą to opcję  znalazłem w zakładce regulacje

W jaki sposób wykonuje się taką adaptację, próbowałem na silniku uruchomionym, podczas postoju, niestety w żadnym przypadku nie udało mi się tego dokonać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jest dobrze to jeździć i nie kombinować. Stare przysłowie mówi lepsze wrogiem dobrego i polecam się tego trzymać w motoryzacji :-)

Wiele razy wymieniałem części dobre na dobre, albo się narobiłem z nadzieją na jakieś cudowne rezultaty i tym sposobem utopiłem sporo kasy i jeszcze więcej cennego czasu.

Czasami trzeba wyluzować.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że nie jest do końca dobrze, poszarpywanie zdarza się sporadycznie, do tego nawet jak się zdarzy to są bardzo lekkie objawy

Tak z czystej ciekawości chciałem zrobić adaptację bo jak wyczytałem w opisie w programie adaptację wykonuje się po wymianie tego elementu, tym bardziej że przepływomierz kupiłem innej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.