Skocz do zawartości

nowy 4x4


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

:ok:

co polecacie ?

samochód ma służyć do pracy, czyli głównie błoto. ma mieć moc, żeby przeciągać przyczepę z drewnem lub rębak.

mają być co najmniej 4 miejsca siedzące i trochę paki.

wypas jak najmniejszy żeby nie miało się co psuć. zależy mi na trwałym silniku i zawieszeniu.

oczywiście cena ma znaczenie (powiedzmy max. do 100 brutto). w pierwszej kolejności rozważam uaza, ale zupełnie nie wiem jak to jedzie, jak z dostępnością części, serwisem  itd...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bielaPL napisał:

Dzięki. Nivy nie rozważałem, bo wydaje mi się mała i silnik trochę dychawiczny. Są w Warszawie (Uaz niestety jest pod Poznaniem) i mają serwis, więc to plus. Spróbuję się tym przejechać.

Isuzu rozważam (mam podobnego pickupa L200). Niestety muszę do niego zrobić jeszcze zabudowę a to podnosi $. Zobaczymy, może z początkiem roku zrobią jakieś większe obniżki.

Pozdrawiam :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2017 o 10:22, Marcinas napisał:

Zobaczymy, może z początkiem roku zrobią jakieś większe obniżki

 

Imho raczej pod koniec roku popytaj. Jak będą mieli ciśnienie na jak najlepsze zamknięcie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.