Skocz do zawartości

Pierwszy ładny SUV


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, iwik napisał:

Niniejszym ogłaszam przełom po kilkunastu latach oglądania na ulicach ciężkich kloców bez polotu.

Na rynek wejdzie PIERWSZY ładny SUV:

z22736292Q,Lamborghini-Urus-2017.jpg

 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22736268,nareszcie-jest-prosze-panstwa-oto-lamborghini-urus-oficjalnie.html#BoxMotoImg

 

no piękny jak nowa Skoda Karoq...

Albo Seat Ateca :D

 

24796761_10155927446504618_2107641321494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rado_ napisał:

Myślisz, że będziesz go często oglądał na ulicach?

 

Kwesta ceny. Jak będzie w okolicy pół bańki to dużo się tego pojawi, jak pod bańkę to będzie kilka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spad napisał:

 

Kwesta ceny. Jak będzie w okolicy pół bańki to dużo się tego pojawi, jak pod bańkę to będzie kilka. 

 

Z pół bańki to se możesz kupić Volvo, nie Lambo. IMO nie ma szans na tak niską cenę. Ja obstawiam półtorej bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ryb napisał:

 

Z pół bańki to se możesz kupić Volvo, nie Lambo. IMO nie ma szans na tak niską cenę. Ja obstawiam półtorej bańki.

nie moze kosztowac ponad 1

to znaczy moze z doposazeniem, ale startowac cena powinna w okolicach 500-700

czyli tam, gdzie jest "sufit" dla X5, Cayenne i td, tam Lambo będzie się zaczynał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, akisel napisał:

nie moze kosztowac ponad 1

to znaczy moze z doposazeniem, ale startowac cena powinna w okolicach 500-700

czyli tam, gdzie jest "sufit" dla X5, Cayenne i td, tam Lambo będzie się zaczynał

 

 

Jeżeli cena wyjściowa będzie 500-700 kPLN to trochę się tego spotka na ulicach. Oczywiście mniej masowo jak Cayenne, ale mimo wszystko rynek aut w takich przedziale cenowy też istnieje i nie w ilościach jednostkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, akisel napisał:

nie moze kosztowac ponad 1

to znaczy moze z doposazeniem, ale startowac cena powinna w okolicach 500-700

czyli tam, gdzie jest "sufit" dla X5, Cayenne i td, tam Lambo będzie się zaczynał

 

 

G Wagon G65 AMG, który jest prymitywny, brzydki, i kiepsko się prowadzi, kosztuje coś ponad 1,2 miliona zł. 

 

To Lamborghini nie może tyle kosztowac? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chorzyn napisał:

Ja tak, mam salon Lambordzidzi niedaleko ;] 

 

Z Ładnych suv-ów to jeszcze Macan - fenomenalnie się prowadzi jak miałem okazje 

 

Jaguar, RR Velar... Są ładne SUVy. Tyle że moim zdaniem SUV powinien być brzydki!

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to on jest za bardzo normalny - za mało szalony jak na Lambo i mam jakiś niedosyt. Fakt jest faktem wygląda ciekawie.

Pewno będzie się to widywać, bo to będzie teraz najtańsze Lambo w cenniku. Rynek na to jest, bo G AMG, Cayenne Turbo, X5M i X6M, które startują ok 600k zł spotyka si na ulicach i to wcale nie tak rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Manx napisał:

Jak dla mnie to on jest za bardzo normalny - za mało szalony jak na Lambo i mam jakiś niedosyt. Fakt jest faktem wygląda ciekawie.

Pewno będzie się to widywać, bo to będzie teraz najtańsze Lambo w cenniku. Rynek na to jest, bo G AMG, Cayenne Turbo, X5M i X6M, które startują ok 600k zł spotyka si na ulicach i to wcale nie tak rzadko.

 

Inna rzecz, że to Lambo wygląda tak, jak powinno wyglądać Porsche Cayenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ryb napisał:

 

Inna rzecz, że to Lambo wygląda tak, jak powinno wyglądać Porsche Cayenne.

Muszę się zgodzić. Cayenne, jakkolwiek bardzo mi się podoba, to do charakteru marki pasowałoby bardziej, jakby poszli w modnym kierunku SUV-coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Manx napisał:

Muszę się zgodzić. Cayenne, jakkolwiek bardzo mi się podoba, to do charakteru marki pasowałoby bardziej, jakby poszli w modnym kierunku SUV-coupe.

 

Bardzo ryzykowna ścieżka, wymagająca odwagi i naprawdę dobrego projektu, bo w zasadzie to dwa wykluczające się światy.

Żeby nie skończyło się jak SUV cabrio :hehe::facepalm:

 

2013_nissan_murano-crosscabriolet_conver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wladmar napisał:

 

Bardzo ryzykowna ścieżka, wymagająca odwagi i naprawdę dobrego projektu, bo w zasadzie to dwa wykluczające się światy.

Żeby nie skończyło się jak SUV cabrio :hehe::facepalm:

 

2013_nissan_murano-crosscabriolet_conver

 

E tam, da się to zrobić dobrze...

 

land-rover-range-rover-evoque-convertibl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ryb napisał:

E tam, da się to zrobić dobrze...

 

ten samochód (Range Rover Evoque Convertible) jest niewiarygodnie bezsensowny - 2 drzwiowy, w zasadzie tylko 2 osobowy (na tylne siedzenia nie da się praktycznie wsiąść, poza tym i tak nie ma miejsca na nogi), bagażnik ma pojemność 252L (czyli jak VW UP) itd. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wladmar napisał:

 

Nie, bo zepsuło się już w trakcie wklejania zdjęcia :hehe:

Oj, chyba w uszko chcesz... ;)

A pierwszym ładnym suvem wcale nie jest ten Urus. AR Stelvio jest obłędne. Jedyny suv, w którym mógłbym się pokazać publicznie. Mimo tego, że suvy są dla kobiet!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kenickie napisał:

Jezu... co to za zmota?

 

A widzisz, to jest wóz z serii Ferrari 456 GT Venice Estate.

 

Zbudowano całą rodzinę tego wozu (kombi, kabrio i sedan) na specjalne życzenie sułtana Brunei, pewnie za kilka worków "zielonych".

Ot kaprys taki :phi:

Budował nie byle kto, bo Pininfarina :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wladmar napisał:

 

Bardzo ryzykowna ścieżka, wymagająca odwagi i naprawdę dobrego projektu, bo w zasadzie to dwa wykluczające się światy.

Żeby nie skończyło się jak SUV cabrio :hehe::facepalm:

 

 

Nazwanie SUVa coupe to moim zdaniem marketingowy bełkot i pomyłka, bo coupe zawsze miały dwoje drzwi i bagażnik jako trzecią bryłę. Niemnie jejdnak coś takiego mamy na rynku od lat i takie wynalazki jak X6, X4, GLE coupe, Evoque 3- drzwiowy widuje się na drogach. Akurat żaden z nich nie jest ładny, ale jakby to łądnie wystylizowac, to mogłoby być ciekawe. Do porsche zdecydowanie bardziej pasowałoby uterenowione niby coupe, niż uterenowione kombi, którym Cayenne bez wątpienia jest.

SUV cabrio Murano, faktycznie był straszny, ale Evoque wyszedł fajnie... choć i tak uważam że jest totalnie od czapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czacha napisał:

O, Toyota CHR :phi:

 

 

imageproxy.php.png

o to też dobre... btw. widać tutaj jedną rzecz jak na dłoni. Lambo to będzie pierwszy SUV swiata który razem z lusterkami będzie skłądał... TYLNĄ KLAMKĘ...

 

kto do tego dopuścił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.