Skocz do zawartości

SKP przegląd i niedziałający licznik


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do naszych diagnostów.

Ma Ci ja sobie motocykl z 2005r.

Zegary dośc proste:

-częściowo mechaniczne (prędkościomierz i obrotomierz)

-częściowo elektroniczne  LCD (licznik przebiegu temp cieczy chłodzącej w postaci kresek)  - ten właśnie umarł :-(

Co diagnosta powie jak przyjadę na przegląd do SKP i nie będzie w stanie odczytać przebiegu bo wyświetlaczyk LCD umarł...

Zastanawiam się czy to naprawiać w ogóle. Mi do szczęścia potrzebne nie jest, a koszta w porównaniu do wartości sprzętu jako całości znaczne

Z góry dzięki za przepisy i doświadczenia w podobnej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do naszych diagnostów.
Ma Ci ja sobie motocykl z 2005r.
Zegary dośc proste:
-częściowo mechaniczne (prędkościomierz i obrotomierz)
-częściowo elektroniczne  LCD (licznik przebiegu temp cieczy chłodzącej w postaci kresek)  - ten właśnie umarł :-(
Co diagnosta powie jak przyjadę na przegląd do SKP i nie będzie w stanie odczytać przebiegu bo wyświetlaczyk LCD umarł...
Zastanawiam się czy to naprawiać w ogóle. Mi do szczęścia potrzebne nie jest, a koszta w porównaniu do wartości sprzętu jako całości znaczne
Z góry dzięki za przepisy i doświadczenia w podobnej materii
Wpisal mi awaria wyswietlacza - bd. Stwierdzil ze nie jest istota usterka i moze tak byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elgritone napisał:
9 minut temu, Fili_P napisał:
 

Wpisal mi awaria wyswietlacza - bd. Stwierdzil ze nie jest istota usterka i moze tak byc.

Ponoć tak kiedyś było.... ciekawe jak teraz wytyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elgritone napisał:
7 godzin temu, Fili_P napisał:

Wpisal mi awaria wyswietlacza - bd. Stwierdzil ze nie jest istota usterka i moze tak byc.

Czyli zaraz po kupnie zrobic sobie taką usterkę i hulaj dusza piekła nie ma:hehe:

Po co kręcić jak wystarczy nie używać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wlad napisał:

Czyli zaraz po kupnie zrobic sobie taką usterkę i hulaj dusza piekła nie ma:hehe:

Po co kręcić jak wystarczy nie używać...

u mnie to akurat mocno na moja niekorzyszc dziala - malo km na moto w sezonie robie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki stary motocykl. Cz350. Najlepiej bo w oryginale kiedyś był licznik ale nie działał bo motocykl remontowałem i przy okazji wywaliłem predkościomierz i wstawiłem obrotomierz. Bo uznałem że obrotomierz jest ważniejszy niż licznik. A jako licznik km przypiąłem zwykły rowerowy - Sigma i na magnes na szprychę ;-)  No i w jakieś 8 lat używania motocykla co roku nikt sie nie czepia a w sumie trzy stacje diagnostyczne były różne na tej przestrzeni lat. A teraz jak spisują to i tak spisują z tego licznika rowerowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NaczelnyFilozof napisał:

Ja mam taki stary motocykl. Cz350. Najlepiej bo w oryginale kiedyś był licznik ale nie działał bo motocykl remontowałem i przy okazji wywaliłem predkościomierz i wstawiłem obrotomierz. Bo uznałem że obrotomierz jest ważniejszy niż licznik. A jako licznik km przypiąłem zwykły rowerowy - Sigma i na magnes na szprychę ;-)  No i w jakieś 8 lat używania motocykla co roku nikt sie nie czepia a w sumie trzy stacje diagnostyczne były różne na tej przestrzeni lat. A teraz jak spisują to i tak spisują z tego licznika rowerowego....

hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.