Skocz do zawartości

Jaki zapach samochodowy?


brydzia123321

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2017 o 02:02, Ziolo napisał:

Arctic white z castoramy. Kupiłem za 5PLN bo jakąś promocję zrobili. 

Teraz w casto 6.99.

Za to w markecie na A, jest za 3.99 ;]

 

Dnia 10.12.2017 o 01:29, licznik napisał:

pol_pl_CALIFORNIA-SCENTS-ZAPACH-WISNIA-CORONADO-CHERRY-18409_1.jpg

Juz tu kiedys ktos polecał. Kupiłem raz, i więcej nie kupie. Słabo i krótko pachnie, a tanie nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blue_ napisał:

Juz tu kiedys ktos polecał. Kupiłem raz, i więcej nie kupie. Słabo i krótko pachnie, a tanie nie jest

niektóre z nich długo i intensywnie pachną inne jakoś bez szału. Bublegum to ten z tej pierwszej kategorii jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2017 o 00:57, brydzia123321 napisał:

Jakie fajne zapachy polecacie?

Żaden z tych chemicznych. Ja proponują naturalną kawę, np:

https://tipy.interia.pl/artykul_9369,jak-zrobic-odswiezacz-powietrza-do-samochodu-z-kawy.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kartonik napisał:

Żadnego, samochód ma pachnieć samochodem. Jak czasami wsiądę do czyjegoś samochodu gdzie stosowane są rożnej maści płyny czy choinki zapachowe to mnie po chwili mdli od tego smrodu.

 

Dobrze utrzymane w czystości auto nie potrzebuje zapachu.

problem zaczyna się gdy przewozisz śmieci, gruz, cegły itp.  Taki zapach jest wtedy wybawieniem, inaczej wąchasz gruz ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2017 o 06:21, blue_ napisał:

Juz tu kiedys ktos polecał. Kupiłem raz, i więcej nie kupie. Słabo i krótko pachnie, a tanie nie jest

Chyba kupiłeś jakąś lipę;)
U mnie taki zapach leży w aucie spokojnie 3 miesiące i dalej pachnie. No i kto nie jedzie to każdy chwali, że ładnie pachnie. Mówię coronado cherry ofc;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bielaPL napisał:

Żaden z tych chemicznych. Ja proponują naturalną kawę, np:

https://tipy.interia.pl/artykul_9369,jak-zrobic-odswiezacz-powietrza-do-samochodu-z-kawy.html

 

 

Nie wiem czy kawa w skarpecie pachnie bardziej kawą czy bardziej skarpetą.

;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komor napisał:

 

Dobrze utrzymane w czystości auto nie potrzebuje zapachu.

problem zaczyna się gdy przewozisz śmieci, gruz, cegły itp.  Taki zapach jest wtedy wybawieniem, inaczej wąchasz gruz ;l

 

U mojej zony w Micrze, mysz zdechla w przewodach klimatyzacji to dopiero sie dzialo ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrek_lbn napisał:

Chyba kupiłeś jakąś lipę;)
U mnie taki zapach leży w aucie spokojnie 3 miesiące i dalej pachnie. No i kto nie jedzie to każdy chwali, że ładnie pachnie. Mówię coronado cherry ofc;]

nie kupił lipy, przerobiłem ich sporo i nie wszystkie długo i intensywnie pachną. Brane od tego samego dostawcy po kilka sztuk różnych zapachów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, r1sender napisał:

nie kupił lipy, przerobiłem ich sporo i nie wszystkie długo i intensywnie pachną. Brane od tego samego dostawcy po kilka sztuk różnych zapachów.

 

Te same odczucia mam, kupowałem 3 razy, różne zapachy, ten wiśniowy pachnie najdłużej. Nie kupuję tego już :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, analyzer64 napisał:

 

Te same odczucia mam, kupowałem 3 razy, różne zapachy, ten wiśniowy pachnie najdłużej. Nie kupuję tego już :ok: 

imo najdłużej "pachną" te gdzie olejek jest w drewienku, wszelkie żelowe czy kryształki tylko przez moment czuć. Żel w ogóle szybko wysechł- np. taki MelonMango.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, r1sender napisał:

imo najdłużej "pachną" te gdzie olejek jest w drewienku, wszelkie żelowe czy kryształki tylko przez moment czuć. Żel w ogóle szybko wysechł- np. taki MelonMango.

 

No miałem te w drewienku właśnie :ok: całkiem odkryte pachną zbyt intensywnie i krótko :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10 grudzień 2017 o 00:57, brydzia123321 napisał:

Jakie fajne zapachy polecacie?

Auto ktore jest szczelne, ktore nie jest do brudnej DG, a ktore jest reg sprzatane w srodku to wystarczy ze wilgotna chusteczka zapachowa sie przetrze i bedzie w sumie nieutralne.

Jak ktos zafajda zarciem, jakimis napojami, zostawi papier po hotdogu i keczupem czy pudelko po pizzy to o czym tu mowic?

Potem wisi po 5 choinek i wali zmieszanymi zapachami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fanlan napisał:

 

Jak ktos zafajda zarciem, jakimis napojami, zostawi papier po hotdogu i keczupem czy pudelko po pizzy to o czym tu mowic?

Potem wisi po 5 choinek i wali zmieszanymi zapachami

 

 

   Taki pieprznik w samochodzie to domena przedstawicieli handlowych pewnej renomowanej firmy. Osobiście nie używam zapaszków bo wiele lat temu w dużym stopniu utraciłem węch. Natomiast namiętnie palę fajkę i wielokrotnie miałem pytanie, jaki stosuję produkt zapachowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Waldek40 napisał:

jak neutralizator zapachów może pachnieć:hehe:

kup albo chociaż powąchaj gdzieś na półce, a potem się szczerz:ok:ciężko sobie wyobrazić, że dodano do płynu jakieś dodatki "zapachowe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, r1sender napisał:

nie kupił lipy, przerobiłem ich sporo i nie wszystkie długo i intensywnie pachną. Brane od tego samego dostawcy po kilka sztuk różnych zapachów.

W sumie ja od 3 lat męczę jeden zapach: Coronado cherry;] no i faktycznie ma drewienka w środku:hmm:. Innych nie próbowałem:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tu kiedys ktos polecał. Kupiłem raz, i więcej nie kupie. Słabo i krótko pachnie, a tanie nie jest
Wisnia? Po 2.5 roku jeszcze potrafi podac zapach po aucie.

#
I po co ja to wklepalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12 grudzień 2017 o 09:42, MACIEJU napisał:

   Taki pieprznik w samochodzie to domena przedstawicieli handlowych pewnej renomowanej firmy. Osobiście nie używam zapaszków bo wiele lat temu w dużym stopniu utraciłem węch. Natomiast namiętnie palę fajkę i wielokrotnie miałem pytanie, jaki stosuję produkt zapachowy.

Fajka pachnie cudnie, zwlaszcza mieszanka wisniowa.

Ja mam zapach bo lubie ale albo z regulowanym otwarciem, a ze 2 miesiace kupilem takie cos malego ala zel w kapsulce do kratki montowane.

Wyczuwalne jak dam goracy nawiem i nienatarczywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2017 o 17:36, analyzer64 napisał:

Jakby ktoś chciał spróbować:

http://www.eiko-sha.eu/product-category/air-spencer/

 

Japońskie :skromny: więc muszą być dobre ;] 

 

Przy jednym z nim informacja:

 

8]

miałem "citrusa" :oki: dostałem go w gratisie w sklepie, chciałem go kupić normalnie ale sklep się zamknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zapachy od ADBL:

http://www.adbl.eu/kategorie-produkty/wewnetrzne/page/2/

 

Dostępne np. tutaj:

http://detailingshop.pl/pl/new/1/full

 

Cenowo średnie, ale uważam że marka oferuje produkty o dobrym stosunku cena/jakość.

 

edit

Kupiłem ADBL Desire na MX Nowicki, promocja jest za 53,99 - zawsze to kilka zlotych taniej ;] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra, a jaki jeszcze zapach z California Scent jest jeszcze fajny ? Bo kupiłem Cherry i żona wsiadła do auta po 2 dniach i powiedziała - o matko, czemu rzygales w samochodzie, ale tu śmierdzi :no:

No i od tej pory faktycznie z tym mi tylko kojarzy się ten zapach. Muszę zamowic jakieś 2-3 inne na próbę, a z trwałością faktycznie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2017 o 11:50, dawiddawidowski napisał:

Zapach California guma balonowa jak dla mnie mistrzostwo ale trzeba trzymać w bagażniku, pachnie od 3lat ;D

 

Wybacz ale dla mnie ten zapach pachnie jak stęchły bąk ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.