Skocz do zawartości

Zapach wilgoci na choince


Atr3ju

Rekomendowane odpowiedzi

Choinka jest oczywiście sztuczna i chowam ją do 2 worków jeden na drugi i do tego wiążę sznurkiem aby w wilgotnej piwnicy nie przesiąkła tym wstrętnym zapachem. Rok temu był to pierwszy jej rok w piwnicy i zapach był jako taki znośny ale już po 2 latach czyli teraz jest już znacznie silniejszy zapach wilgoci. Nie mam innego miejsca na rzeczy a piwnica jest niestety taka i nie mam gdzie chować takich rzeczy jak opony, rower czy choinka. Jak można sobie poradzić z zapachem wilgoci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie kupie ten ozon ? To zwyczajnie jest w sprayu ?

 

 Jak narazie to choinka miala 2 kapiele, raz w zimnej wodzie myta na [...] ale to nic nie pomoglo, drugi juz porzadniej w goracej wodzie. Woda oczywiscie byla zolta, do tego lancuchy tez woda byla zolta.

 

Psy po 1 nocce mialy wymioty i biegunke, do tego jedna osobe bolal rano brzuch a ja mialem mala biegune.

 

:nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, drugie mycie w ciepłej wodzie nie zniwelowało zapach leczy wymyło grzyba. Natomiast aby usunąć zapach musiałem dać choinkę na balkon aby ją przewiało ;) Teraz już normalnie wonio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.