Skocz do zawartości

RCD 330 - ciekawa alternatywa dla Ori radia


KJO

Rekomendowane odpowiedzi

 Jakiś czas temu w chinach pojawiły się Zamienniki radia RCD510 

 

Główne zalety to fakt że jest to radio zaprojektowane przez VW, w zależności od modelu ma CD, BT, mirror link, car play czy android auto. 

 

Ja zdecydowałem się na wersje z CarPlay. Na allegro jest prawie nieosiągalna, na OLX się częściej pojawia ale ceny są zaporowe bo ludzie krzyczą za nie 1500zł gdzie na allixpress ja swoje kupiłem z dostawą za 540zł 

 

https://pl.aliexpress.com/item/JNDSNY-RCD330G-CarPlay-RCD330-Plus-CarPlay-Radio-Samochodowe-Do-VW-Golf-5-6-Jetta-MK5-MK6/32837268109.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.eZG6A4

 

Jeśli ktoś wcześniej miał RCD510  RNS 300 albo RNS510 wszystko działa P&P w starszych modelach trzeba dokupić jakis moduł u chińczyka albo zmienić getway żeby nie rozładowywało akumulatora. 

 

W porównaniu z RCD510 na ekranie radia nie pojawiają się komunikaty z klimatronika, wszystko inne typu czujniki czy sterowanie multofunkcją działa. Podczas dzwonienia wyświetla się nr dzwoniącego. 

 

 

001 - 3.jpg

001 - 1.jpg

001 - 4.jpg

001 - 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się rozglądam, by wymienić RCD 310 ,na RCD 510 albo właśnie coś innego.

Czy rozumiem, że jak RCD pasuje bez żadnych modyfikacji, to to też bezproblemowo podepnę?

Napisz jak działa, samo radio FM, czy czułość, jakość dźwięku porównywalna z oryginałem, RDS-u brak?

To ma wifi, czy jakiś modem wbudowany?

Wyjście pod czujniki parkowania i ewentualną kamerę?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomy napisał:

Sam się rozglądam, by wymienić RCD 310 ,na RCD 510 albo właśnie coś innego.

 

Czy rozumiem, że jak RCD pasuje bez żadnych modyfikacji, to to też bezproblemowo podepnę?

 

Ciężko powiedzieć, ja doczytałem że w przypadku passata b6 i rcd510 i rns510 nic nie trzeba zmieniać, musiałbyś sprawdzić jaki masz model getway w VCDS żeby mieć 100% pewności że pójdzie p&p. Z tego co czytałem to główny problem przy niewłasciwym getway to rozładowanie akumulatora, można kupić jakiś emulator któy to załatwia, a w razie czego getway kosztuje grosze... 

 

 

3 godziny temu, tomy napisał:

Napisz jak działa, samo radio FM, czy czułość, jakość dźwięku porównywalna z oryginałem, RDS-u brak?

 

Radio gra głośno, Informacje z Radia wyświetlają się na Ekranie, śmieszna rzecz jest taka, że jak przypisujesz stacje do memory to wyświetla się jej częstotliwość a nie nazwa 

 

 

3 godziny temu, tomy napisał:

To ma wifi, czy jakiś modem wbudowany?

 

 

w przypadku carplay'a wszystko bierze z podłączonego iphone'a

 

 

3 godziny temu, tomy napisał:

Wyjście pod czujniki parkowania i ewentualną kamerę?

Pozdr.

 

Czujniki parkowania działają bez problemu, w zestawie jest przejściówka na chinch czyli podpinasz do tego każdą kamerę i działa, na aili są gotowe zestawy za ok 100zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2017 o 12:38, mack1805 napisał:

Wszystko fajnie tylko radio nie ma funkcji AF...

 

Ma swoje wady, ale przyznam że po tygodniu używania jestem maga zadowolony.  Trzeba pamiętać że to radio kosztuje 500 zł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mack1805 napisał:

Zgadza się :ok: Dla mnie to był niestety duży minus zwłaszcza jak się wyjechało za miasto przez co ww radio sprzedałem

 

Chodzi o to że radio nie dostraja sie do częstotliwości w trasie ? trzeba to ręcznie robić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Radio nie zmienia samo częstotliwości.Trzeba albo skanować pasmo na nowo albo wybrać z rozwijanej listy stacje z dobrym sygnałem.Dla mnie było to dość uciążliwe.Kolejną wadą była gorsza jakość dźwięku niż w fabrycznym radiu swing montowanym w fabii.Poza tym nie mam uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze mam takie:

To w środku wejscie jack to jest zdaje się aux tak?

Nie wiem, czy miałeś fabrycznie w swoim aucie wprowadzonego gdzieś auxa? Czy podpinajac wiązkę do tego rcd330 będzie działać ten aux, czy trzeba kabel podłączyć na froncie?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomy napisał:

Pytanie jeszcze mam takie:

To w środku wejscie jack to jest zdaje się aux tak?

Nie wiem, czy miałeś fabrycznie w swoim aucie wprowadzonego gdzieś auxa? Czy podpinajac wiązkę do tego rcd330 będzie działać ten aux, czy trzeba kabel podłączyć na froncie?

Pozdr.

 

sprawdzę to jutro, ori wejście miałem w podłokietniku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danielo napisał:

To teraz ja mam kilka pytan:

a) rozumiem ze BT jest juz w radiu i nie trzeba osobnego sprzetu VW do poddlaczenia telefonu

 

Tak, wszystko jest w budowane w radio, normalnie ściąga książkę telefoniczną z telefonu, można odtwarzać muzykę przez BT audio, zmieniać utwory na spotify itp 

 

2 godziny temu, Danielo napisał:

b) GPS jst rowniez w radiu i nie potrzebuje anteny

 

W przypadku Carplay'a wszystko idzie przez Iphone'a który musi być podpięty do radia po kablu 

 

 

2 godziny temu, Danielo napisał:

c) link powyzej to jest konkretnie to radio co kupiles

 

pzd

 

Tak. jest też "wyższy" model, który ma jeszcze android auto czyli googlowski odpowiednik carplay'a 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomy napisał:

Zastanawiam się jeszcze, skoro jest BT, to muzykę z telefonu można też słuchać przez BT bez użycia aux?

Pozdr.

 

Aux w podłokietniku nie działa.  BT ma pełną funkcjonalność czyli możesz słuchać muzyki, zmieniać utwory, przeglądać playlisty itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomy napisał:

To jeszcze jedna kwestia :)

Czy używając nawigacji google maps, można jednocześnie w tle słuchać radia fm, albo muzyki z telefonu/karty sd i w międzyczasie będą podawane komunikaty  nawigowania?

Pozdr.

 

Ale w jakim trybie ? CarPlay czy zwykły BT-Audio ? 

 

W Carplay są tylko mapy apple. Nie da sie odpalić google maps. Jeśli chodzi o BT-Audio to jak leci muzyka np ze spotify i na telefonie jest opalony google maps czy janosik to muzyka się przycisza podczas komunikatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No dobra mam i ja, kupiłem podstawową wersję pod androida.

W porównaniu do RCD 310 bardzo fajna zmiana, póki co jestem bardzo zadowolony :oki:

Chyba za jakiś czas dokupię kamerę cofania, jak zrobi się cieplej będzie łatwiej pobawić się z przeciągnięciem kabla.

 

20180125_092409.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 09:36, tomy napisał:

No dobra mam i ja, kupiłem podstawową wersję pod androida.

W porównaniu do RCD 310 bardzo fajna zmiana, póki co jestem bardzo zadowolony :oki:

Chyba za jakiś czas dokupię kamerę cofania, jak zrobi się cieplej będzie łatwiej pobawić się z przeciągnięciem kabla.

 

20180125_092409.jpg

 

Ja czekam na kabel do iphona z wyjściem w prawo bo mnie torchę denerwuje jak ten kabel zahacza mi o gałkę zmiany biegów.  Co do kamery to też o tym myślę. Szczególnie że radio jest fabrycznie zaprogramowane na kamerę i to trochę denerwuje przy czujnikach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i ja, lecz z kamera (Jetta VI). Ogolnie pytali bardzo mocno o model auta, bo na czujnikach wyswietla sie jetta a mocowanie kamery podpasowane pod konkretny model. Terazz jestem na etapie zmiany jezyka na pl i wgrania ikonek do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 11:36, tomy napisał:

No dobra mam i ja, kupiłem podstawową wersję pod androida.

W porównaniu do RCD 310 bardzo fajna zmiana, póki co jestem bardzo zadowolony :oki:

Chyba za jakiś czas dokupię kamerę cofania, jak zrobi się cieplej będzie łatwiej pobawić się z przeciągnięciem kabla.

 

20180125_092409.jpg

JAk sie sprawuje android auto i mirror link? Czy mirror link dziala na jadacym samochodzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tower napisał:

JAk sie sprawuje android auto i mirror link? Czy mirror link dziala na jadacym samochodzie?

 

To radio nie ma androida tylko mirrorlink.

Mirrorlink tylko na postoju, ale ponoć są różne metody by to obejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Do Passata b6 2006 dzis zainstalowałem radio chinskie Junsun Gateway zmieniony z C na N Mój Pasek jest w wersji comfortline i niestety nie ma nawet czujnikow o wejściu USB nawet nie wspominam. Mialem do wyboru kupić zestaw czujnikow Valeo za okolo 350zl albo radio z kamerą cofania za 500. Wybrałem to drugie. Jestem zadowolony, pobór pradu waha sie miedzy 0,01A a 0,03A.1f27d9dc1c5e5febd359bb9c3c40d649.jpg&key=8e6e6e636492fe595fb5de49b97b75b93781d3f01dc673fe85038cc6c2577bc5

 

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jako, że znalazłem trochę czasu udało mi się zainstalować kamerę cofania, nawet działa :skromny:

Niby taki dodatkowy bajer, ale w niektórych sytuacjach może się przydać.

Kamera ma 4 ledy, więc  w nocy też widać co mamy z tyłu. :ok:

20180507_071813.jpg.8ccbad035a2ac2ab6726b7dd028eaac7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Cześć, jestem nowy na forum więc witam wszystkich. :)

Kojarzycie jaki w touranie 2008 jest oryginalnie getaway? Podejdzie pod to (RCD330) radio?

A i takie pytanie, ta starsza wersja z CD też jest godna uwagi czy jest z nią coś nie tak? muli albo coś?

Ogólnie zależy mi na zestawie głośnomówiącym BT, na aux ewentualnie płyty i oczywiście radio. Będzie to dobry wybór?

A i jakby wyświetlało oryginalne czujniki cofania to byłaby bajka :)

Edytowane przez Sqr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sqr napisał:

Cześć, jestem nowy na forum więc witam wszystkich. :)

Kojarzycie jaki w touranie 2008 jest oryginalnie getaway? Podejdzie pod to (RCD330) radio?

A i takie pytanie, ta starsza wersja z CD też jest godna uwagi czy jest z nią coś nie tak? muli albo coś?

Ogólnie zależy mi na zestawie głośnomówiącym BT, na aux ewentualnie płyty i oczywiście radio. Będzie to dobry wybór?

A i jakby wyświetlało oryginalne czujniki cofania to byłaby bajka :)

Musialbys podpiac auto do VAGa i sprawdzic wersje GT. Ewentualnie wyciagnac i sprawdzic naocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2018 o 09:36, Sqr napisał:

Cześć, jestem nowy na forum więc witam wszystkich. :)

Kojarzycie jaki w touranie 2008 jest oryginalnie getaway? Podejdzie pod to (RCD330) radio?

A i takie pytanie, ta starsza wersja z CD też jest godna uwagi czy jest z nią coś nie tak? muli albo coś?

Ogólnie zależy mi na zestawie głośnomówiącym BT, na aux ewentualnie płyty i oczywiście radio. Będzie to dobry wybór?

A i jakby wyświetlało oryginalne czujniki cofania to byłaby bajka :)

 

Forum tourana działa bardzo prężnie (chyba nawet maja jakieś woje wersje językowe do RCD), tam się zapytaj to ci może po VIN rozkodują, ale w najgorszym przypadku będziesz potrzebował jakiś tam emulator żeby akumulatora nie rozładowywało. No i pytanie jakie masz teraz radio. Co do rcd 330 z CD to jest jakiś wynalazek i bardziej polecany jest ten bez CD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

@KJO @mack1805 @tomy 

przymierzam się do wymiany RCD310 na coś "chińskiego"

to RCD330 mnie się całkiem podoba, powiedzcie: 

- jaka jest jakość wykonania, czy to jakiś chiński plastik czy nawet coś porządnego ?

- jaka jest jakość dźwięku w porównaniu do fabrycznego radia ?

 

od takiego sprzętu oczekuję: dobrej jakości dźwięku, jakości wykonania (przynajmniej wizualnego) obsługi telefonu i BT-audio, czy to radyjko w tym zakresie się sprawdzi czy lepiej kupić jakiegoś "chinola" na androidzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jerzyk_ napisał:

@KJO @mack1805 @tomy 

przymierzam się do wymiany RCD310 na coś "chińskiego"

to RCD330 mnie się całkiem podoba, powiedzcie: 

- jaka jest jakość wykonania, czy to jakiś chiński plastik czy nawet coś porządnego ?

- jaka jest jakość dźwięku w porównaniu do fabrycznego radia ?

 

od takiego sprzętu oczekuję: dobrej jakości dźwięku, jakości wykonania (przynajmniej wizualnego) obsługi telefonu i BT-audio, czy to radyjko w tym zakresie się sprawdzi czy lepiej kupić jakiegoś "chinola" na androidzie ?

 

To jest jakość ori radia, ja  się przesiadałem z rcd510 i jakoś jest ta sama, w ogóle to mi się wydaje że w chinach to idzie na pierwszy montaż wo VW. Jedyna wada to brak dostrajania RDS'a. Ale mnie to akurat nie boli bo radia słucham sobie w carplay 

 

EDIT: Te radio koduje się normalnie VCDS'em co może potwierdzać że to ori sprzęt jest 

Edytowane przez KJO
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2019 o 18:35, Jerzyk_ napisał:

@KJO @mack1805 @tomy 

przymierzam się do wymiany RCD310 na coś "chińskiego"

to RCD330 mnie się całkiem podoba, powiedzcie: 

- jaka jest jakość wykonania, czy to jakiś chiński plastik czy nawet coś porządnego ?

 

Jakość wykonania/spasowania ok

 

- jaka jest jakość dźwięku w porównaniu do fabrycznego radia ?

 

W porównaniu do radia Swing montowanego do Fabii dużo gorsza. Brak automatycznej zmiany częstotliwości gdy jedziesz trasą "gubisz sygnał" i to były główne wady które zdecydowały o sprzedaży tego radia.

 

Edytowane przez mack1805
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mack1805 napisał:

 

Ale to lepiej używać radia internetowego które zawsze będzie miało lepsza jakość niż analogowe. Te radia trochę się kupuje dla carplay czy android auto 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę potwierdzić to co pisał @KJO radio dobrze wykonane, na moje ucho brzmi podobnie do RCD310.

Było montowane w vw jako ori na rynkach azjatyckich, ja nie mam nic do zarzucenia

Jeśli potrzebujesz do słuchania przez BT, czy z karty SD i chcesz mieć dodatkowo praktyczny zestaw głośnomówiący to w tej cenie jest bardzo dobry wybór :ok: 

Jak chciałbyś mieć zdecydowanie większą funkcjonalność to coś z AA, ale cena za rozsądne prawie x2.

Radio nie ma AF (ma RDS), ale jeśli chodzi o samą czułość i zasięg to jest bdb, zresztą ja ostatnio bardzo mało słucham tradycyjnego radio, praktycznie większość czasu  spotify przez BT, ewentualnie to co sobie wrzuciłem na kartę SD.

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadłem na aliexpress, wpisałem RCD330 i mi wypluło chyba ze sto odmian radyjek. Jak wybieraliście? Mam Tourana z 2006 i nie sądzę, aby były przekłamania w opisie w kwestii kompatybilności jakie są podawane w opisach. No, lae ta mnogość wyboru to mną zakręciła :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Twister74 napisał:

Wpadłem na aliexpress, wpisałem RCD330 i mi wypluło chyba ze sto odmian radyjek. Jak wybieraliście? Mam Tourana z 2006 i nie sądzę, aby były przekłamania w opisie w kwestii kompatybilności jakie są podawane w opisach. No, lae ta mnogość wyboru to mną zakręciła :bzik:

 

Ja kupiłem to, tylko pewnie będziesz musiał wymienić getway na nowszy bo ci będzie akumulator się rozładowywał 

 

Zobacz, co znalazłem w AliExpress
http://s.aliexpress.com/QVZZjmeM

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, KJO napisał:

 

Ja kupiłem to, tylko pewnie będziesz musiał wymienić getway na nowszy bo ci będzie akumulator się rozładowywał 

 

Zobacz, co znalazłem w AliExpress
http://s.aliexpress.com/QVZZjmeM

O dzięki mistrzu :ok:

Tylko poproszę jeszcze o wyjaśnienie lub linka co to ten gateway ;] 

 

A już wiem, doszedłem do tego. 

Edytowane przez Twister74
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam kilka pytań odnośnie tego radia. Posiadam Golfa 6 GTI z multifunkcyjną kierownicą i radiem bez bluetootha.

1. Czy przyciski typu: odbierz telefon, mikrofon i inne przyciski po lewej stronie kierownicy będą działać z tym radiem?

2. Czy ma wbudowany mikrofon? Jeśli tak, to jak dobrze zbiera i jakiej jakości są rozmowy telefoniczne przez to radio? Z tego co wiem to czasem trzeba dodatkowo montować mikrofon i bawić się z tymi kabelkami.

3. Kolega @tomy widziałem że zainstalował kamerkę cofania - jak poprowadziłeś okablowanie i czy długość kabla w zestawie jest wystarczająca?

 

Jestem nowy na forum i będę wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam comfortline bez multifunkcyjnej kierownicy, więc czy zadziała nie mam pewności, wydaje mi się że czytając wątek na forum golf 6/7 ktoś pisał że jest kompatybilne.

Radio ma mikrofon, który moim zdaniem zbiera ok, nikt nie narzeka kto ze mną rozmawia. Kiedyś córka z tylnego siedzenia głośniej mówiła i było słychać.

Radio po uruchomieniu bezproblemowo synchronizuje kontakty, spis połączeń i smsy.

Co do montażu kamery to ja mam golfa kombi i kabla wystarczyło. W HB tym bardziej nie powinno być problemu.

Od klapy po wiązce, która jest fabrycznie dalej pod tapicerkę i tylnym slupkiem i gdzieś tam nadkolem przecisnalem, a dalej pod plastkikami przy progach i gotowe :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 10:14, lukwak napisał:

Mam kilka pytań odnośnie tego radia. Posiadam Golfa 6 GTI z multifunkcyjną kierownicą i radiem bez bluetootha.

u Ciebie chyba wyjdzie taniej moduł BT dołożyć, zależy też jakie masz radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 10:14, lukwak napisał:

Cześć,

Mam kilka pytań odnośnie tego radia. Posiadam Golfa 6 GTI z multifunkcyjną kierownicą i radiem bez bluetootha.

1. Czy przyciski typu: odbierz telefon, mikrofon i inne przyciski po lewej stronie kierownicy będą działać z tym radiem?

 

tak, plus jak ktoś dzwoni to pojawia się caller ID na wyświetlaczu pomiędzy zegarami 

 

Dnia 4.03.2019 o 10:14, lukwak napisał:

2. Czy ma wbudowany mikrofon? Jeśli tak, to jak dobrze zbiera i jakiej jakości są rozmowy telefoniczne przez to radio? Z tego co wiem to czasem trzeba dodatkowo montować mikrofon i bawić się z tymi kabelkami.

 

ma wbudowany mirofon w jeden z przycisków, na pewno lepiej działa ori system z mikrofonem w podsufitce bo jest bliżej twarzy ale ja nie narzekam, na jakość BT 

 

Dnia 4.03.2019 o 10:14, lukwak napisał:

3. Kolega @tomy widziałem że zainstalował kamerkę cofania - jak poprowadziłeś okablowanie i czy długość kabla w zestawie jest wystarczająca?

 

Jestem nowy na forum i będę wdzięczny za odpowiedzi.

 

z tego co widziałem na forum pasttana to nie musieli nic sztukować więc i do golfa styknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2019 o 10:28, Jerzyk_ napisał:

u Ciebie chyba wyjdzie taniej moduł BT dołożyć, zależy też jakie masz radio

 

w życiu, dołożenie nluta to zabawa z wiąską, mikrofon jest w podsufitce, moduł pod siedzeniem i jeszcze z radiem to połączyć. Cenowo domontowanie BT to koło 1000zł wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KJO napisał:

Cenowo domontowanie BT to koło 1000zł wychodzi 

Tak może być.

Po przesiadce na rcd330 sprzedałem swój moduł (ten co jest pod siedzeniem) za prawie 400 zeta.:) tyle co dałem za całe radyjko.

Także montaż BT samego to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ccLot napisał:

Tak może być.

Po przesiadce na rcd330 sprzedałem swój moduł (ten co jest pod siedzeniem) za prawie 400 zeta.:) tyle co dałem za całe radyjko.

Także montaż BT samego to porażka.

ja swoje rcd510 sprzedałem za więcej niż zapłaciłem na ali za rcd330 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 25.01.2018 o 09:36, tomy napisał:

No dobra mam i ja, kupiłem podstawową wersję pod androida.

 

sam wgrałeś polskie menu (czy takie kupiłeś) ? - jeśli sam poleć jakąś stronę gdzie jest to przystępnie wyjaśnione

 

w VW antena jest "dwuwtyczkowa" a radio ma wejście tylko na jedną, zastosowałeś jakąś przejściówkę czy gra dobrze na jednej antenie ?

Edytowane przez Jerzyk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanko. Z która wersja Apple Car dostarczane jest to radio? Istnieje możliwość aktualizacji softa? 

Pytam bo od któreś wersji można używać zewnętrznych appek jak np Google Maps czy Waze czy Spotify. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.