Skocz do zawartości

RCD 330 - ciekawa alternatywa dla Ori radia


KJO

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lukwak napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Z która wersja Apple Car dostarczane jest to radio? Istnieje możliwość aktualizacji softa? 

Pytam bo od któreś wersji można używać zewnętrznych appek jak np Google Maps czy Waze czy Spotify. 

 

 

a to polecam poczytać forum http://rcd330plus.com/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lukwak napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Z która wersja Apple Car dostarczane jest to radio? Istnieje możliwość aktualizacji softa? 

Pytam bo od któreś wersji można używać zewnętrznych appek jak np Google Maps czy Waze czy Spotify. 

 

 

Carplay siedzi w iphone a nie w radio. Wszystko działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 o 20:02, KJO napisał:

 Jakiś czas temu w chinach pojawiły się Zamienniki radia RCD510 

 

Główne zalety to fakt że jest to radio zaprojektowane przez VW, w zależności od modelu ma CD, BT, mirror link, car play czy android auto. 

 

Ja zdecydowałem się na wersje z CarPlay. Na allegro jest prawie nieosiągalna, na OLX się częściej pojawia ale ceny są zaporowe bo ludzie krzyczą za nie 1500zł gdzie na allixpress ja swoje kupiłem z dostawą za 540zł 

 

https://pl.aliexpress.com/item/JNDSNY-RCD330G-CarPlay-RCD330-Plus-CarPlay-Radio-Samochodowe-Do-VW-Golf-5-6-Jetta-MK5-MK6/32837268109.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.eZG6A4

 

Jeśli ktoś wcześniej miał RCD510  RNS 300 albo RNS510 wszystko działa P&P w starszych modelach trzeba dokupić jakis moduł u chińczyka albo zmienić getway żeby nie rozładowywało akumulatora. 

 

W porównaniu z RCD510 na ekranie radia nie pojawiają się komunikaty z klimatronika, wszystko inne typu czujniki czy sterowanie multofunkcją działa. Podczas dzwonienia wyświetla się nr dzwoniącego. 

 

 

001 - 3.jpg

001 - 1.jpg

001 - 4.jpg

001 - 2.jpg

Będziesz uprzejmy podesłać linka gdzie kupiłeś kamerę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, johny napisał:

Będziesz uprzejmy podesłać linka gdzie kupiłeś kamerę? 

 

Z tego co widzę ten sprzedawca ma kamerę, ja nie kupowałem bo mi wystarczają czujniki (w zasadzie wystarczały bo się zesuły 😄 ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Kupiłem wersję RCD360 (niby trochę nowsza, nie ma auxa, obsługuje car play i mirror link). Mam co do tego radia dwie niewiadome (może ktoś jest w stanie pomóc):

 

1) Czy da się wgrać język Polski - jeśli tak to ja (chociaż na to nie mam jakiegoś wielkiego parcia)

2) Czy da się wgrać ikony stacji radiowych - dodam że klikając ustawienia fm w prawym dolnym rogu to w liście nie wyświetla się opcja "ikony" czy coś takiego więc pewnie to kwestia wgrania albo innego softu albo nowszego po prostu)

 

Będę wdzięczny za  podpowiedzi. Pozdr

 

Passat B7 2011, DSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja do RCD330 wgrałem alternatywne menu z odtwarzaczem filmów, plan byl taki żeby na szybko dało się obejrzeć film z kamery

ale musiałbym jeszcze dograć kodeki bo zwykłe divx odtwarza ale filmu z kamery nie chce

może ktos polecić zestaw kodeków pod win ce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć. I muszę odkopać ten temat. 

Myślę nad zmianą radia, widzę, ze od założenia wątku się mega na rynku pozmieniało. Są ww rcd330, 360, ale są tez inne stylizowane jednostki pod vw, np pełen tablet z gotową ramką. Ale pytanie, jak z responsywnością tego kombajnu? Czy działają wszelkie animacje climatronic? Czy warto iść w jakieś bardzoej rozbudowane sprzęty? Mam tu na myśli jednostki z 6G/128 i wzwyż. 

 

Ja mam rcd510 z kamerą high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Guzon87 napisał(a):

Cześć. I muszę odkopać ten temat. 

Myślę nad zmianą radia, widzę, ze od założenia wątku się mega na rynku pozmieniało. Są ww rcd330, 360, ale są tez inne stylizowane jednostki pod vw, np pełen tablet z gotową ramką. Ale pytanie, jak z responsywnością tego kombajnu? Czy działają wszelkie animacje climatronic? Czy warto iść w jakieś bardzoej rozbudowane sprzęty? Mam tu na myśli jednostki z 6G/128 i wzwyż. 

 

Ja mam rcd510 z kamerą high


pytanie jakiej użyteczności oczekujesz. Te kombajny mają dużo bajerów ale działają jak chińskie tablety. Jak masz kamerę High to raczej stracisz linie pomocnicze bo to się nie integruje tak mocno. Jak chodzi ci po prostu o radnie CarPlay/android auto to bym nie kombinował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.