Skocz do zawartości

Pralko-szuszarka


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, maras77 napisał:

 

Ja się nie znam na kupowaniu nowych, tylko używek. Polecam wybierać 10-15 letnie topowe modele grzałkowe AEG, BOSH, Electrolux.

Nie mam przekonania do pomp ciepła, aczkolwiek @Liwek z żoną są z takiej zadowoleni. A jak pomieszczenie jest małe, to pompa ciepła jest konieczna.

 

 

To poleć jakiś 10-15 letni topowy model grzałkowy AEG, BOSH, Electrolux :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcinur napisał:

To poleć jakiś 10-15 letni topowy model grzałkowy AEG, BOSH, Electrolux :)

Ja mam Aeg-Electrolux T88840

Ale trzeba szukać od dostępności ogłoszeń, potem sprawdzić, co to jest za model i podejmować decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś kolega polecał pralko suszarkę Ariston. Mam coś takiego i dorzucam swoje uwagi do takiego rozwiązania:

1. Patrzcie w jaki sposób kondensuje taki sprzęt - te aristony przy pomocy zimnej wody i trochę jej zużywają, szczególnie jak u mnie w bloku gdzie zimna woda jest w okresie grzania letnią, latem też z resztą zimna nie jest. 100L potrafi wcągnąć.

2. Samo pranie też potrzebuje więcej wody bo chyba zbiornik jest większy. Nie widać przy tym by pranie jakoś taplało się w wodzie tylko raczej tak po nowoczesnemu na pół sucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.