Skocz do zawartości

kombi, LPG, automat do 25 kpln


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładniej - rocznik minimum 2008, najchętniej kombi plus automat, może być benzyna wtedy budżet 22 kpln, może być LPG wtedy 25 kpln. 

Muszę zmienić Vectrę C 1.9cdti 150km automat na gaz - znowu wpadły przebiegi ponad 100 km dziennie, więc diesel nieopłacalny. Póki co na oku glównie Laguna 3 2.0 140KM, wolałbym turbo, ale jednak wolnossak sporo tańszy, przy czym większość to manual. 

Z wyposażenia najchętniej ksenon i tempomat.

 

Coś poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bizz napisał:

A dokładniej - rocznik minimum 2008, najchętniej kombi plus automat, może być benzyna wtedy budżet 22 kpln, może być LPG wtedy 25 kpln. 

Muszę zmienić Vectrę C 1.9cdti 150km automat na gaz - znowu wpadły przebiegi ponad 100 km dziennie, więc diesel nieopłacalny. Póki co na oku glównie Laguna 3 2.0 140KM, wolałbym turbo, ale jednak wolnossak sporo tańszy, przy czym większość to manual. 

Z wyposażenia najchętniej ksenon i tempomat.

 

Coś poradzicie?

Cofnij o rok wymagania, Laguna 2 ph2 2.0T + lpg , silnik w L3 bez turbo to od Nissana, a to z LPG kiepski mariaż... :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bizz napisał:

A dokładniej - rocznik minimum 2008, najchętniej kombi plus automat, może być benzyna wtedy budżet 22 kpln, może być LPG wtedy 25 kpln. 

Muszę zmienić Vectrę C 1.9cdti 150km automat na gaz - znowu wpadły przebiegi ponad 100 km dziennie, więc diesel nieopłacalny. Póki co na oku glównie Laguna 3 2.0 140KM, wolałbym turbo, ale jednak wolnossak sporo tańszy, przy czym większość to manual. 

Z wyposażenia najchętniej ksenon i tempomat.

 

Coś poradzicie?

140KM nie nadaje się do LPG - ludzie jeżdżą ale na forum L już wielu robiło remonty silników, dołóż 5kzł i kupisz L3 2.0T 170KM z automatem i będziesz zadowolony, skrzynia pancerna jak zmieniamy olej co 60-80kkm spalanie rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ppmarian napisał:

 


2007 cytryna c5 i idealne pod lpg 2.0

wysłane z tel.
 

Jeżeli mówimy o C5 X7 lub II  to zapomnij w tej kwocie o dobrym egzemplarzu, z roku 2008r z automatem jest na handel z przebiegiem 90kkm i wołają 32kzł pewnie do 30 zejdzie ale nie wierzę, że puści taniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bizz napisał:

Muszę zmienić Vectrę C 1.9cdti 150km automat na gaz - znowu wpadły przebiegi ponad 100 km dziennie, więc diesel nieopłacalny.

 

Te 100km dziennie to trasa czy stanie w korkach?

 

To ile ta vectra pali?

Jadac spokojnie pewnie 5,5, a taki lpg z 9-10 czyli jakies 24 zl vs 20 (plus kropla noPb)

czyli miesiecznie  wydasz wiecej o 100-130zl.

Jesli VC jest pewna, porobione co trzeba i znasz auto to taka DOBRA ZMIANA moze byc malo oplacalna.

Sam "pakiet startowy" to jakies 1500zl, to juz masz 12-15 miesiecy jazdy z zadna roznica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fanlan napisał:

 

Te 100km dziennie to trasa czy stanie w korkach?

 

To ile ta vectra pali?

Jadac spokojnie pewnie 5,5, a taki lpg z 9-10 czyli jakies 24 zl vs 20 (plus kropla noPb)

czyli miesiecznie  wydasz wiecej o 100-130zl.

Jesli VC jest pewna, porobione co trzeba i znasz auto to taka DOBRA ZMIANA moze byc malo oplacalna.

Sam "pakiet startowy" to jakies 1500zl, to juz masz 12-15 miesiecy jazdy z zadna roznica.

 

Popieram kolege (choc nie popieram zadnego diesla, a w szczegolnosci kopciucha :)) chyba ze Vectra juz ledwo dyszy i dymi na kilometr, albo masz do wymiany wtryski i dwumase :)

100 zl miesiecznie wiecej to jest nic w stosunku do tego co mozesz dolozyc jak kupisz niezadbane auto. Laguny z 2.0 turbo to juz wszyscy wielbiciele LPG chyba chca kupic, wiec tez ciezko cos bedzie znalezc. Druga sprawa 2.0 turbo nie bedzie palic 9-10 lpg przy 120-130 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fanlan napisał:

 

Te 100km dziennie to trasa czy stanie w korkach?

 

To ile ta vectra pali?

Jadac spokojnie pewnie 5,5, a taki lpg z 9-10 czyli jakies 24 zl vs 20 (plus kropla noPb)

czyli miesiecznie  wydasz wiecej o 100-130zl.

Jesli VC jest pewna, porobione co trzeba i znasz auto to taka DOBRA ZMIANA moze byc malo oplacalna.

Sam "pakiet startowy" to jakies 1500zl, to juz masz 12-15 miesiecy jazdy z zadna roznica.

 

 

Vectra pali przy normalnej jeździe 7,5 litra. te 100 km to ok 80 autostrada i 10 podmiejska trasa, 10 km korki. Nie ma bata żeby zeszła niżej jeśli człowiek chce jechać a nie zastanawiać się nad ekodrajwingiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gregoryj napisał:

Popieram kolege (choc nie popieram zadnego diesla, a w szczegolnosci kopciucha :)) chyba ze Vectra juz ledwo dyszy i dymi na kilometr, albo masz do wymiany wtryski i dwumase :)

100 zl miesiecznie wiecej to jest nic w stosunku do tego co mozesz dolozyc jak kupisz niezadbane auto. Laguny z 2.0 turbo to juz wszyscy wielbiciele LPG chyba chca kupic, wiec tez ciezko cos bedzie znalezc. Druga sprawa 2.0 turbo nie bedzie palic 9-10 lpg przy 120-130 km/h

 

Vectrę mam miesiąc, szukałem auta z LPG w przedziale do 15 kpln i nie mogłem znaleźć a musiałem w końcu coś kupić, padło na Vectrę.

Teraz nagle wyskoczyła zmiana w dojazdach u mojej żony i szukam czegoś sensownego - lubi duże auta, jeździła BMW 5  teraz Vectrą C kombi, przebieg głównie autostradowy...

Nic do Vectry nie mam,oprócz tego że jest dieslem i ma przedni napęd, ale w tych pieniądzach była wyborem idealnym. Nie dymi, skrzynia automat, lakier oryginalny, ale przy tych przebiegach to minimum 300 zł miesięcznie, nie licząc oszczędności podczas wyjazdów weekendowo wakacyjnych. Po roku instalka się zwraca, a jak kupię już z LPG to czysty zysk, nie ma co porównywać. 

Zwiększyłem budżet o 10 w stosunku do poprzednich poszukiwań i drążę dalej.

 

Patrząc na ogłoszenia mnóstwo L3 jeździ na LPG z motorem 2.0 wolnossak, jakie ten silnik generuje problemy?

 

A Octavia 2 1.6? Jakoś mocno nie jedzie?

 

Nie chcę L2, to już jednak mocno "zestarzałe" auto, nie chcę Peugeota 407 bo mój mechanik mnie straszy cenami zawieszenia, które jest ponoć mocno nietrwałe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ppmarian napisał:

 


2007 cytryna c5 i idealne pod lpg 2.0

wysłane z tel.
 

 

 

w tym budżecie nie kupię - ale wyskakuje mi mnóstwo Citroenów C4 zwykłych i grand, też z silnikiem 2.0 140KM i autoamtem - mechanicznie to to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ppmarian napisał:


C4 to kompakt

Chyba ze picasso to taki MPV

Z silnikiem 2.0i warto!

wysłane z tel.
 

 

2.0 benzyna, automat, oczywiście tylko Picasso zwykły lub Grand. Niebrzydkie, też pojemne. 

Kurczę, wydawało mi się jeszcze z 2 lata temu że za 25 kpln kupię spokojnie taką Lagunę 3. Albo mi się rzeczywiście wydawało, albo z cenami jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
2.0 benzyna, automat, oczywiście tylko Picasso zwykły lub Grand. Niebrzydkie, też pojemne. 
Kurczę, wydawało mi się jeszcze z 2 lata temu że za 25 kpln kupię spokojnie taką Lagunę 3. Albo mi się rzeczywiście wydawało, albo z cenami jest coś nie tak.
Laguna 3 z silnikiem 140KM jest tania w porownaniu do 2.0T z tego wzgledu ze 140KM to silnik nissana ktory to srednio wspolgra z lpg, regulacja szklankami brak hydraulicznej kasacji luzow jak to bylo w 135KM lub 170KM ewentualnie 204KM. Do tego popyt na te auta wzrosl bo sie ludzie przekonali ze Renowki sa ok jezeli kupimy rozsadny egzemplarz. Zadbane 2.0T to wydatek minimum 28-30kzl z rocznika 2007/8 czasem jest jakas okazja z 2009r okolo 30kzl ale to musisz sledzic i jechac z gotowka po nia. Mi uciekla taka z PL salonu po 5min od wystawienia na otomoto! Mialem ustawione powiadomienia i zadzwonilem 10min po wystawieniu a sprzedajacy mi odpowiedzial ze jedzie juz po nia jakis kupiec i nawet chcial zrobic przelew by go nikt nie podkupil... ogolnie L2FL od 2006/8r i L3 z 2.0T zadbane to towar mocno poszukiwany, co najwazniejsze auta z 2006/7r nie maja grama rdzy na sobie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bizz napisał:

 

Vectra pali przy normalnej jeździe 7,5 litra. te 100 km to ok 80 autostrada i 10 podmiejska trasa, 10 km korki. Nie ma bata żeby zeszła niżej jeśli człowiek chce jechać a nie zastanawiać się nad ekodrajwingiem. 

hmm...zeby spalila 7,5  to na autostradzie trzeba ciagnac 150-160 non stop. To niemalo biorac pod uwage hamowania, przyspieszania i ryzyko wypadku, dla mnie nie warto dla 10 minut oszczednosci.

Mam 1,9 JTD i ze sredniej 100kmh  z autostrady mam 5,2-5,4 ale mam manual.

2.0 T przy 150 kmh bedzie lykal jakies 13-15 l LPG wg mnie, fizyki nie oszukasz niestety.

Zrobilem kiedys test cromą

210 - 13 l ON

190 - 10 l ON

150 - 7-7,5 l ON

120 - 5,3-5,7 l ON

 

Oczywiscie spalanie chwilowe ze stala predkoscia  krotki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fanlan napisał:

210 - 13 l ON

190 - 10 l ON

150 - 7-7,5 l ON

120 - 5,3-5,7 l ON

Tyle pali normalny diesel 2.0 z manualem na trasie

13 godzin temu, bizz napisał:

 

Vectra pali przy normalnej jeździe 7,5 litra. te 100 km to ok 80 autostrada i 10 podmiejska trasa, 10 km korki. Nie ma bata żeby zeszła niżej jeśli człowiek chce jechać a nie zastanawiać się nad ekodrajwingiem. 

Jesli Croma z automatem pali Ci 7,5ON przy jezdzie do 120km/h .... hmmm to nie wiem po co automat. Bo za 2 litry ON na autostradzie na 100 km ... to wolalbym manual. Do jazdy na autostradzie wbijam 5tke i tyle.

 

13 godzin temu, bizz napisał:

Patrząc na ogłoszenia mnóstwo L3 jeździ na LPG z motorem 2.0 wolnossak, jakie ten silnik generuje problemy?

 

A Octavia 2 1.6? Jakoś mocno nie jedzie?

Co do L3 z wolnossakiem, to kolega odpisal powyzej. regulacja luzu zaworego szklankami, wiec drogo. Z drugiej strony niektorzy jezdza bez regulacji 200 tys km na gazie i nic, a innym pada glowica po 50 tys km = podwyzszone ryzyko

 

Octavia 2, moim zdaniem super. Proste, w miare dobrze wyciszone auto. Ale nie licz, ze tym wyprzedzisz na 3-ego. Przyspiesza dostojnie. Przy predkosciach autostradowych w miare cicho. Kumpel upalal to auto na trasie Krk-Wwa co weekend z predkosciami do 180km/h, czesto domykajac obrotomierz i nie narzekal na brak komfortu, glosnosc itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bizz napisał:

 

Kurczę, wydawało mi się jeszcze z 2 lata temu że za 25 kpln kupię spokojnie taką Lagunę 3. Albo mi się rzeczywiście wydawało, albo z cenami jest coś nie tak.

że tak powiem ceny troszkę staneły, kto kupował używkę 2-3 lata temu ten lepiej na tym wyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyjdzie Ci 2500 rocznie mniej a szanse kupienia ulepa i wladowanie chocby 1,5-2k sa calkiem spore. Ja bym jezdzil Vectra i nawet oleju przez najblizsze dwa lata nie zmienil. Pozniej sprzedac i tyle. Stare auto plus LPG to proszenie sie o klopoty. Mozna jeszcze zaczac jezdzic eco vectra. Na autostradzie to lekko w 6 da sie zmiescic jak sie nie szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyjdzie Ci 2500 rocznie mniej a szanse kupienia ulepa i wladowanie chocby 1,5-2k sa calkiem spore. Ja bym jezdzil Vectra i nawet oleju przez najblizsze dwa lata nie zmienil. Pozniej sprzedac i tyle. Stare auto plus LPG to proszenie sie o klopoty. Mozna jeszcze zaczac jezdzic eco vectra. Na autostradzie to lekko w 6 da sie zmiescic jak sie nie szaleje.
Weź z takimi radami to na kącik druciarski. Wątpię żebyś chciał kupować furę gdzie ktoś nie zmieniał oleju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wujekcybul napisał:

Czyli wyjdzie Ci 2500 rocznie mniej a szanse kupienia ulepa i wladowanie chocby 1,5-2k sa calkiem spore. Ja bym jezdzil Vectra i nawet oleju przez najblizsze dwa lata nie zmienil. Pozniej sprzedac i tyle. Stare auto plus LPG to proszenie sie o klopoty. Mozna jeszcze zaczac jezdzic eco vectra. Na autostradzie to lekko w 6 da sie zmiescic jak sie nie szaleje.

 

Minimum 2500 rocznie. 

Jak sobie wyobrażasz nie zmieniać oleju w nowoczesnym dieslu? Przez dwa lata zrobię ok 80-90 tyś km. Może rozrządu też byś nie robił?

Co jeszcze mam olać Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bizz napisał:

 

Minimum 2500 rocznie. 

Jak sobie wyobrażasz nie zmieniać oleju w nowoczesnym dieslu? Przez dwa lata zrobię ok 80-90 tyś km. Może rozrządu też byś nie robił?

Co jeszcze mam olać Twoim zdaniem?

 

Przy takich przebiegach to za rok bedziesz znowu szukal auta....

Ja bym raczej postural sie jezdzic spokojniej i bez problem urwiesz z tych 7,5l min 1,5/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19 grudzień 2017 o 09:28, gregoryj napisał:

Tyle pali normalny diesel 2.0 z manualem na trasie

Jesli Croma z automatem pali Ci 7,5ON przy jezdzie do 120km/h .... hmmm to nie wiem po co automat. Bo za 2 litry ON na autostradzie na 100 km ... to wolalbym manual. Do jazdy na autostradzie wbijam 5tke i tyle.

Ja mam manual i przy 120 pokazuje jakies 5-6, wyjazd wroclaw mszana dolna, full bagaz, box na polowie dachu, 2+2 predkosc A4 110-130 i srednia z 330 km to pokazalo 5,4,  po powrocie do domu 5,7 pokazywalo (jazda na zachod pod wiatr)

Ale ja z natury nie pragne byc zawsze przed kims i spiesze sie powoli.

A 15-30 min roznicy na kilku h to mi lotto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2017 o 09:28, gregoryj napisał:

Octavia 2, moim zdaniem super. Proste, w miare dobrze wyciszone auto. Ale nie licz, ze tym wyprzedzisz na 3-ego. Przyspiesza dostojnie. Przy predkosciach autostradowych w miare cicho. Kumpel upalal to auto na trasie Krk-Wwa co weekend z predkosciami do 180km/h, czesto domykajac obrotomierz i nie narzekal na brak komfortu, glosnosc itp

Proszę Cię....:facepalm: Temat prostoty i owszem, ale to jest auto, które się nadaje do jazd autostradowych, do 120-130km/h ok, potem te 1.6 z tą skrzynią dają wysokie obroty i głośność. Do tego stopnia, że mój 3 latek pytał"tata co tak buczy" 145km/h jechałem, odpowiedziałem-synku, kura buczy. Kura??? Jeśli ktoś powyżej 150km/h w octavii z silnikiem 1.6 nie narzeka na brak głośności/komfortu to równie dobrze może kupić każde dowolne auto i będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanlan napisał:

Ja mam manual i przy 120 pokazuje jakies 5-6, wyjazd wroclaw mszana dolna, full bagaz, box na polowie dachu, 2+2 predkosc A4 110-130 i srednia z 330 km to pokazalo 5,4,  po powrocie do domu 5,7 pokazywalo (jazda na zachod pod wiatr)

Ale ja z natury nie pragne byc zawsze przed kims i spiesze sie powoli.

A 15-30 min roznicy na kilku h to mi lotto:)

 

Między tym co pokazuje A tym co jest w rzeczywistości jest dokładnie 0.6 litra różnicy. Mi pali realnie 6.8, żonie 8, niech jeździ jak chce.

Ja tylko pytam o tanie w utrzymaniu auto z LPG i automatem, decyzję już podjąłem.

I nie, nigdzie się nie śpieszę. Zimą, w korkach, na zatłoczonej autostradzie normalny diesel z automatem spali te 8 litrów. Inna sprawa, że trzylitrowa jednostka BMW, dwa cylindry i 40 koni więcej paliła pół litra więcej.

IMO winna jest dziwna skrzynia w Vectrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AkuQ napisał:

Proszę Cię....:facepalm: Temat prostoty i owszem, ale to jest auto, które się nadaje do jazd autostradowych, do 120-130km/h ok, potem te 1.6 z tą skrzynią dają wysokie obroty i głośność. Do tego stopnia, że mój 3 latek pytał"tata co tak buczy" 145km/h jechałem, odpowiedziałem-synku, kura buczy. Kura??? Jeśli ktoś powyżej 150km/h w octavii z silnikiem 1.6 nie narzeka na brak głośności/komfortu to równie dobrze może kupić każde dowolne auto i będzie zadowolony.

 

To doradź mi coś, masz wiedzę.

Mogę zejść klasę niżej, LPG i automat.

Myślałem o Astrze, ale tam chyba tylko easytronic.

C4 Picasso, dwa litry benzyna, ale tam trafić zwykły automat to jak szóstka w totku. 

Scenic 2.0 turbo, tak samo. Prawie nikt nie sprzedaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To doradź mi coś, masz wiedzę.
Mogę zejść klasę niżej, LPG i automat.
Myślałem o Astrze, ale tam chyba tylko easytronic.
C4 Picasso, dwa litry benzyna, ale tam trafić zwykły automat to jak szóstka w totku. 
Scenic 2.0 turbo, tak samo. Prawie nikt nie sprzedaje.
 

Mazda5?

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bizz napisał:

To doradź mi coś, masz wiedzę.

:/ nie bardzo mi cokolwiek przychodzi do głowy. Dlaczego?Dlatego, że nieduże benzyny do 2l nie mające turbo będą zwyczajnie głośne w warunkach autostradowych, czy szybszych przejazdach. 2.0T fajna propozycja padła, tylko że znalezienie auta, które jest znośne blacharsko i silnikowo i nie kosztuje górnej granicy półki cenowej za rocznik jest mega trudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Przy takich przebiegach to za rok bedziesz znowu szukal auta....

Ja bym raczej postural sie jezdzic spokojniej i bez problem urwiesz z tych 7,5l min 1,5/100.

Tym bardziej że strata czasowa będzie niewielka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bizz napisał:

 Scenic 2.0 turbo, tak samo. Prawie nikt nie sprzedaje.

 

A scenica 2,0T wypuszczali w automacie? 2,0 16V 135 KM to były ale z turbo to nie spotkałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tilok napisał:

A scenica 2,0T wypuszczali w automacie? 2,0 16V 135 KM to były ale z turbo to nie spotkałem się.

 

były, jeździłem kiedyś takim a i kolega tutaj na forum takowego posiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bizz napisał:

 

były, jeździłem kiedyś takim a i kolega tutaj na forum takowego posiadał

To jakieś "białe kruki" bo często oglądam ogłoszenia i jeszcze nie spotkałem :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bizz napisał:

 

To doradź mi coś [...]

Mogę zejść klasę niżej, LPG i automat.

 

Kupić auto w wybranym zakresie czasowym, które znajdzie się w lepszym stanie technicznym i równie dobrej cenie.

Mało wykonalne, ale czasem się udaje i działa. Bez zbędnego rozważania :phi: A za zaoszczędzony czas i pieniądze zabrać rodzinę w zajebiste miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, komor napisał:

 

Kupić auto w wybranym zakresie czasowym, które znajdzie się w lepszym stanie technicznym i równie dobrej cenie.

Mało wykonalne, ale czasem się udaje i działa. Bez zbędnego rozważania :phi: A za zaoszczędzony czas i pieniądze zabrać rodzinę w zajebiste miejsce.

 

zabieram rodzinę w zajebiste miejsca bez przerwy:) bez związku więc:)

ale dokładnie tak szukam, co akurat jest

 

9 godzin temu, mazi napisał:

Accord VII generacji z 2.4 pod maską - jedynie nie spełnia kryterium rocznika. Reszta jest spełniona.

 

bez spełniania kryterium rocznika wiesz co bym kupił... a jak nie wiesz to 90% AK wie:jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bizz napisał:

 

bez spełniania kryterium rocznika wiesz co bym kupił... a jak nie wiesz to 90% AK wie:jem:

 

W takim razie po co sie upierasz przy rocznikach?

Czy auto ma 10 czy 12/14 lat to juz w sumie bez wiekszego znaczenia....

Wszystko zalezy od tego jak dbali poprzedni wlasciciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

W takim razie po co sie upierasz przy rocznikach?

Czy auto ma 10 czy 12/14 lat to juz w sumie bez wiekszego znaczenia....

Wszystko zalezy od tego jak dbali poprzedni wlasciciele.

 

bo jak nie ja do końca decyduję o budżecie, to muszę się dostosować - smutne, ale prawdziwe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bizz napisał:

 

bo jak nie ja do końca decyduję o budżecie, to muszę się dostosować - smutne, ale prawdziwe

 

 

Leasingi czy banki nie chca sie bawic w starocie bo ich wartosc niestety jest glownie sentymentalna ;)

I jak trzeba zwindykowac, to pozniej nie ma z czego plus dochodza problemy z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Leasingi czy banki nie chca sie bawic w starocie bo ich wartosc niestety jest glownie sentymentalna ;)

I jak trzeba zwindykowac, to pozniej nie ma z czego plus dochodza problemy z AC.

 

Nie bardzo wiem o czym piszesz. 

U mnie bardziej chodzi o fakt dofinansowania ze strony rodziców z zastrzeżeniem że nie ma to być nic starszego niż 10 lat.

Taki "prezent" świąteczny. Dokładają nam dyszkę, ale decydują. To taka głupia sytuacja, bo nie bardzo jest jak odmówić żeby im nie sprawić przykrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bizz napisał:

 

Nie bardzo wiem o czym piszesz. 

U mnie bardziej chodzi o fakt dofinansowania ze strony rodziców z zastrzeżeniem że nie ma to być nic starszego niż 10 lat.

Taki "prezent" świąteczny. Dokładają nam dyszkę, ale decydują. To taka głupia sytuacja, bo nie bardzo jest jak odmówić żeby im nie sprawić przykrości.

 

Oki, myslalem ze masz jakies formalne ograniczenia ze wzgledu na forme finansowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ppmarian napisał:


Takie postawil wynagania ze tego typu wynalazki niestety je tylko spelniaja...

wysłane z tel.
 

 

Dokladnie, w tych rocznikach krolowaly diesle, wiec noPB + automat to w zasadzie mission impossible przy takim budzecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Dokladnie, w tych rocznikach krolowaly diesle, wiec noPB + automat to w zasadzie mission impossible przy takim budzecie.

 

No chyba istnieje diesel który w tych warunkach spali Max 6 litrów z automatyczną skrzynią i jeszcze będzie mało awaryjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bizz napisał:

No chyba istnieje diesel który w tych warunkach spali Max 6 litrów z automatyczną skrzynią i jeszcze będzie mało awaryjny. 

 

Myslalem, ze szukasz noPB + LPG... Aczkolwiek znalezienie malolitrazowego klekota z automate to pewnie tez spore wyzwanie ;)

Swoja droga to podziwiam ile czasu marnujesz na te wszystkie poszukiwania ;)

W zeszlym tygodniu szukalem auta dla zony, obejrzelismy 2 I kupione ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Myslalem, ze szukasz noPB + LPG... Aczkolwiek znalezienie malolitrazowego klekota z automate to pewnie tez spore wyzwanie
Swoja droga to podziwiam ile czasu marnujesz na te wszystkie poszukiwania
W zeszlym tygodniu szukalem auta dla zony, obejrzelismy 2 I kupione ;]

Auta w okolucach 20kPLN to najgorsza z możliwych polek.

Niby nie duzo a szkoda jak sie trafi na minę. A za malo zeby żeby znaleźć pewny egzemplarz.

Ja odpuścilbym wymagania rocznika i poszukł jakiego prawnika* w sesnie w okolicach 12-15kPLN a resztę odłożył w razie W

* kombinacja model/silnik/skrzynia



wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.