Skocz do zawartości

Lost Connection Stilo 1,6


laksen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mój Stilo stanęło właśnie na kołkach. Ok. 2 lata temu jakoś tak pokazał mi się komunikat lost connection i jakieś tam inne wyłączając silnik. Uruchomiłem ponownie i o tym zapomniałem. Teraz nagle nie jestem w stanie ujechać nawet kilometra bez tego komunikatu i związanych z nim konsekwencjami. Wyczytałem na różnych portalach , że sterownik silnika pada, od dawna bo jakieś 3 lata mam go przeniesionego na obudowę akumulatora. Żadnych problemów z tym autem nie miałem, po prostu połykanie kolejnych kilometrów. Informacje z których korzystałem w internecie mają już co najmniej kilka lat, może pojawił się jakiś nowy sposób usunięcia tej usterki od tamtego czasu ? Wiecie, mówią że medycyna idzie do przodu ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lose connection to możesz mieć też problem z masą ... Połączenie masy na skrzyni lub też mega zasniedziala skrzynkę z bezpiecznikami która jeżeli nie czysciles nigdy może wyglądać tak ...

 

Dodam że musisz ją całą rozebrać na warstwy ... Lub kupić inna w lepszym stanie. Ja wyczuscilem i spokój od x czasu. Też miałem loose connection ale ja mam jtd 

IMG_20171111_112253704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 1.6 to bardzo prawdopodobny sterownik....

 

Ale zacząć trzeba standardowo - czyścimy wszystkie wtyczki, złączki itp. każdy styk do którego się dostaniemy - polecam preparat 'Kontakt'.

Do tego wszystkie masy, odkręcamy te na skrzyni, na podłużnicy, pod akumulatorem i kilka mniejszych pod maską - odkręcamy, czyścimy smarujemy przykręcamy z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.