Skocz do zawartości

5008/3008 - kable z kabiny pod maskę


DARKOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam miejsca na ścianie grodziowej do przepuszczenia kabli pod maskę.

Oryginalna wiązka idzie dość wysoko pod deską rozdzielcza i wychodzi za aku - miejsce zniechęca mnie do grzebania.

Może ktoś zgłębił temat i znalazł jakąś wolną zaślepkę dobrze dostępną. Chodzi o 5008 (09-17r.) 3008 ma tą samą ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, symetria napisał:

Witam, szukam miejsca na ścianie grodziowej do przepuszczenia kabli pod maskę.

Oryginalna wiązka idzie dość wysoko pod deską rozdzielcza i wychodzi za aku - miejsce zniechęca mnie do grzebania.

Może ktoś zgłębił temat i znalazł jakąś wolną zaślepkę dobrze dostępną. Chodzi o 5008 (09-17r.) 3008 ma tą samą ścianę.

 

Wszystkie auta PSA mają puszczoną wiązkę dodatkową  4-5 przewodów pomiędzy BSI a BSM :)

Wyglądają jakby ktoś je po prostu obciął, otwórz skrzynkę BSM pod maską i poszukaj w niej :) mogą być po "pierwszą warstwą" skrzynki.

Podobnie w okolicy BSI wewnątrz.

Jest to przygotowanie do np. posprzedażnego montażu "fabrycznego" alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Przeszukałem instalacje bez zbytniego rozbierania pod maską. 

Niestety nic ... poszukam przez weekend wewnątrz może coś znajdę.

Ogólnie odnoszę wrażenie, że konstruktor lepił tą instalację z innego modelu i dokładał brakujące bezpieczniki gdzie mu popadnie do zaadaptowanej skrzynki.

Szukałem jeszcze zaślepek na wersję z kierownicą po prawej stronie. Jest jedynie otwór na kolumnę kierownicy ale zalana szczelnie masą - co też mnie zniechęca do grzebania przy podłodze. Otwór jeśli jest zrobiony na pompę hamulcową odpada w przedbiegach - silnik uniemożliwia dostęp.

 

Dodatkowe pytanie -  czy ktoś dysponuje rozpiską przekaźników pod maską (2.0HDi 5008).

 

a oto skrzynka z bezpiecznikami

 

 

IMG_20180103_133608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.