Skocz do zawartości

kompakt do 70 kzł


Guiness

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wasze typy przy wymaganiach: 2017/2018, kompakt, ~ 70 tys. zł,  skrzynia manualna, benzyna, ~9s/100km/h , alufelgi 16"/17", może być wyprzedaż rocznika bądź demo do 10.000 km

Mam swój typ, ale nie chcę nic sugerować więc podam go później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Guiness napisał:

Jakie są wasze typy przy wymaganiach: 2017/2018, kompakt, ~ 70 tys. zł,  skrzynia manualna, benzyna, ~9s/100km/h , alufelgi 16"/17", może być wyprzedaż rocznika bądź demo do 10.000 km

Mam swój typ, ale nie chcę nic sugerować więc podam go później 

To sugeruje jakieś 1,4T - Golf, czy coś z grupy zmieści się w tej cenie na wyprzedaży, pewnie nie ...?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Guiness napisał:

Jakie są wasze typy przy wymaganiach: 2017/2018, kompakt, ~ 70 tys. zł,  skrzynia manualna, benzyna, ~9s/100km/h , alufelgi 16"/17", może być wyprzedaż rocznika bądź demo do 10.000 km

Mam swój typ, ale nie chcę nic sugerować więc podam go później 

 

Hyundai I30 1.4 140KM :ok:

Widzę w cenniku, że wersja Comfort stoi za 73 tys. Do tego pewnie jeszcze jakiś rabat za odkup plus zawsze coś można urwać. 

To auto całkiem fajnie jeździ i spełnia wszystkie wymagania, które opisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Guiness napisał:

Jakie są wasze typy przy wymaganiach: 2017/2018, kompakt, ~ 70 tys. zł,  skrzynia manualna, benzyna, ~9s/100km/h , alufelgi 16"/17", może być wyprzedaż rocznika bądź demo do 10.000 km

Mam swój typ, ale nie chcę nic sugerować więc podam go później 

Ocatvie za te pieniadze chyba znajdziesz.

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-1-4-tsi-150km-ambition-amazing-czujniki-tempomat-srebrny-od-reki-ID6z4Svh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maciej__ napisał:

 

No ale 125 to nie 122 ;] Te silniki sporo sie roznia...

 

I tak się rozleci ;l będzie pił olej i łańcuch się wyciągnie ;l

 

Całkiem fajne Gofry 7 są po 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sdss napisał:

I tak się rozleci ;l będzie pił olej i łańcuch się wyciągnie ;l

 

Całkiem fajne Gofry 7 są po 70.

 

Jak rok temu szukalem to ponizej 70 w zasadzie nic nie bylo :(

Najtansze biale sztuki byli po ok 72kPLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gzes napisał:

napiszę bo:

mój typ trafiony :oki:

 

co myślicie? w praktyce powinno być bliżej 140 koni...

civic X? niestety kiepskie osiągi ten 1.0t i kontrowersyjny tył samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maro_t napisał:

 

Hyundai I30 1.4 140KM :ok:

Widzę w cenniku, że wersja Comfort stoi za 73 tys. Do tego pewnie jeszcze jakiś rabat za odkup plus zawsze coś można urwać. 

To auto całkiem fajnie jeździ i spełnia wszystkie wymagania, które opisałeś

sylwetka hatchbacka mi nie pasuje,  poczekałbym na fastabacka, ale budżet przekroczy wtedy na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TADA napisał:

Tipo

Giulietta

Astra

Wszystkie z silnikami 1.4 T

tipo = dla mnie to bardziej siena niż bravo (które miałem kiedyś)

Giulietta poza budżetem, w budżecie mieszczą się tylko oferty dla firm 

Astra - wszystko okey, ładny samochód, dobre wyposażenie, nawet 150 koni by bylo...  tylko, że to najlepiej sprzedający się samochód w Polsce w tej chwili...  i imho w najbliższych latach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Guiness napisał:

 

Astra - wszystko okey, ładny samochód, dobre wyposażenie, nawet 150 koni by bylo...  tylko, że to najlepiej sprzedający się samochód w Polsce w tej chwili...  i imho w najbliższych latach... 

... i ...?

 

Za 70 nie powybrzydzasz aby jeździć czymś niepowtarzalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZUBERTO napisał:

... i ...?

 

Za 70 nie powybrzydzasz aby jeździć czymś niepowtarzalnym.

żartobliwie odpowiem... "swojej" astry będę dłużej szukał na parkingu pod hipermarketem  ;)

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wujekcybul napisał:

Tu nie ma co wymyslac tylko brac golfa albo astre. Nawet ten 1.2 TSI a Astre 1.4T. Ewentualnie focusa 1.5 150KM i go pyknac na 200KM. Wtedy za te 70k loisz wszystko i wszystkich oprocz odmian GTSI/RS.

 

 

2-3 lata temu st line byłby naprawdę ok :ok: ale za kilka miesięcy wchodzi nowa IV generacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lupus napisał:

 

Poczytaj o tych brokerach typu twojeauto24, itp ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Guiness napisał:

2-3 lata temu st line byłby naprawdę ok :ok: ale za kilka miesięcy wchodzi nowa IV generacja...

A co to ma do rzeczy? Nie m a w tej chwili innego kompakta, ktory za 70k da Ci 200KM ba jak IC i wydech dlubniesz to i 230KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Guiness napisał:

 

Giulietta poza budżetem, w budżecie mieszczą się tylko oferty dla firm 

 

Np.

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-1-4-120km-rocznik-2016-ID6yQrNz.html#74f315f282

 

Wersja fajna ale  mnie nie pasowały felgi 17 i sobie odpuściłem ale chcieli dać dodatkowo rok gwarancji.

 

Jest też czerwona w Opolu 2017 r wersja Giulietta ale  uboga jak na alfę i też na felgach 17. ale trzeba

troch z nimi potargować żeby trochę opuścili. 

 

Była też w Bytomiu nówka bez przebiegu 2017r  tylko że zarejestrowana  w wersji super wystawiona za 68.900 zł

czy aktualne to nie wiem trzeba by było do nich zadzwonić bo nie widzę ogłoszenia.

Chciałem ją kupić rozmowy już były bardzo zaawansowane cena 68.500 zł + mieli dołożyć listwy progowe

, ale kupiłem gdzie indziej prosto z produkcji w wersji Super + czujniki parkowania p+t

 spojlery progowe koło zapasowe .

Zakup był na osobę prywatną za ciut ponad 70 tys.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TADA napisał:

Ładna ta julka, ale to 70 kzł za 2016 r. Tą super to w dobrych pieniądzach kupiłeś... tutaj 73 kzł cena w leasingu: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-dostepna-od-reki-w-krakowie-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yU1jB.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzają to jest wersja tylko Giulietta czyli najsłabsza

Za 74 to mogłem mieć wersję Super i to z silnikiem MA 150 KM.

Od niej zacząłem negocjację z dilerem ale że ja nie robię dużych przebiegów zeszło na 120 KM.

Jak chcesz to na priv podam ci dilera na śląsku co kupiłem.

Z tego co wiem mieli też zamawiać jaką 120 km na wyprzedaż rocznika. 

Trzeba rozmawiać i targować cenę jak widzą że ktoś jest na prawdę zainteresowany 

to są elastyczni.

Tutaj znalazłem tą z Bytomia.

 

http://www.tur.fiat.pl/samochody-zarejestrowane-5775-0-25.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Guiness napisał:

Ładna ta julka, ale to 70 kzł za 2016 r. Tą super to w dobrych pieniądzach kupiłeś... tutaj 73 kzł cena w leasingu: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-dostepna-od-reki-w-krakowie-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yU1jB.html  

Zadzwoń, jedź do salonu, nie zniechęcają się dopiskami, że taniej na firmę.

AR jest już dość leciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guiness napisał:

napiszę bo:

mój typ trafiony :oki:

 

co myślicie? w praktyce powinno być bliżej 140 koni...

civic X? niestety kiepskie osiągi ten 1.0t i kontrowersyjny tył samochodu

Będziesz zadowolony z Leona :ok: . W tak ciasnym budżecie jaki masz, też bym tak celował. Jak oczekiwałeś 9s do setki to owo dostaniesz. Przyjemna chcarakterystka silnika, przy przepisowych prędkościach będzie OK. Przy tej mocy auto emocion nie oczekuj za bardzo - będzie po prostu dobry samochód, solidne wykonany, całkiem ekonomiczny no i niezbyt pospolity, bo na szczęście na drogach wcale nie jest ich dużo. Ja mam wyższą wersję i mocniejszy silnik, ale po 30 000 km nadal mam same powody do zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Manx napisał:

Będziesz zadowolony z Leona :ok: . W tak ciasnym budżecie jaki masz, też bym tak celował. Jak oczekiwałeś 9s do setki to owo dostaniesz. Przyjemna chcarakterystka silnika, przy przepisowych prędkościach będzie OK. Przy tej mocy auto emocion nie oczekuj za bardzo - będzie po prostu dobry samochód, solidne wykonany, całkiem ekonomiczny no i niezbyt pospolity, bo na szczęście na drogach wcale nie jest ich dużo. Ja mam wyższą wersję i mocniejszy silnik, ale po 30 000 km nadal mam same powody do zadowolenia.

Xscellence stoi równo o z fr;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guiness napisał:

Jakie są wasze typy przy wymaganiach: 2017/2018, kompakt, ~ 70 tys. zł,  skrzynia manualna, benzyna, ~9s/100km/h , alufelgi 16"/17", może być wyprzedaż rocznika bądź demo do 10.000 km

Mam swój typ, ale nie chcę nic sugerować więc podam go później 

zanim wybierzesz ... koniecznie pooglądaj i przejedź się Hondą Civic X - dla mnie wygląd jest mało atrakcyjny, ale uważam że bardzo dobrze im wyszedł ten samochód ... w zasadzie wielkością coś pomiędzy starym Civic a Accord. 

Za 73kPLN jest 1.0 Comfort - jak dla mnie ma wszystko co trzeba (chociaż ja bym wybrał CVT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Azbest napisał:

zanim wybierzesz ... koniecznie pooglądaj i przejedź się Hondą Civic X - dla mnie wygląd jest mało atrakcyjny, ale uważam że bardzo dobrze im wyszedł ten samochód ... w zasadzie wielkością coś pomiędzy starym Civic a Accord. 

Za 73kPLN jest 1.0 Comfort - jak dla mnie ma wszystko co trzeba (chociaż ja bym wybrał CVT)

Ja usiadlem w srodku i sie zawiodlem. Wysoki tunel srodkowy i jakas taka kosmiczna ta deska, ze nawet ten caly auto emocjon jest lepszy od Hondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wujekcybul napisał:

Ja usiadlem w srodku i sie zawiodlem. Wysoki tunel srodkowy i jakas taka kosmiczna ta deska, ze nawet ten caly auto emocjon jest lepszy od Hondy.

... a ja mam odwrotne odczucia .. po Civicu VIII jak wsiadłem, to raczej miałem w myślach "ooo, jak ładnie, klasycznie, spokojny design" ;) 

 

natomiast nie mogę się przekonać do wyglądu zewnętrznego ... HB jest dla mnie słaby .. ale Sedan już jak najbardziej OK ... chciałbym żeby w budzie sedana tylna klapa szła do góry z szybą ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Guiness napisał:

napiszę bo:

mój typ trafiony :oki:

 

co myślicie? w praktyce powinno być bliżej 140 koni...

civic X? niestety kiepskie osiągi ten 1.0t i kontrowersyjny tył samochodu

Jedyny problem jaki widzę to raczej ciężko będzie wyrobić się w 70k, chyba że za wersję Copa. Przykład który podałem to cena z odkupem lojalnościowym.  Realnie za wersje xc lub fr będą chcieli 75-77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lupus napisał:

 

Cena netto to raz, dwa, że tradycyjnie już odradzam zakup u pośredników typu superautko, twojeauto24 itp.

Przed decyzją radzę wyguglować opinie o tego typu firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem auta do zabawy i kupiłem nową fiestę MK8 Vignale za... 71800. Dużo, jak za mieszczucha, ale super wyposażone. Mój wzrost i przeznaczenie auta pozwalają mi kupić segment B, więc zaszalałem. Czy segment C za tę kasę będzie porywający? Ja nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Alfy:

 

http://stock.alfaromeo.pl/szukaj?marka=alfa-romeo&model=giulietta&poziom_wyposazenia=super&wojewodztwo=&miasto=&km0=&one_dealer=&adv=0&demo=&rok_produkcji=&paliwo=&skrzynia_biegow=&naped=&cena_od=&cena_do=&moc_od=&moc_do=

 

Warto poszukać tu i popytać ;)

 

Auto ma już troche lat - dealerzy pewnie czekają na jakiegoś nastepce albo gruntowny lift wiec mogą być skorzy do rabatów.

 

Za 70k kupisz też civica w podstawie - ale mocna bida tam jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cesarz napisał:

 

Za 70k kupisz też civica w podstawie - ale mocna bida tam jest.

 

 

.. no właśnie tez mi się tak wydawało, ale nie jest taka bieda ... raczej nic z podstawowych rzeczy nie brakuje (z fajnych dla mnie dodatków są nawet podgrzewane fotele i HF), ale za to sam samochód jest trochę taką klasą C+ ...

 

COMFORT
♦ 16-calowe obręcze aluminiowe
♦ 2 składane kluczyki z systemem zdalnego sterowania i
centralnym zamkiem
♦ Tapicerka materiałowa
♦ System ECON
♦ CMBS - System ograniczający skutki kolizji
♦ LDW - System ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu
♦ LKAS - System utrzymywania na pasie ruchu
♦ ISL - Inteligentny ogranicznik prędkości
♦ Inteligentny tempomat adaptacyjny
♦ RDM - System zapobiegania zjeżdżaniu z pasa ruchu
♦ TSR - System rozpoznawania znaków drogowych
♦ Elektryczne wspomaganie kierownicy z siłą wspomagania
zależną od prędkości jazdy
♦ Elektryczny hamulec ręczny z układem automatycznego
utrzymania hamulca
♦ System Auto Stop
♦ Klimatyzacja automatyczna
♦ Automatyczne światła z czujnikiem zmroku
♦ Kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
♦ Elektrycznie regulowane i podgrzewane
lusterka zewnętrzne
♦ Podgrzewane fotele (przednie)
♦ Niebieskie podświetlenie wskaźników
♦ Radio AM/FM z 5'' ekranem
♦ Wejście USB / AUX (kompatybilne z iPodem)†
♦ 8 głośników
♦ Sterowanie radiem z kierownicy
♦ Bezprzewodowy system obsługi telefonu
Bluetooth™ (HFT)*
♦ Czarna osłona chłodnicy
♦ Reflektory halogenowe
♦ Światła do jazdy dziennej LED
♦ Czasowy wyłącznik świateł
(funkcja Coming Home/Leaving Home)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cesarz napisał:

Ale comfort to nie jest podstawa - tam jest jeszcze jakis S niżej z tego co pamietam :)

 

EDIT: teraz widze że 72000 można już komfort. Ja bym brał ;)

Podstawą jest raczej Comfort - z dostępnością "S" może być kłopot, bo ta wersja jest raczej tylko wpisem "nowy civic już od XX.xxx PLN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.