Skocz do zawartości

1.2 69KM - sprzeglo


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda chodzi o 500-ke, ale w sumie to Panda w innym opakowaniu. Czy 90kkm to juz moze byc kres sprzegla w takim bolidzie?

Nie wiem czy to norma we Fiacie, ale sprzeglo bierze bardzo wysoko, wystarczy wcisnac doslownie 5-10cm i mozna zmieniac biegi...

Przy ruszaniu jest to dosc upierdliwe i zastanawiam sie nad profilatyczna wymiana... Nie szarpie i nie slizga sie jesli o to chodzi.

 

Ile moze kosztowac taka operacja? Sprzeglo z tego co widze to ok 400PLN + wymiana z 300?

Warto cos jeszcze zrobic przy okazji?

 

Dzieki.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Nie mam pojecia ;]

Myslalem, ze we wspolczesnych samochodach juz sie nie uzywa linki tylko wszedzie hydraulika :nie_wiem:

Wygląda ze jest tam linka, nie widać aby gdzieś na (1) było podpięcie pod układ hamulcowy i do wysprzęglika.

 

4654455BFEF1CBF2BEAC3C2E281E71F8.png&con

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Cinos napisał:

Wygląda ze jest tam linka, nie widać aby gdzieś na (1) było podpięcie pod układ hamulcowy i do wysprzęglika.

 

Az poszedlem sprawdzic do garaz i faktycznie linka ;]

Trzeba bedzie zatem skoczyc w weekend do tescia na kanal I moze uda sie cos podregulowac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.